Перейти до змісту

Учебники истории


троцкист

Рекомендовані повідомлення

Украинское общество продолжает разъедать тяжелая болезнь. Об этом свидетельствуют не только алогичные 'гуманитарные' указы президента

http://2000.net.ua/c/44267

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если это афторский текст - то много букв,

если копи-паст - то хорошобы источник указать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если это афторский текст - то много букв,

если копи-паст - то хорошобы источник указать

Спикрал у них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б сумнівався...

в нас все дуже погано, в Україні звісно ж ніхто не знає свою історію, і голодомор не був геноцидом... правильно Ющенко зробив на рахунок того закону про відповідальність за невизнання голодомору, ще б закон швидше набрав юридичну силу.

Звісно є моменти з якими я погоджуюся, потрібно збирати круглі столи, проводити дискусії, і то не в односторонньому порядку, бо є багато спірних нюансів в плані історії, які дійсно не завжди об'єктивно відображаються в книжках, хоча про об'єктивність будь-якої точки зору можна вести дискусії.

але те що Росія не визнає ніяких спірних питань в історичному аспекті і не тільки, на користь України (хіба що ми станемо для них як Білорусь) не викликає в мене ніякого сумніву.

і не визнання голодомору однією Росією з ряду інших країн, і те що вже зараз ідуть заяви типу "виведення російського флоту з криму буде сприяти послабленню безпеці в регіоні" ( якої б то безпеки не стосувалося тільки не української) і багато інших фактів говорять про наступне :

1) Дані дискусії я відношу до категорії "вічні". Тобто ніхто нікому нічого не доведе, може з часом, але коли в людини сформувалася своя точка зору, ти їй 100 протилежних фатків наводь, всерівно будуть неправдиві джерела, а в мене є свої правдивіші і так далі.

2) Україна взагалі має дуже складне геополітичне розташування, яке в принципі можна було б вигідно використовувати, якби не половина нашої ВР, відверто не те що сповідували свої власні інтереси, так і по вуха зв'язані служінню Росії. І там вони нічого не зможуть зробити. Вже влізли так що не вилізеш. Той самий Ахметов який контролює піврегіонів і хоче створити свою власну партію, якого контролює Путін і так всіх можна зв'язати.

Трошки відхиляючись від теми: і Юля не є добрим керівником, і всі розуміють що кожен захищає свої інтереси там зверху, просто в даних умовах вона є найоптимальнішим вибором для України, як незалежної держави.

Згадав що хотів сказати :D Я вважаю дії президента правильними і виправданими. Те що нам стільки років відтерто насаджувалася проросійські думки і погляди на все, звісно не могло не відбитися на Україні.

Ті хто будуть казати що в України так викручена історія, що ми себе ідеалізуємо, дебандерезація, це саме, гляньте що робиться в Росії, з її історією, який там режим, але при тому всьому там є повага до президента, бо всі знають якого плану "відповідальність" настане за невиконання наказів, чого на жаль немає у нас.

Відповідальності і розуміння того, що коли ти кладеш так відверто на Україну і її народ, то в Росії довелось би жорстоко відповідати, а от у нас пройде. В цьому і основна помилка влади на даному етапі розвитку, потрібно спочатку трошки порядок навести, а потім впроваджувати реформи і здійснювати інші непопулярні у населення, особливо старшого економічні заходи, як от зменшення соц. виплат і так далі, які (заходи) в стратегічній перспективі принесли набагато більше чим просто гроші на вітер. ( Я розумію що пенсіонерам тяжко живеться, дуже тяжко, але от такі от вилпати і все інше зовсім не виправлять ситуацію вцілому, так може покращать на деякий період і все...)

На рахунок історії потрібно розбиратись ще, але от такі от статті не є чисто суб'єктивними, може як і моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно Ющенко зробив на рахунок того закону про відповідальність за невизнання голодомору, ще б закон швидше набрав юридичну силу.

Ога. "Хто б сумнівався"...

А как же свобода совести? Или истина теперь в Украине устанавливается законодательно?

Ничего не напоминает? "Он был верным ленинцем, и колебался только вместе с линией партии".

і те що вже зараз ідуть заяви типу "виведення російського флоту з криму буде сприяти послабленню безпеці в регіоні" ( якої б то безпеки не стосувалося тільки не української)

Признаем голодомор, распал СССР признали, так может и ненадлежащим образом оформленное административное переподчинение крымской области из рсфср в усср подлыми коммунистами пора пересмотреть и возвертать назад историческую правду ась?

Ті хто будуть казати що в України так викручена історія, що ми себе ідеалізуємо, дебандерезація, це саме, гляньту шо робиться в Росії, з її історією, який там режим, але при тому всьому там є повага до президента, бо всі знають якого плану "відповідальність" настане за невиконання наказів, чого нажаль немає у нас.

А какой "там" режим? Какой выбрали. Нас пока всё устраивает. Если кому то где то не нравиццо, так что теперь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же свобода совести? Или истина теперь в Украине устанавливается законодательно?

Ничего не напоминает? "Он был верным ленинцем, и колебался только вместе с линией партии".

Так сама адреса сайту де розміщена стаття www.anti-orange-ua.com.ru чого варта. Відразу зрозуміло що там за інформацію можна знайти і зрозуміло, що вона 100% автентична і можна навіть не сперечатися... Бо результат буде той самий, точніше його не буде. На будь-яке питання і будь-яку точку зору існує як мінімум 2 погляди, і з однієї сторони і з іншої будуть свої факти і свої істини. Однозначно щось довести неможливо. Тут вже більш до філософії все схиляється, так є, і я не впевнений що є таке питання де всі дотримуються, однієї точки зору.

Признаем голодомор, распал СССР признали, так может и ненадлежащим образом оформленное административное переподчинение крымской области из рсфср в усср подлыми коммунистами пора пересмотреть и возвертать назад историческую правду ась?

Я мав на увазі на рівні влади, будь-ласка дайте хоть один лінк, на те що Росія признала голодомор геноцидом. Якщо комуністи і зробили хоча б щось позитивне, то це один факт з 10000, і не менше. Може почнемо говорити про те, що цей режим взагалі "натворив".

А какой "там" режим? Какой выбрали. Нас пока всё устраивает. Если кому то где то не нравиццо, так что теперь?

Будь-ласка живіть собі як вам заманеться, і робіть собі що хочете, в рамках закону, хоча б міжнародного, але коли справа доходить до втручання у внутрішні справи держави, що Росія так любить робити і без чого просто не може жити, то відповідно якої відповіді очікуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Росії судячи по постам. А точніше десь так з Єкатеринбурга, з тої часової зони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо з "часової зони" то точно, в часі вони точно відстали.

Можу накидати сюди ссилок-форумів де таких розумників повно, повно. Шо їм не пояснюй, об стіну горохом. Тільки прошу, не матюкайте його не сподоблюйтесь їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доки ми не знатимемо історію України ми будемо хохлами.

Я дуже поважаю президента нашої держави за дуже велику роботу в гуманітарній сфері. Без культури ми не варті і не зможемо ні на йоту підвищити наш добробут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так сама адреса сайту де розміщена стаття www.anti-orange-ua.com.ru чого варта. Відразу зрозуміло що там за інформацію можна знайти і зрозуміло, що вона 100% автентична і можна навіть не сперечатися... Бо результат буде той самий, точніше його не буде. На будь-яке питання і будь-яку точку зору існує як мінімум 2 погляди, і з однієї сторони і з іншої будуть свої факти і свої істини. Однозначно щось довести неможливо. Тут вже більш до філософії все схиляється, так є, і я не впевнений що є таке питання де всі дотримуються, однієї точки зору.

Ну почему же? Что, теперь, как и раньше в совке, кое где принято судить о фактах, о характере информации исключительно по ее источнику?

Типа, ага! - это они, значит - погано? И можно, вроде как, и не читать, не думать.

И потом. История это всё таки не философия. Если княжил царь Горох в такие то годы, то как ни смотри, двух точек зрения тут быть не может.

Или вышел какой то новый указ?

Я мав на увазі на рівні влади, будь-ласка дайте хоть один лінк, на те що Росія признала голодомор геноцидом. Якщо комуністи і зробили хоча б щось позитивне, то це один факт з 10000, і не менше. Може почнемо говорити про те, що цей режим взагалі "натворив".

Не дам я тебе такой линк. Хотя бы потому, что не только на Украине был такой "голодомор".

Одно дело голодовать на ваших югах, с вашими землями, черноземами в метр, дома; другое - когда тебя посреди зимы, когда под -30,40, в тайге высаживают из теплушки, с тем, что на руки успел взять при отправке, включая детей.

И ни одного, не из 10000, не из миллиона, таких фактов нет.

Будь-ласка живіть собі як вам заманеться, і робіть собі що хочете, в рамках закону, хоча б міжнародного, але коли справа доходить до втручання у внутрішні справи держави, що Росія так любить робити і без чого просто не може жити, то відповідно якої відповіді очікуєте?

Спасибо за разрешение :)

А с чего ты решил? По моему, если кто и дергается, так это только некоторые прибалтийские "вновь обрядшие суверенитет". Как бабы после первого брака, пока не ожинились, но венчались, но хрен его знает как там будет, но плюнуть в сторону "бывшего" - это святое.

Не надоело плеваццо та, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Росії судячи по постам. А точніше десь так з Єкатеринбурга, з тої часової зони...

Почти угадал. +500 км на север. С Североуральска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросил как-то у племянницы, ученицы 5 класса, учебник по истории. Не дала, нечего- говорит- дядько, дурныци читать.

Так что от родителей зависит еще, чтобы детям мозги не засирали своей "историей Украины".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так что от родителей зависит еще, чтобы детям мозги не засирали своей "историей Украины".

...і форум такими постами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як уже набридло чути знову і знову

Порожні балачки, пафосні розмови!

„Мова калинова”... „Пісня солов’їна”...

Ще трохи побалакаємо – зникне Україна!

Згубили культуру, забули історію,

Почуваємося зайдами на своїй території.

Віримо чужим, своїм не довіряємо,

Розводимо руками – маємо, що маємо!

Сьогодні братаємося, щоб завтра продати.

Кум іде на кума, брат іде на брата.

Національна ідея, як засіб спекуляції.

Здобули державу, втратили націю...

Коли ж у народу більше немає відваги,

Немає власної гордості, немає самоповаги,

Коли кожен за себе у своїй хаті скраю –

У такого народу і героїв немає!.....

тартак

Ці слова говорять самі за себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую 5-6 клас...незалежність тіпа...якщо носиш тризуб і або маленький прапорець, то пісетц...дорослих з роботи нафіг могли сразу...і тоді ми купували історію України підпільного виробництва, і викладали нам її на уроках під іншою назвою. Книжечка нормальна, толково викладена, легко читається.

І тоді. В раньому віці я засвоїв різницю між тоталітарним режимом і незалежністю, різницею в мові, культурі і наявності повноти зневаги, ненависті і т.д. до країни в якій я народився.

Був би я росіянином, ставився би до України як більшість росіян. Але ж я українець, і тому....бажаю щоб була ця земля вільна не тільки землею, а й духовно, не було нападів на укр. мову (рус. 2 держ.), культуру, історію. Різниця між Росією і Україною незначна. Але Рос. ставить себе вище над іншими словянськими народами. Тому якщо я в силі хоча б відстояти свою культуру, мову, звичаї і т.д в межах земельних, то я буду це робити, і називать москалів - москалями, жидів - жидами. Претензії можуть бути до мене лише в тому випадку - Коли я на території ЧУЖОЇ держави, пропогандую свою ідеологію, зверхньо ставлюсь до її мешканців, не ціную їхню культуру і т.д.

Приклад США. Своєї історії - децл. Але спробуйте її затронути і сказати що в ту адресу і мішень образливе.

Наслідок. Треба бути мужніми і стійкими в захисті своїх інтересів. А то незабаром "українці" стануть меньшинством в країні під назвою Україна !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка історія - то тільки містифікація. Як воно було насправді знають тільки ті хто її робив, і то незавжди. А те що ми вивчаємо - ідеологічно правильні, вилизані до блиску, сторінки нашого буття. В Росії вивчають історію Росії, де вона є най-най, а в нас - історію України, де білими і пушистими є ми з вами.

І доказувати тому ж росіянину що ми є Народ і маємо свою Історію - діло марне. Бо в Його історії ми завжди будемо хохлами, малоросами і бидлом.. Правда, Він в тому не винен - то ішло в кров разом з материнським молоком, коли він ставав саме Патріотом своєї країни.

Я знаю шо всі ото знають і нікому нафіг не треба мої квазірозумні "ізрєчєнія". Але пофлеймить шось захотілось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадую 5-6 клас...незалежність тіпа...якщо носиш тризуб і або маленький прапорець, то пісетц...дорослих з роботи нафіг могли сразу...і тоді ми купували історію України підпільного виробництва, і викладали нам її на уроках під іншою назвою

Вот, не прошло еще и 15 лет, а какие сказки, можно сказать - легенды :):(:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадую 5-6 клас...незалежність тіпа...якщо носиш тризуб і або маленький прапорець, то пісетц...дорослих з роботи нафіг могли сразу...і тоді ми купували історію України підпільного виробництва, і викладали нам її на уроках під іншою назвою

Вот, не прошло еще и 15 лет, а какие сказки, можно сказать - легенды :D:):)

Сьогодні слухав по 1+1, що РФ збирає "уми" з колишніх країн СРСР. Все оплачує. От сімя з Полтави їде, бо ж все на українську переводять, а їм важко, бідненьким.

Не цікавить, пане Медведко, там якраз історію можна було б "правильну" викладати, "легенди" заперечувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В своїй хаті своя правда...

Т.Г.Шевченко

Я пишаюсь своїм президентом за те що він робить для мене

українське телебачення, українську освіту, українську думку, УКРАЇНСЬКІСТЬ - ДОСТУПНИМ, МОДНИМ, НЕОБХІДНИМ

ту Троцкіст: собаки гавкають а караван іде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття, що знову на наш форум набіг "нє мєсних"....

а ты с какого нить узбекистана пример возьми, и закрой линки извне :) и будет те тишь и благодать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В своїй хаті своя правда...

Т.Г.Шевченко

Я пишаюсь своїм президентом за те що він робить для мене

українське телебачення, українську освіту, українську думку, УКРАЇНСЬКІСТЬ - ДОСТУПНИМ, МОДНИМ, НЕОБХІДНИМ

ту Троцкіст: собаки гавкають а караван іде...

та кто ж против?

Демократия, европа, права человека!

Например, как на шетладских островах, в финляндии, на "особых территориях" дании, в бельгии. Свободный выбор свободных людей. А не президентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...