Перейти до змісту

Mess


Нек

Рекомендовані повідомлення

Доброй ночі шановні.

Шо повиннен робити чоловік 25 років який розуміє що починає втрачати розум, проявляється це так що я підсвідомо починаю нищити своє життя, говорячи людям речі яких не варто говорити, можливо навіть підсвідомо створюючи конфліктні ситуації, головне це завжди звязано з тим коли бачиш слабки сторони людини. Якось здавалося в 20 що в 25 буду розумнішим, а бачу що чим далі тим більше тарганів. Навіть почати серйозні відносини якось здається неможливим бо відчуватиметься просто почнеться виніс мозгу для моєї психіки. Зібратись до купи, зайнятись спортом не варіант бо час іде і хочеться десь частіше бути в компаніях де без мін. 2 по 0.5 пива діла не буде, і це болото далі і далі засмоктує. Часто відчувається невпевненність в адекватному сприйманні себе як особистості, то здається що 19 з 20 рахують тебе розумнішим, успішнішим чи привабливішим чим більшість спільних знайомих, а пройде паро хвилин і здаюсь собі повним самовпевненним неадекватом в очах інших людей. 95% разів коли мені хтось починає говорити неправду, чи говорить якийсь речі які не відповідають реальним думкам чи трохі зкрашені приходиться піддакувати включаючи наївність та довіру, замість того щоб сказати "брешеш курва, все так і так", єдині думки "ти за кого тримаєш". Такий вот потік думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть з редактурою, помилок купа, тому можу вас заспокоїти на рахунок розумнішості. А от з неадекватністю, справді є проблеми. Навіть по цьому тексті видно, деякі речення вирвані з глубин підсвідомості, і просто ні про що. Проблема насправді серйозна, хто що не говорив. Раджу знайти хорошого психолого, але з цим можуть бути проблеми. Єдине що залишається, самодисципліна, осмислення всього що коїться. Короче брати ситуацію в свої руки. Думаю потенціал є. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все тому, що в 25 немає сім'ї, от і лізуть погані думки в голову і вчинки в життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, ти просто хєрньою страждаєш.

Як правило, це проявляється в тих людей, кому робити нічого. Займись чимось. Скоріше за все ти 25-літнє щеня на шиї у батьків.

Якби в тебе були якісь обов'язки (заплатити за квартиру, за кредит, за власний одяг, за інтернет), то тобі хєрня в голову не лізла б.

Знайди роботу або іди в армію-не муч батьків, сидячи у них на шиї.

А взагалі, не розумію сенсу реєструвати аккаунт на борді аби запостити таку дебільну тему-тут шо, консиліум психологів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit

Дуже критично. Після твого посту людина піде і кинеться під потяг. Не треба так.

По темі-автор, коли знайдеш людину свого життя і поставиш перед собою якісь більш-менш реальні і серйозні цілі, то буде легше, а взагалі, тут дійсно потрібен ХОРОШИЙ спеціаліст, як мінімум психолог, а краще психотерапевт. В Луцьку таких вже нема. Львів або Київ як мінімум. На лице тут нав'язливі стани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, тобі вже 25 а навколо всі "успішні" вже з дітьми і машинами.

Знайди собі заняття до душі, вивчай щось нове, забий і не парся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забийся в інтернет вчи мову і пиши сайти через місяць будеш сміятися з цього життя яким живеш зараз /незабудь потім поставити пиво/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, до 25 вже треба обов'язково мати сім'ю?

в цьому випадку - так. Я тобі секркт відкрию. Якби я не одружився в свої...., то теж подібну єрєсь писав би на форумах ,якщо не спився б до того часу.

Почни в доту грати)

Стань задротом!?

Вже краще бухати. Принаймні живих (справжніх) людей бачиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж фігня. Нема коли такі пости писати: Приїхав з роботи, повечеряв, граєшся з малим, купаєш малого, віддаєш дружині на "Вкладання в люлю" і тоді і тільки тоді ти маєш від 1 до 3 годин власного часу(залежить від того чи вихідний чи ні), а як провести цей ДОРОГОЦІННИЙ власний час - вирішуєш сам.

В тебе цього часу повна торба і ти не знаєш куди себе подіти - займись чимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы не представляете, сколько людей, прикладывающих колоссальные усилия, чтобы казаться нормальными. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давненько не було подібних "тем" :_02:

Доброй ночі шановні.

Шо повиннен робити чоловік 25 років який розуміє що починає втрачати розумок.

Розумію, що пишу відповідь черговому" зареєстрованому на один день", але... Ключове слово в тексті - РОБИТИ.

Зараз доволі багато справ, якими можна відволікти себе, як що самостійно щось адекватного на розум не приходить. Наприклад, піти в штаб Самооборони, і запропонувати себе як бойову одиницю, прийняти участь в волонтерському русі і, варіант актуальний в теперішні час - до війська. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему дуже легко вирішити - піти в психлікарню "здатися" відповідним спеціалістам, які дуже швидко класифікують патологію і випишуть жменю антидепресантів, від яких за пару неділь будеш стрибати, як резиновий м"ячик :)

Але...

Всі хвороби, в т.ч. і психічні - то є покарання, нам, за щось, конкретне. "Сховатися" за медпрепаратами - лише відтягнути фінал. Правильна відповідь - переглянути події останнії часів, визначити "за шо" і... прийти до розуміння. За все треба платити, в т.ч. і за уроки в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему дуже легко вирішити - піти в психлікарню "здатися" відповідним спеціалістам, які дуже швидко класифікують патологію і випишуть жменю антидепресантів, від яких за пару неділь будеш стрибати, як резиновий м"ячик :)

Але...

Всі хвороби, в т.ч. і психічні - то є покарання, нам, за щось, конкретне. "Сховатися" за медпрепаратами - лише відтягнути фінал. Правильна відповідь - переглянути події останнії часів, визначити "за шо" і... прийти до розуміння. За все треба платити, в т.ч. і за уроки в житті.

сістра, 9 кубіків галопєрідола, в моск і ЕСТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...