Перейти до змісту

Економія батареї телефона


Рекомендовані повідомлення

Маю телефон lenovo a760 і дістало заряджати телефон кожен день.

Я думаю, що усі власники Андроїд сматрів мають таку проблему.

Скачав програму pixel battery saver з плеймаркета. Ця програма відключаэ пікселі екрана. У ній э багато режимів які можна поставити на Ваш вибір.

У мене батарея витримала 7 днів і це при розмовах 2-3 години на день та небагато Wi-Fi.

Можливо комусь буде корисно.

post-7779-0-01948900-1419266134_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екран іде з відключеними пікселями. На фото вийшло якось темнувато. На телефоні виглядаэ досить не погано.У програмі э інші варіанти відключення пікселів.

У мене режим Low. Більше нічого не міняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, мій Lenovo s939 тримає 2,5-3 дні. не розписуйтесь за всіх власників андроїд телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в левано амолед матриці, де чорний піксель - це вимкнений піксель? та ну :)

а як воно може помогти IPS, TFT матрицям, де всі пікселі завше споживають, не дивлячись на колір?

імхо брєд робити з сучасної трубки робити ч\б телевізор "берізка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в левано амолед матриці, де чорний піксель - це вимкнений піксель? та ну :)

а як воно може помогти IPS, TFT матрицям, де всі пікселі завше споживають, не дивлячись на колір?

імхо брєд робити з сучасної трубки робити ч\б телевізор "берізка"

єдине застосування бачу лише тоді, коли планується довготривала поїзда без доступу до джерела електроенергії, але тоді вже краще прикупити другу батарею чи powerbank

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, мій Lenovo s939 тримає 2,5-3 дні. не розписуйтесь за всіх власників андроїд телефону.

Мій також тримаэ 2 -3 ( в інтенсивному використанні 1-1.5 дня), але э телефони які заряджають кожен день.

Для мене корисна програма, так як потрібно економити батарею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене А 766, батарея тримає 2-3 дні без підзарядки, при тому, що постійно телефон в інтернеті, в день мобільний, вечором Ві-Фі. До того був Мото ХТ912, також тримав близько 3 днів. Зараз моторолка в дружини, то вона заряджає його кожен день. Все залежить від стилю користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця програма для людей яким потрібно максимум отримати від телефона без підзарядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx,

окей, напиши якого типу дисплей у твоєму лєвано, і який фізичний процес ця чудо-програма творить на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У леново для тих хто багато говорить і сидить в інеті є модель Р780 із живучою батареєю.

ІМХО Весь цей софт дає тільки плацебо, бо ленови на IPS екранах випускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ночуєш біля розетки - то зовсім не облом поставити тел смарт на зарядку.

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще економити батарейку - не вмикати яскравість на 100% та не вмикати автоматичну корекцію яскравості, а поставити одразу на певний зручний невисокий показник, вимикати коли немає необхідності різні плюшки - вай-фай, передача даних, гпс, не завантажувати важкими прогами в треї, а поставити вимкнення прог при блокуванні екрану (за виключенням необхідних), або заморозити їх напр титаніумом (та і оперативки буде більше доступної)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна програма!!! Дякую!! а то мій Нексус тримає 1 добу .....побачим стільки буде зараз тримати!!! хоча кольори не дуже....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx,

окей, напиши якого типу дисплей у твоєму лєвано, і який фізичний процес ця чудо-програма творить на ньому.

Екран у мене ips , а що за чудо- процес я не знаю. Мені головне результат. Було 2-3 дні, а тут 7. Різниця велика як для мене. На телефоні використовую дзвінки по роботі, для мене підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, давай на пальцях поясню, от скажімо, ти ходиш один день і дивишся на світ обома очима, а на другий - ліве око заліплюєш синьою ізострічкою. Як це вплине на твоє відчуття голоду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в смартфонах, на відміну від планшетів, дисплей не основний споживач електроенергії

постав собі Battery Monitor і подивись, що жере батарейку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyxxx, давай на пальцях поясню, от скажімо, ти ходиш один день і дивишся на світ обома очима, а на другий - ліве око заліплюєш синьою ізострічкою. Як це вплине на твоє відчуття голоду?

Те що ти написав, то я з тобою згідний. Якби не було результату я б не створював теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, програмуліна міняє температуру кольору матриці. Цим самим економиться заряд. Холодніше світло буде більше садити, бо яскравіше. Теплвше ж навпаки.

Або, якимось чудом міняє напругу на матрицю, і вона недопідсвічується.

Вимикання пікселів - хз. Він або світиться - або битий.

На 4ПДА була гарня стаття по економії заряду для смартфонів.

1) Яскравість. якомога менше - аби читабелоьно.

2) час підсвітки з блокованим екраном. не 30 секунд а 5.

3) вимикання усіляких пантів (типу анімація при відкритті вікон та програм)

4) вимикання блютузів і віфі по замовчуванню. Щоб увімкнені були лише тоді, коли цього хоче користувач. (здається смішним? увімкніть пошук присторїв по блютузху в маршрутці в час пік, коли ьам тьма студентів- будете приємно здивовані)

5) фонові дані, інтернет і синхронізації..

ну і подібних порад - вагон. Є програми, які "економлять заряд". мало вірю, але для інформування поставиви собі battery hd. на тому ж 4ПДА читав схвальні відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене батарея витримала 7 днів і це при розмовах 2-3 години на день та небагато Wi-Fi.

Можливо комусь буде корисно.

post-7779-0-01948900-1419266134_thumb.jp

обманюєте трішки :0146:

з вашого скріна "голосовие визови" - 4% - це максимум 1 година за 7 днів!!, але аж ніяк не 14 і більше :0151:

Ві-Фі взагалі не вмикався :_04:

"связь с сетью" - 46% - ваш телефон просто пролежав 7 днів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вімкніть пошук присторїв по блютузху

В мене bluetooth v.2.0 не жере батарею зовсім, в моніторі менше 1%, навіть не вимикаю, бо нема сенсу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вімкніть пошук присторїв по блютузху

В мене bluetooth v.2.0 не жере батарею зовсім, в моніторі менше 1%, навіть не вимикаю, бо нема сенсу :)

цитата не моя :lopata:

скажу більше, я його не те що вмикаю, я його навіть ніколи не використовую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 4ПДА була гарня стаття по економії заряду для смартфонів.

1) Яскравість. якомога менше - аби читабелоьно.

2) час підсвітки з блокованим екраном. не 30 секунд а 5.

3) вимикання усіляких пантів (типу анімація при відкритті вікон та програм)

4) вимикання блютузів і віфі по замовчуванню. Щоб увімкнені були лише тоді, коли цього хоче користувач. (здається смішним? увімкніть пошук присторїв по блютузху в маршрутці в час пік, коли ьам тьма студентів- будете приємно здивовані)

5) фонові дані, інтернет і синхронізації..

ну і подібних порад - вагон. Є програми, які "економлять заряд". мало вірю, але для інформування поставиви собі battery hd. на тому ж 4ПДА читав схвальні відгуки.

6) Купити Нокію 1100. Бо ці всі поради із смарта роблять саме її, а реальна економія 10-15%.

п.с. Коли береш в руки чийсь телефон, який блокується через 5 сек. хочеться запустити ним об щось тверде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...