Перейти до змісту

Загублено рюкзак


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

8 січня близько 21.00 в маршрутці №31 на кінцевій зупинці біля "Слона" забули синій рюкзак North Face. Водії не бачили (так кажуть). В рюкзаку був планшет Lenovo.

Можливо хтось чув, бачив. Прохання повернути за винагороду.

тел. (063) 3924954

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто оприлюднити модель і серійний номер планшета (з гарантійки).

Порядна людина і так поверне, а в іншому випадку продаж буде ускладнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Abrikos, Ще також є варіант знайти через гугл, якщо в тебе була увімкнена функція Удаленное управление Android.

8PIQp.jpg

WQvjN.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задам ще одне питання по Андроід. чи може включений пристрій без доступу до інтернет передати свої геодані на Гугл аккаунт? як це показав Ura вище. Тобто, менеджер віддаленого доступу Андроід пише, що дані про місцезнаходження отримані станом на сьогодні і показує точку на карті, але далі пише, що останнє підключення до інтернету було 5 січня (тобто ще до моменту згуби). Чи може це означати, що людина яка знайшла планшет, включила його але в місці, в якому не було доступу до інтернету? але геодані все одно було передано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль, не мій (в мене планшет), але радує, що порядні люди є і намагаються знайти власника ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну автор написав, що "в рюкзаку був планшет Lenovo"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велике прохання також тих, хто зареєстрований в ВК, поширити повідомлення з номером телефону з першого посту

(я не зареєстрований)

принагідно повторю питання по Андроід

чи може включений пристрій без доступу до інтернет передати свої геодані на Гугл аккаунт? як це показав Ura вище. Тобто, менеджер віддаленого доступу Андроід пише, що дані про місцезнаходження отримані станом на сьогодні і показує точку на карті, але далі пише, що останнє підключення до інтернету було 5 січня (тобто ще до моменту згуби). Чи може це означати, що людина яка знайшла планшет, включила його але в місці, в якому не було доступу до інтернету? але геодані все одно було передано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажу продовження історії. подзвонив до мене чоловік позавчора і спитав, чи я часом не згубив посвідчення, виписане на моє імя. в той момент я згадав, що посвідчення це теж було в рюкзаку ))) тобто, по прізвищу в посвідченні чоловік знайшов мій мобільний і зателефонував. дав номер свого друга, якому в руки попало це посвідчення і звязка ключів (які теж були в рюкзаку). той друг мені сказав, що став свідком як біля Аверсу бомжі дістали з смітника рюкзак і шукали чи в ньому щось є. побачивши, що бомжі дістали і розглядають якесь посвідчення він підійшов, подивився на посвідчення і забрав, так само і ключі забрав. планшета, каже, не було. рюкзака бомжі чи забрали, чи викинули, а речі він вирішив не викидати, а спробувати знайти власника (каже, сам губив документи, ключі і знає, що це за хлопоти). сам був в Нововолинську (я з ним спілкувався телефоном), то передав речі через мого знайомого.

отже, моя версія - хтось витягнув з маршрутки рюкзака, планшета забрав, рюкзака з іншими речами викинув. але цей хтось - міг би встановити власника по посвідченню і повернути все мені за винагороду, або хоча б в міліцію, але не зробив цього. мало того планшета забрав, все інше тупо викинув. не гарно якось, і я вже подумки навіть побажав, щоб той планшет йому поперек горла став... але хто б це не був - прощаю, бо маю пеняти лише на себе, і що сталося, те і повинно було статися, а прощення - то буде мій спокій, це я знаю точно. ще раз дякую людям, які знайшли мене і повернули інші речі, а також всім небайдужим, які поспівчували мені в темі, і давали поради ))) до речі, користуйтесь функцією віддаленого керування Андроід - хороша річ, дозволяє навіть заблокувати пристрій віддаленно і робити дозвін до пристрою і висвічувати на його екрані номер, за яким з вами можна звязатися ;)

п.с. будете бачити в районі Аверсу бомжа з синім рюкзаком - передавайте привіт від власника ))

тему прошу закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Співчуваю. Тільки одна порада, у слідуючий раз давайте об'яву не у Велопаті, а в загльному форумі, там більше народу шариться. Тут про пропажи велосипедів пишуть, в основному.

Доречи, може якось треба розділ переіменувати, люди плутають постійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, здається я не в Велопаті написав, а в

Lutsk Board - Луцкий форум - Борда

> Луцька тусовка / Lutsk Internet community

> Пошук/замовлення (так мені показує)

Чи це вже перенесли тему? :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це так забути в маршрутці рюкзак?ще й з планшетом за 3,5 к грн.??? Ви ТС мабуть людина багата!? чи як? я розумію що там допомоги збоку форумчан і все таке, що вже сталося то сталося, треба розрулювати ситацію яка є на даний момент, а не питати чому і як!?

але мене цікавить саме як!? ще б написав що ЗГУБИВ то взагалі б смішно навіть стало!

я розумію там ситуацію, їде пяний чоловік в маршрутці, незграбно кладе мобільник в карман штанів, і коли він встає щоб вийти на зупинці то телефон випадає з карману, той звичайно не чує того і не бачить, ну как би тут все понятно!

цікаво просто якщо логічно подумати, то що в той момент мало діятись в ТС-а в голові, щоб забути планшета в маршрутці? це мала статись якась дуже серйозна ситуація, щоб на стільки увагу відвернути!чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди в маршрутках як правило провалюються в пространство соїх думок, чи там ще кудись, і включаються тільки тоді коли треба виходити, тому можна забути свої речі.

Я то стараюсь речі тримати прои собі, на руці чи якось так щоб мінімізувати втрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди в маршрутках як правило провалюються в пространство соїх думок, чи там ще кудись, і включаються тільки тоді коли треба виходити, тому можна забути свої речі.

Я то стараюсь речі тримати прои собі, на руці чи якось так щоб мінімізувати втрати.

хз на скільки то треба увійти в пространство щоб планшета забути?

мені здається на підсвідомому рівні має бути зафіксовано те що ти рюкзак з планшетом везеш а не пакет картоплі!?

звичайно субєктивна думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди гроші забувають, а ви пишете про планшет, таке відчуття що ви свої речі пристібаєте на цепочку щоб не губились :)

Планшет то така сама річ як і телефон, нічого особливого і захмарного немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди гроші забувають, а ви пишете про планшет, таке відчуття що ви свої речі пристібаєте на цепочку щоб не губились :)

Планшет то така сама річ як і телефон, нічого особливого і захмарного немає.

ну то давай зразу підем і всі цінні речі з грошима людям на вулиці пороздаємо!?

навіть в тих самих маршрутках часто пише" ховайте гаманці у внутрішні кишені"

ось я наприклад так і роблю, а ще перед виходом з маршрутки перевіряю на всяк випадок чи гроші,телефон на місці! карманних злодіїв в теперешній час тільки побільшало, да і я не настільки багатий щоб губити речі/гроші!

і не потрібно рівняти розміри гаманця чи то телефона з РЮКЗАКОМ! що на Вашу думку легше згубити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sashapetrash, дякую, що не пройшли мимо ))

Я в маршрутках рідко їзджу, частіше на авто. Але так сталося, що верталися з дружиною і малим з хрестин на маршрутці. Я взяв малого і санки, а дружині дав рюкзак, щоб тримала. Вона його поставила біля себе на вільне сидіння біля вікна, і коли вже ми виходили, то просто забулася. Повірте, і таке буває. Сам в житті нічого ніколи не губив, бувало таке, що забував де залишив якусь річ. Але це з всіма трапляється.

...що вже сталося то сталося, треба розрулювати ситацію яка є на даний момент, а не питати чому і як!? але мене цікавить саме як!?

а я і не питав чому і як, просто оголошення розмістив )) тут ви вже самі собі питання ставите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...