Перейти до змісту

Терміново продається 1-кімнатна квартира по вул.Арцеулова


Verunchik

Рекомендовані повідомлення

Терміново продається 1-кімнатна квартира по вул.Арцеулова, 3/9цегла, 53 кв.м, євроремонт,автономне опалення. 39000 у.о Всі питання за тел.0502072972

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи купить в тебе хтось квартиру за 624 тис. грн?

11770 зв м.кв, я в шоці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказати. 740 $ за кв.м. в новій квартирі з євроремонтом і автономним опаленням це не астрономічна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказати. 740 $ за кв.м. в новій квартирі з євроремонтом і автономним опаленням це не астрономічна ціна.

Справді? А як на рахунок цього:

http://arkada.ua/ru/2/5/4935/4937/

Київ, правий берег, новобудова біля метро Осокорки, здача будинку - 06.2016. 1к, 43,17/ 17,17/ 9,36. Ціна 10100 за 1м.кв, 10100грн/16,2= 617$ м.кв. Квартири здаються з ремонтом. Забудовник надійний, багато років на ринку, здав вже не одну і не дві забудови і нікого не кинув. Є кредитування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказати. 740 $ за кв.м. в новій квартирі з євроремонтом і автономним опаленням це не астрономічна ціна.

Справді? А як на рахунок цього:

http://arkada.ua/ru/2/5/4935/4937/

Київ, правий берег, новобудова біля метро Осокорки, здача будинку - 06.2016. 1к, 43,17/ 17,17/ 9,36. Ціна 10100 за 1м.кв, 10100грн/16,2= 617$ м.кв. Квартири здаються з ремонтом. Забудовник надійний, багато років на ринку, здав вже не одну і не дві забудови і нікого не кинув. Є кредитування.

Та не потрібно мені писати про ціни "гдє-то там". Я тобі називаю ціни, які склались в Луцьку.

Ось, наприклад, йде продаж - http://kazkovaoselya.com.ua/ . Здача будинку згідно планів за рік, а як буде насправді - невідомо (до речі, в твоєму прикладі здача за півтора року). Ціна на сьогодні 655 $/кв.м.

На вторинному ринку ціна за метр на рівні 750 $, а це може бути і хрущівка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після зими ціни на новобудови взлетять...

Зараз на цегельному НЕ МОЖЛИВО купити цегли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, і доходи в людей теж зростутб, заживемо, бакс буде по 19-22 грн., ціни мають навпаки впасти тому що грошей в людей нема, а ви тут про цеглу пишете, значить немаспросунацеглу, тому її й немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, і доходи в людей теж зростутб, заживемо, бакс буде по 19-22 грн., ціни мають навпаки впасти тому що грошей в людей нема, а ви тут про цеглу пишете, значить немаспросунацеглу, тому її й немає.

Назвіть хоч ОДИН товар, що подешевшав за останній час ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, і доходи в людей теж зростутб, заживемо, бакс буде по 19-22 грн., ціни мають навпаки впасти тому що грошей в людей нема, а ви тут про цеглу пишете, значить немаспросунацеглу, тому її й немає.

Назвіть хоч ОДИН товар, що подешевшав за останній час ???

Цукор? Картопля?? це оффтоп.

не оффтоп: в травні 2008р. квартири в Луцьку продавались по 1600дол./кв.м, або 8-9 000 грн., на вторинному ринку.

влітку 2011р. - 700 дол./кв.м, альбо 5-6 000 грн. приблизно така ж ціна була актуальна і рік-півтора тому.

це просто констатація факту, без зайвих роздумів.

ціни на нерухомість в Луцьку знову просядуть внаслідок девальвації. нового "дна" не варто очікувати раніше 6-12 місяців після нового стабільного рівня курсу.

а от домисли кажуть, що якщо ЗВР країни на рівні 2004 року, а зарплата в доларовому вираженні прямує туди ж - не виключено, що просадка й пошуки цінового дна на ринку нерухомості будуть довгим процесом... і не факт, що й цього разу ціна в гривні зменшиться, як це було після попередньої девальвації гривні.

А сирі новобудови непогано продавались в цьому році...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, і доходи в людей теж зростутб, заживемо, бакс буде по 19-22 грн., ціни мають навпаки впасти тому що грошей в людей нема, а ви тут про цеглу пишете, значить немаспросунацеглу, тому її й немає.

Назвіть хоч ОДИН товар, що подешевшав за останній час ???

Цукор? Картопля?? це оффтоп.

не оффтоп: в травні 2008р. квартири в Луцьку продавались по 1600дол./кв.м, або 8-9 000 грн., на вторинному ринку.

влітку 2011р. - 700 дол./кв.м,....

А сирі новобудови непогано продавались в цьому році...

ТА я ціни в ГРИВНЯХ питаю... а не в $ ... ми ж в гривнях отримуємо з/п...

На рахунок новобудов - от приклад http://kazkovaoselya.com.ua/ до здачі ще рік, а гляньте скільки квартир на поверхах позалишалося :-) :-) як гарячі пиріжки розбирають...

а будинок ще і на 50 % не звели...

А в Чорнохи взагалі кажуть зараз АНШЛАГ з продажем квартир в новобудовах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чорнухи то аншлаг, але ще є квартири і на Зацепи, і на Арцеулова, і за Там-Тамом які здані вже дуже давноооо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де це по Зацепи є? Перший раз таке чую.

Якщо їхати від Варшавки по Коннякіна на 40-ий кв. поворот на право перед рестораном,чи баром "Вогнем і Мечем". Там Чорнуха застроїв цілий комплекс,поряд з "Колізеєм"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да, і доходи в людей теж зростутб, заживемо, бакс буде по 19-22 грн., ціни мають навпаки впасти тому що грошей в людей нема, а ви тут про цеглу пишете, значить немаспросунацеглу, тому її й немає.

Назвіть хоч ОДИН товар, що подешевшав за останній час ???

Цукор? Картопля?? це оффтоп.

не оффтоп: в травні 2008р. квартири в Луцьку продавались по 1600дол./кв.м, або 8-9 000 грн., на вторинному ринку.

влітку 2011р. - 700 дол./кв.м,....

А сирі новобудови непогано продавались в цьому році...

ТА я ціни в ГРИВНЯХ питаю... а не в $ ... ми ж в гривнях отримуємо з/п...

На рахунок новобудов - от приклад http://kazkovaoselya.com.ua/ до здачі ще рік, а гляньте скільки квартир на поверхах позалишалося :-) :-) як гарячі пиріжки розбирають...

а будинок ще і на 50 % не звели...

А в Чорнохи взагалі кажуть зараз АНШЛАГ з продажем квартир в новобудовах...

Я на сайті свому теж можу написати, що квартир вже майже нема і т.д. Я б не довіряв такій інформації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...