Перейти до змісту

Яле й я! заскучився за нашими місцевими каналами"Аверс" "Волинське ТБ""


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Суть у чому, вирішив подивитися що показує моя ефірка(звичайна антена) яку я майже ніколи не дивлюся. А тут бац!! "Аверс" "Волинське телебачення" Я! так за ними зіскучився, не дивився пару років. Усе футболи, там різні страшні новини по "1+1" ,"СТБ", а тут наше місцеве))не можу відірватися бо НАШЕ!!!

Цікаво дивитися мені, а вам як? хто дивиться? і хто що думає, про наші місцеві телеканали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось довше 10-15 хвилин дивлюсь тільки наших ) Душевність така, мене заспокоює. На центральних каналах мільтешіння, блимає швидко все ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душевність така, мене заспокоює.

Ох, гарно написав,ось зі мною таке сьогодні, дивлюся і так добре)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, Скільки бахнув? :)

Шо Аверс, шо Волинське - "село і люди". Яке було 10-15 років тому, таке й дотепер, ніякого руху до розвитку чи вдосконалення. Вони досі на рівні колишніх часів, коли ті канали тільки-но з'явилися (ще Тоніс тоді "вєщав" ;)) Що зображення (ну да, звичайно! грошей же ніхто не дає на нове...), що передачі, що подача інформації.

Порівняти навіть з Рівненськими каналами - небо і земля.

Дивлюся їх тільки у випадку цікавості в місцевих новинах.

Хоча ні! Є одна передачка файна! Та, що для дітей, де симпатична дівчина робить з ними різні забавки! :) І головне - вже СТІЛЬКИ років!От вона - молодець! Не канал, а саме вона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, Скільки бахнув? :)

))))))) Як я чекав таке запитання)) сиджу в дома нічого не вживаю,ось тому як то кажуть і "закрутило" поклацати, ось і надибав)) і я цьому радий, да! троха воно смішно(ведучі,сам формат),але я довольний і мені подобається,у нас принаймні кращого не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки бахнув?

Його, певно, ще з учорашнього не відпустило

Ну ви.................... )) при чому тут вчорашнєєє,я з вас в шоці))

послухайте може попустить.

PS: за що мінуси? за те що мені подобаються наші місцеві канали, ну тоді вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аверс на нову волинь в неті дивистись можна на їх сайтах))))

Розсмішив хлопак про дівчину шо з дітками шось робить)))))) Влюбився шо лі????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, я не мінусив і теж не розумію за що тут мінусувати... "на вкус і цвєт..." :)

dima125, "розсмішив" "влюбився"... :0026::_40: тобі скільки років? :0106:

Дівчина щиро займається з дітками, не кривляється (як інші "журналісти" цих каналів), видно, що це дійсно їй подобається і в неї це виходить. І вона цю передачу веде вже багато років. Інші вже давно кидають такі "невигідні" проекти, а вона продовжує і не втрачає хисту до цього. Тут, як кажуть, тільки "респект і уважуха"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...