Перейти до змісту

Ярош звільнив Данильчука


Oli

Рекомендовані повідомлення

Я не є "фанатом Данильчука, і не збираюсь захищати, або обвинувачувати його чи ПС, у всіх бідах, у яких звинувачують осередок. Але дивно виходить..... Справу закінчено( читай, влада сформована), і (дивні тенденції), почалося гразюкополивання. До поки був Майдан в Луцьку, формувалась влада, проводились мітинги, дії ПС , Самооборони, всіх влаштовували. Зараз почалося... Скажіть люди добрі, як це розуміти? Людина не ковбаса, раптом не марнується, то що, на протязі року ніхто нічого не бачив?

наприклад я бачив і до того,коли правосеки та самооборона приїзжала у Маневичі на Ленінопад (власне вони його й робили),я теж там був,так ось для довідки вага Леніна Маневицького 5-7 тонн чистої бронзи,множим на 30-40 грн за 1 кг отримаємо 210000 тис грн,це по мінімальній ціні у перекупників навіть у луцьку,так ось той ленін поїхав разов з тими хто його пиляв,я тут піднімав темку де він й якого куя вони його забрали коли це власність селища,так некій Руслан сказав мені у телефонній розмові (дали номер телефону як заступника голови ПС волинського осередку)сказав-- то не чиста бронза,потім,ми зробимо таблички для героїв небесної сотні,мол відільєм з бронзи ХТОСЬ БАЧИВ ЦІ ТАБЛИЧКИ У ЛУЦЬКУ??? а готівки реально немає,й не чорнобривці посіяти можна було б на місці Леніна а викласти бруківкою центр міста.,або памятник Шевченку чи Лесі Українки поставити,от й давайте подумаємо хто такі Правий сектор й самооборона які його спиздили у народу!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є "фанатом Данильчука, і не збираюсь захищати, або обвинувачувати його чи ПС, у всіх бідах, у яких звинувачують осередок. Але дивно виходить..... Справу закінчено( читай, влада сформована), і (дивні тенденції), почалося гразюкополивання. До поки був Майдан в Луцьку, формувалась влада, проводились мітинги, дії ПС , Самооборони, всіх влаштовували. Зараз почалося... Скажіть люди добрі, як це розуміти? Людина не ковбаса, раптом не марнується, то що, на протязі року ніхто нічого не бачив?

наприклад я бачив і до того,коли правосеки та самооборона приїзжала у Маневичі на Ленінопад (власне вони його й робили),я теж там був,так ось для довідки вага Леніна Маневицького 5-7 тонн чистої бронзи,множим на 30-40 грн за 1 кг отримаємо 210000 тис грн,це по мінімальній ціні у перекупників навіть у луцьку,так ось той ленін поїхав разов з тими хто його пиляв,я тут піднімав темку де він й якого куя вони його забрали коли це власність селища,так некій Руслан сказав мені у телефонній розмові (дали номер телефону як заступника голови ПС волинського осередку)сказав-- то не чиста бронза,потім,ми зробимо таблички для героїв небесної сотні,мол відільєм з бронзи ХТОСЬ БАЧИВ ЦІ ТАБЛИЧКИ У ЛУЦЬКУ??? а готівки реально немає,й не чорнобривці посіяти можна було б на місці Леніна а викласти бруківкою центр міста.,або памятник Шевченку чи Лесі Українки поставити,от й давайте подумаємо хто такі Правий сектор й самооборона які його спиздили у народу!!!!!

Так, я пам'ятаю Вашу темку, відносно поваленого лисого. Але скажіть мені таку річ - минув майже рік, і що, громада, чи просто свідомі люди на кшталт Вас, так і не піднімали цього питання? І ще... Я не знаю Вас, не знаю інших мотивів Вашої образи на ПС, але, оце" правосєкі Ви б не вживали по можливості. Зараз на Сході, разом зі всіма воюють хлопці з ПС, і думаю, не треба ображати організацію як таку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від усієї душі плюсую Рулону. Продовжуй палити напалмом правду-матку. Оскільки ти учасник АТО – ніхто тобі затикати рота тут на форумі не буде.

Кажете Данильчук уже не торт? Ви не його фанати, окей, а що ж тепер робити його справжнім 8368 фанатам?

Якщо ж серйозно – то це черговий раз підтверджує приказку: в політиці немає вічних друзів чи ворогів, є лише тимчасові попутники.

Так, я пам'ятаю Вашу темку, відносно поваленого лисого. Але скажіть мені таку річ - минув майже рік, і що, громада, чи просто свідомі люди на кшталт Вас, так і не піднімали цього питання? І ще... Я не знаю Вас, не знаю інших мотивів Вашої образи на ПС, але, оце" правосєкі Ви б не вживали по можливості. Зараз на Сході, разом зі всіма воюють хлопці з ПС, і думаю, не треба ображати організацію як таку.

Я не Рулон, але мій варіант відповіді був би таким: усі свідомі люди (включаючи Рулона) майже весь минулий рік воюють на сході, а в перервах між боями їм не до того, щоб піднімати це питання.

P.S. Правий сектор та Самооборона скомніздили в народа Леніна – це просто сюр якийсь. Нє шоб вождя хоча б по пояс залишили громаді Маневич, так було б по братськи, а вони взяли і всього вивезли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я пам'ятаю Вашу темку, відносно поваленого лисого. Але скажіть мені таку річ - минув майже рік, і що, громада, чи просто свідомі люди на кшталт Вас, так і не піднімали цього питання? І ще... Я не знаю Вас, не знаю інших мотивів Вашої образи на ПС, але, оце" правосєкі Ви б не вживали по можливості. Зараз на Сході, разом зі всіма воюють хлопці з ПС, і думаю, не треба ображати організацію як таку.

Я не Рулон, але мій варіант відповіді був би таким: усі свідомі люди (включаючи Рулона) майже весь минулий рік воюють на сході, а в перервах між боями їм не до того, щоб піднімати це питання.

P.S. Правий сектор та Самооборона скомніздили в народа Леніна – це просто сюр якийсь. Нє шоб вождя хоча б по пояс залишили громаді Маневич, так було б по братськи, а вони взяли і всього вивезли.

Честь і хвала "Рулону" і тім, хто воює на Сході зараз. Але я писав ще й про саму громаду Маневічів. Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого? Часи, коли правди не можна було добитись, вже минули, чи ні?))) Було не одне віче на Театральному, чому ж ніхто не вийшов і не сказав - нас банально обібрали?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого?

Виходить так, що до спини.

Часи, коли правди не можна було добитись, вже минули, чи ні?)))

Три смайла в кінці речення говорять, що ви й самі знаєте, що ні.

Було не одне віче на Театральному, чому ж ніхто не вийшов і не сказав - нас банально обібрали?

І щоб це змінило? Той, хто б це зробив, міг би розраховувати максимум на отримання "пілюль" від ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментатори радують))

Ато! Змішались в кучу коні, люди Данильчук, Ленін, Гітлер Костанкевич )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від усієї душі плюсую Рулону. Продовжуй палити напалмом правду-матку. Оскільки ти учасник АТО – ніхто тобі затикати рота тут на форумі не буде.

а не заткнув би ти рота? Так, ти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від усієї душі плюсую Рулону. Продовжуй палити напалмом правду-матку. Оскільки ти учасник АТО – ніхто тобі затикати рота тут на форумі не буде.

а не заткнув би ти рота? Так, ти.

Демократія вона така, сурова і бєспощадна )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого?

Не скомуніздили, а експропріювали, як і заповідав великий Ілліч.Дехто з місцевих давно точив зуб самому це зробити, ну не встиг...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого?

Не скомуніздили, а експропріювали, як і заповідав великий Ілліч.Дехто з місцевих давно точив зуб самому це зробити, ну не встиг...

то штраф з дебільних маневиччан, які 23 роки не давали знести свого улюбленого сифілітика. Стидоба і ненависть в Колківській республіці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого?

Не скомуніздили, а експропріювали, як і заповідав великий Ілліч.Дехто з місцевих давно точив зуб самому це зробити, ну не встиг...

то штраф з дебільних маневиччан, які 23 роки не давали знести свого улюбленого сифілітика. Стидоба і ненависть в Колківській республіці.

я викладу все спочатку,на рахунок себе,так я э учасником Ато,але я не воював,я служу в ремонтному батальоні й ми піднімаємо ту техніку та озброєння яка у нас є,був я на сході але в тилу,не стріляли по мені--це так аби ви не думали що я герой,героїв є купа окрім мене,дійсно героїв,На рахунок Яроша,маю кента який з ним ночував в одній палатці на Савур Могилі--його слова---дуже проста,порядна й розумна,людина ,це за тих декілька годин спілкування.

Я би шановний попросив би вас не називати Маневичан дибільними бо я боюсь Вас обматюкати---але процитуюю слова малого Сашки Карася "ну і сука ти"

Маневицька селищна рада на своїй сесії прийняла рішення про демонтаж Леніна ще за місяць до його повалення (часи такі були й дійсно всі хотіли),проблема містечка в тому що вони звлікали довго,говорячи про те,що немає коштів,тобто фактично виконавцями стали ті люди які приїхали й забрали лом бронзи за "роботу",тому й міліція не встромлялалсь коли його пиляли--нібито все було законно.Громада,чому не вирішувала--дійсно це є проблема,але це проблема селищного голови міста діючого,якого чомусь не скидали,а скидали голову РДА (через декілька днів вся та команда приїхала скидати раду на сесію РДА).Пробував вернути його я особисто,принаймі інформативно,про відговорки я сказав.,вертати ніхто не хотів.А люди ж не знали,не знають де він,зняли да й зняли.....таке відчуття ніби тільки я з друзями знав що він із чистої бронзи.....Так ось звертався я до місцевих ДЕПУТАТОК в особі Л.Кирди яка була фактично ініціатором цього дійства (вона й дала номер до правого сектору),але вона спихала на селищного голову,й один момент,коли його скидували я стояв біля її (біля депутата обл.ради) й якийсь тіп в телефонному дзвінку говорив---можете сказати Вітіву що буде нова голова РДА-,тобто це був заказняк обласний всі знали як далі будуть розівиватись події Це я чув на власні вуха,бо та людина біля мене була--хто це я не знаю,тому вона як захисниця народу не прийняла жодних дій по його поверненню,це була відплата за те,що вона стане головою,й вона накидалася на мене як ви тут,тільки вживу,я був окуєвший,я перенервувався й руки опустились...немає правди в світі.Одне на одного спригували,а результату нуль,ніхто й не поворухнувся.Був у міліції,заява була написана кимось про крадіжку,міліція встановила гаражі де були останки леніна говорили селищному голові--їдь забирай той тягнув час,можливо боявся, або попередили от й вся історія.....потім він зник.Я маю в одній особі все розрювати??повірте це тяжко та нереально,коли один в полі воїн,й це не байдужість інших,а вся люди зневірені.Доречі кирда менше півроку протрималась на посаді порошенко свого ставленика поставив...

на рахунок правого сектору я нічого поганого немаю,адже знаю не послухам про їхні заслуги на сході,але ті що залишись наш тил тут тримати---це вже питання інше,їх би всіх туди,не тільки з волині на ротацію своїх же побратимім,так вони тут розводять бардак і Бєспредєл!!!Зараз реально немає навіть в когось допомоги попросити якоїсь,всі одна банда,от уявіть якщо буде знову майдан--то виходить ПС,самооборона вже буде своїх гасити разом з беркутами,вони ж з новою владою прийшли,їм дозволили оформитись офіційно як організаціям,а це потрібно відробляти.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже людям до спини, що в них, як Ви кажете, скомніздили шмат лисого?

Не скомуніздили, а експропріювали, як і заповідав великий Ілліч.Дехто з місцевих давно точив зуб самому це зробити, ну не встиг...

то штраф з дебільних маневиччан, які 23 роки не давали знести свого улюбленого сифілітика. Стидоба і ненависть в Колківській республіці.

минулого разу,коли постив таку темку про леніна ,теж багато думок розділилось,мол Маневичани винні самі а дехто зрозумів проблему.....Но ви Шановний всіх

випередили,нажаль своєю невихованістю,я ніколи Лучан не ображав,й Луцьк своєю другою домівкою вважаю,но не дозволяв собі такої халатності....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз реально немає навіть в когось допомоги попросити якоїсь,всі одна банда,от уявіть якщо буде знову майдан--то виходить ПС,самооборона вже буде своїх гасити разом з беркутами,вони ж з новою владою прийшли,їм дозволили оформитись офіційно як організаціям,а це потрібно відробляти.......

Друже, що ти мелеш? От звідки в тебе таки думки - хтось розказав чи з власного досвіду? Якщо з власного - факти в студію.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як що має думати пересічна людина?

Більшість громадян думають що ПС (взагалі що таке ПС? громадська організація, партія, бандформування) це хороші люди які відстоюють інтереси Держави, а тут вспливає інфа про перестрілки у Волинських лісах, про не законний видубуток бурштину і т.д.

Виходить на виборах до верховної ради повірили людям, а вони подякували і на тому все закінчилось? Де Ярош, Гопко, Наєм і т.д, де реформи, зміни в Державі? Попали у ВР і замовкли. Велеса картинка вийшла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок правого сектору я нічого поганого немаю

Ну да, спочатку гавном облив а тоді "нічого поганого не маю". Особисто мені здалося з прочитаного в цьому пості, що дійові особи - такі як бездіяльний селищний голова, оця п. Кирда - в долі. А ПС якщо щось з того і поімєл - то навєрняка пустив на амуніцію і транспорт для своїх добровольців. Це лише мої домисли.

А маневиччани в цій всій ситуації показали себе як маса, яка не тільки обирає в Раду ублюдків, але й не здатна порішать з Леніним самотужки. Тож самі і винні.

Ну і щоб нагадати про той маневицький двіж http://www.volynpost.com/news/31266-volynskogo-lenina-rozpylialy-schob-zrobyty-dva-pamiatnyky-banderi-ta-nebesnij-sotni-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...