Перейти до змісту

Привітаймо Pluma з Днем народження!


Yurik

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, Вадиме. Бажаю, щоб походи в гори не перетворювались на втечу від світу, щоб після запаморочливо-прекрасних, але холодних вершин тебе зустрічали розкішні багаті сонячні долини, щоби доля більше пестила, і не була суворою, і щоби ти завжди знав вірний шлях і не збивався на непевні стежки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 440
  • Створено
  • Остання відповідь
:_26: :_26: :_26: ВІТАЮ! Щоб новий рік був набагато кращий за минулий! Здоров*я та удачі !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай життя любить тебе так, як любиш його ти! Багато маленьких приємних миттєвостей, які роблять тебе щасливим!

Щирих посмішок, підтримки, любові! Теплих вечорів, доброї кави, справжніх друзів!

41918854_teddy32.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадік! Бажаю тобі ніколи не губитися по життю, а знати куди і навіщо ти йдеш

a_863164c1.jpg

Вміти знаходити короткі шляхи ))

сырное-счастье.jpg

І, досягнувши чергової мети, давати собі час на такий потрібний відпочинок

09_pics.jpg

Вітаю тебе!

:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, величезне всім дякую за вітання! Шалено приємно, коли тебе вітають і бажають щось добре. Як вже писали вище -- цей топік відкрили вже давно: цілих шість років тому. Багато що змінилось в житті, багато на що змінились мої погляди. Деякі люди, які ще зовсім нещодавно мене вітали в цьому топіку, були мені насправді малознайомими, зараз стали близькими, дорогими. Не завжди і не зі всіма стосунки складались гладко і без конфліктів і я не стверджую, що я завжди був правий, але зараз я бачу таку кількість вітань і розумію -- все ж ці 6 років були прожиті не дарма, бо саме цінне, що можна надбати в житті -- це стосунки з людьми: і сім'я, і друзі, і добрі знайомі і просто хтось, чия життєва дорога колись перетнулась з твоєю і після цього він зможе згадати про тебе хоч щось хороше. Моє життя зараз було б значно більш порожнім і неповноцінним, якби в ньому не було ВАС -- бордівчан і бордівчанок. Дякую вам, що ви є. З вами тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, приєднуюсь до усіх побажань, вони всі гарні й щирі. Здоров'я, Любові, Втіхи, Радості та Задоволення від життя! Будь!!

:0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої найщиріші вітання!

Щоб збулось все те, що планувалось і про що мріялось.

Але найголовніше - міцного Тобі здоров'я і залишайся завжди такою життєрадісною і приємною людиною.

P.S. Приємно, що знаю Тебе особисто і що саме мій топік з року в рік піднімається на перші сторінки форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припозднилась...(((С Днем Рождения!!!Всего только самого...во всем!!!c001a2852b14.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...