Перейти до змісту

Економія батареї телефона


Рекомендовані повідомлення

п.с. Коли береш в руки чийсь телефон,

Ага тепер я знаю хто бере чужі телефони ! :)

А якщо серйозно - мені так зручно. Не подобається - не бери в руки мого телефона.

Зоча я мав на увазі - заставка блокованого екрану. Не 30с а 5-10с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не 30с а 5-10с.

та ну таким не наекономиш :)

а довблять проц і флеш-память усілякі All-Shit-Clean-Masterz та нафік нікому не потрібні антивіруси, 100500 віджетів, і інше лайно яке постійно звертається до резидентних процесів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну таким не наекономиш

ну, як тобі сказати. А нафіга екрану світитися хвилину, якщо все одно там ніхто ніц не робе і не дивиться. Є категорія людей, які не блокують кнопкою телефона. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага тепер я знаю хто бере чужі телефони ! А якщо серйозно - мені так зручно. Не подобається - не бери в руки мого телефона.

Самі дають, я ж не без дозволу беру.

Зоча я мав на увазі - заставка блокованого екрану. Не 30с а 5-10с.

В тебе спочатку вмикається заставка, тоді блокується екран? Не одночасно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не одночасно?

ОДночасно

Але я мав на увазі, коли телефон заблокований - натиснути кнопку підсвітки екрану, вона в мене 5 сек. А є що й по хвилині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є що по 30 хвилин підсвітка включена і жаліються на швидкий розряд АКБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я мав на увазі, коли телефон заблокований - натиснути кнопку підсвітки екрану, вона в мене 5 сек. А є що й по хвилині!

Щоб глянути час, чи, наприклад, пропущені дзвінки, я іноді роблю так і екран не треба розблоковувати:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб глянути час, чи, наприклад, пропущені дзвінки, я іноді роблю так і екран не треба розблоковувати:

В мене телефон простіший. І він не реагує на джедайські рухи над ним. Я просто натискаю кнопку блокування - і на екрані бачу все те ж саме (не розблоковуючи) : СМС / пропущені / час / дату / зарядку. І гасне екран через 5 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій батарі доктор показує 16 -20 програм які споживають енергію. оптимізувавши вирішується проблема. але минає час і знову ті проги грузять..хоча ними і не користуюся. типу погода, налаштування, мейл, синхр контактів,фонт сервер, хром..

проблема вирішується лише рутом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вирішитись диспетчером завдань який буде прибивати зайве з памяті.

Не знаю як на оригінальному відрі, на Cyanogen Mod, наприклад, в налаштуваннях є параметри оптимізації пам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто, для завісті

Mugen Power 10000 mAh?

мабуть я б вказав, якби сторонні девайси були задіяні, правда ? стандартна батарея й все, правда в ігри не граю, в нет захожу щоб курс глянути ну й щоденні звінки з десяток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій батарі доктор показує 16 -20 програм які споживають енергію. оптимізувавши вирішується проблема. але минає час і знову ті проги грузять..хоча ними і не користуюся. типу погода, налаштування, мейл, синхр контактів,фонт сервер, хром.. проблема вирішується лише рутом?

рут+ повна версія Тітаніум (на Плеймаркеті безкоштовна урізана, шукайте повну на 4пда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 4ПДА була гарня стаття по економії заряду для смартфонів.

1) Яскравість. якомога менше - аби читабелоьно.

2) час підсвітки з блокованим екраном. не 30 секунд а 5.

3) вимикання усіляких пантів (типу анімація при відкритті вікон та програм)

4) вимикання блютузів і віфі по замовчуванню. Щоб увімкнені були лише тоді, коли цього хоче користувач. (здається смішним? увімкніть пошук присторїв по блютузху в маршрутці в час пік, коли ьам тьма студентів- будете приємно здивовані)

5) фонові дані, інтернет і синхронізації..

ну і подібних порад - вагон. Є програми, які "економлять заряд". мало вірю, але для інформування поставиви собі battery hd. на тому ж 4ПДА читав схвальні відгуки.

6) Купити Нокію 1100. Бо ці всі поради із смарта роблять саме її, а реальна економія 10-15%.

п.с. Коли береш в руки чийсь телефон, який блокується через 5 сек. хочеться запустити ним об щось тверде.

+1 :_07: Те саме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цікаво, а як на планшеті зробити, щоб довше тримало, якщо в інет люблю з нього зайти і фільми подивитись. Чи тоді нічого не дасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цікаво, а як на планшеті зробити, щоб довше тримало, якщо в інет люблю з нього зайти і фільми подивитись. Чи тоді нічого не дасть?

Root+Wakelock Detector+Greenify, якщо розряджається поки ти його не використовуєш. Інакше, тільки акум більшої ємкості або довгий кабель для зарядного пристрою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема вирішується лише рутом?

Однозначно рут і Titanium Backup - позносити всякі пейсбукі "новасті і погоду" і проч. "пікачу". Заодно і внутрішня пам'ять розгрузиться, в якої жорсткий ліміт. Тільки забекапити ним все (є там зправа зверху кнопка "пакетні завдання") і акуратніше з системними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, якщо людина сидить в інтернеті і дивиться фільми то що не знось, нічого то не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...