Перейти до змісту

Чому вони нам відмовляють?


vanus

Рекомендовані повідомлення

Гармошка, :( власне це вже не раз обговорювалося ..

А ще краще - задати питання присутнім на форумі жінкам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім

- гігієна? - разом в душ !!!

- не брила ноги? - а мені що із ногами то робити?

- не готова? - хм - сейчас поможем!

- болить голова справді ? - читайте книги - секс=ендорфін="гормон щастя"=анальгетик!

- не хочеш саме цю людину? - більшість живе із "нелюбимими"... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. якщо аткий погляд буде надалі переважати, то задумайтесь, мужчини, над бісексуальним коханням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если уж быть до конца циничным - на то есть еще любовницы, ну и как вариант - "жрицы любви"...

(я не такой, я белый и пушистый, и девушке любимой не изменяю :friday:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если уж быть до конца циничным - на то есть еще любовницы, ну и как вариант - "жрицы любви"...

(я не такой, я белый и пушистый, и девушке любимой не изменяю :friday:)

умніцо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn - Я ж не сказав

- Гігієна - буду трахати грязну (пробачте за грубість)

- не побрила ноги - фу колються ..

- не готова - а мені що до того, мені аби встромити..

- болить голова? - я ж тебе не в голову буду.. а як би з протилежного отвору ... :)

- не хочеш мен? - а доведеться...

Forever Autumn - я ж не казав такого - відповідно і не тільки про себе думаю.

Мається на увазі - коли постійно чуєш відмову - то шукаєш причини чому? а коли замість причин відмазки - ну то вибачте..

Знаєш - я колись для експерименту теж відмовляв... :) днів через 5-7 прокинувся від того що , вибачте, мною користуються, всілася і задовольняється.. (по відношенню до жінки - це було б зґвалтування. (є таке в законі) )

отак.. може варто так експериментувати частіше?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... всілася і задовольняється..

:) а я читав в журналі "Speed Info" шо мужик теж відказував жінці пару днів, то вона йому віагри підсипала у чай :) . Він ліг спати і поставав між ногами пляшку бутилки - типу "в нього стоїть". Жінка побігла в ванну помилась, приходе радісна - і тут зняла одіяло і оказалось шо облом))

П.С. А шо було далі - то непишеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставав між ногами пляшку бутилки

а це як??

пляшку пляшки?

бутилку бутилки?

дивний мовний зворот..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставав між ногами пляшку бутилки

а це як??

пляшку пляшки?

бутилку бутилки?

дивний мовний зворот..

:smile3:;):lol: :lol: ^_^ ой.. смішно вишло.. горлишко пляшки - так я хотів сказати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нинаю, як хто, не долізла до самої теми по ссилці, голова тріщить, а ще купа роботи (можете мене за одно поздравіть, я тєпєрича пєйсатєль), так вот, мальчикі і дєвачкі! Я розумію, що я злегка схожа на сексманьячку, навєрно, але, чесно кажучи, може, якщо людина постійно вам відмовляє - то не та людина тоді???

Нє, ну там, молода мама, горящий проект на роботі, важка хвороба - то таке, але якщо все ок, а вона відмовляє, то, може, не там просимо? Нє, ну, канєшно, з небритими ногами - це жесть, воно ж дійсно колеться, холєра, але якщо хочеться, то, по моєму, волохатій попі партнера до тих дєтскіх колючок, одноденної щетини глибоко якось.

Нє, ну якщо мова йде за дівчину, з якою ви разом не живете, а просто ввечері забираєте з роботи, то тут може бути багато ньюансів: не свіжа білизна (згодьтесь, що поважаюча себе дівчина не захоче продемонструвати кавалєру, на якого має віди, запах або що), дійсно неголені ноги (це ж не чоловік з дружиною, яким багато чого довелось вже побачити і їх злякати важко), зрештою, може, ви ще не достатньо знайомі :blink:.

Карочє, якщо чоловік і дружина, якщо в сім.ї мир і злагода, якщо всі нагодовані, помиті, в хаті порядок, проблем не є, то не бачу причин, чому б "вони" мали вам відмовляти.

З дівчатами тяжче. Тут ще може грати роль момент "завлєканія в сєті". :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и как вариант - "жрицы любви"...
фі... гидко. Колись неподалік від мого старого місця проживання постійно чатували ці, з вашого дозволу, "жриці". ФУ! бачив якось як одна присіла і підмивала свою :huh: з бутилки, зайшовши за кущики.... Біля іншої в маршрутці їхав -- грязнюча-смердюча, під нігтями грязь... і щоб ОТАКЕ до мене торкалось?! :)

Я абсолютний прихильник подружньої вірності, але якщо вже ну геть не в моготу, то краще нормальна чиста коханка. Ну або на крайняк :):blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сподобалися "железные доводы" Zheny

КЛАС!!! :)

а питання до жінок чи чоловіків? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сподобалися "железные доводы" Zheny

КЛАС!!! :0023:

а питання до жінок чи чоловіків? :0056:

шквидше до чоловіків, чому наші жінки/особини жіночої статі нам віідмовляють.??

Plum -не неда більше подробиць хто, що, і де підмивав.. , бо я тут на робочому місце ще ;) ненароком.

Я так розумію в першу чергу зі слів Юлямпочки, це фізіологічний аспект (мита/брита), а далі вже моральний (з ним/не зним).

Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію в першу чергу зі слів Юлямпочки, це фізіологічний аспект (мита/брита), а далі вже моральний (з ним/не зним).

Так?

Харашо особинами обізвав ;). Ну, в цілому, так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особини - я ще вмію "екземплярами" ;)

Але як я зрозумів факту ти не заперечуєш?

тобто - спочатку помитися-побритися а вже потім я подумаю чи відмовляти чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нєнєнє. Я буду думати (ну, теоретично, Ігрек, ти не модумай) про згодитись чи нє, якщо я помита, чистенька, але якщо щось не так, то точно даже не подумаю :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекай.

ми не беремо до уваги фізіологію (жіночу).

Уявімо що все гаразд, здорова, чиста-мита-брита - і раптом - "ні" ...

чому? чи такого не буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тут статистка безжальна і каже, що тільки сорок відсотків жінок здатні відчувати оргазм під час сексу, ну, а в цілому 50 відсотків - отримувати задоволення (десять, тіпа, задоволення, але без оргазму, є й такі). Так вот, якщо всьо кльово, на твою думку, тобі здається, що вона отримує задоволення, а цілком може бути, що вона просто симулює задоволення :), що має свої причини. В жінок любов і фізіологія часто не пов.язані між собою речі.

А в сімейному житті всяко буває. Буває: нема настрою (за... все, аж тошно, то в цьому випадку надо "подогрєть і обобрать, тоїсть, напоїть і обогреть") або шось болить, чи турбує. Але якщо в подружжя все гаразд, то це має бути швидше виключенням, ніж правилом.

Воть.

Хотя я канєшно, не експерт по жінках :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо в подружжя все гаразд, то це має бути швидше виключенням, ніж правилом.

"Истину глаголешь, дочь моя!" :)

По физиологии - если мужчина знает толк в этом деле, он любимую женщину в любом физическом состоянии и настроении способен возбудить и сделать так, чтобы ей страшно захотелось (если только она не совершенно фригидна, конечно). Но не советую этого делать даже тем мужикам, которые в этом плане профи. Да, можно добиваться своего, умело играя на физиологических желаниях и животных инстинктах. Но впоследствии проблема может лишь усугубиться.

Если женщине "не хочется" - мужчине следует задуматься в первую очередь над тем - а что же он делает не так, причем досконально все проанализировать. Ежели видимых причин для отказа в интимной близости не обнаруживается, советую поговорить с любимой по душам. Но это при условии, если в отношениях существует абсолютное взаимопонимание и доверие.

Все вышеизложенное написано исходя из своего маленького жизненного опыта (мне-то всего 25 :ninja:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чільчику, хлопчику, я, канєшно, ше на мамочку (в глобальному смислі) не тяну, але й дочь - це занадто.... :) Нинада.

Стосовно любої жінки, читай про статистику. А є ше таке поняття, як "фрігідність".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказал бы что-то, ну да ладно...

Считай, проглотил :)

PS. О фригидности женщин в моем посте упоминается, кстати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...