Перейти до змісту

Потрібна тарілка в мікрохвильовку


jack74

Рекомендовані повідомлення

Потрібна тарілка в мікрохвильовку... Може хто бачив, може де в Луцьку продаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щ,о для мікрохвильовок потрібні спеціальні тарілки? Наскільки я знаю головне щоб не металева і без всяких там металевих напилень і окантовок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щ,о для мікрохвильовок потрібні спеціальні тарілки? Наскільки я знаю головне щоб не металева і без всяких там металевих напилень і окантовок

Навіщо писати якщо ви нічого не зрозуміли? Питання про ту тарілку що крутиться, на яку Ви ставите свою тарілку. ТС правильно об"яснив?

А по темі, блін як я вам хочу допомогти, я реально десь бачив магазин де продаються такі тарілки, ну не МОЖУ я згадати де!! чи гуртівня , якась Ху... не можу згадати, ТС як згадаю то напишу. але те що в нас є таке це точно!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сервісних центрах повинні бути. в рем-сервісі бачив вроді і в вашому майстрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто виробник? Бачив до Самсунгів на Варшавці. До LG тоді не знайшов (але в мене в мікрохвильовці така система, що поставив звичайну скляну тарілку і вистачає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж бачив на Варшавці, здається, в ряду з телефонами у панянки, яка продає всілякі радіодеталі, магнітоли і ще купу всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі тарілки разом з рухомими платформами бачив на Варшавському ринку, вроді в тому ряду що біля дороки (Карпекна Карого), але контейнер не памятаю, і в дівчини з радіоконтейнера також є, про яку Yuraul говорить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, не можу знайти потрiбної... На Варшавці дивився, в різних супермаркетах теж, в СЦ LG і Samsung під мостом на Перемоги запитував... Хто знає де ще які сервісні?

(тарілка d27см)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, не можу знайти потрiбної... На Варшавці дивився, в різних супермаркетах теж, в СЦ LG і Samsung під мостом на Перемоги запитував... Хто знає де ще які сервісні?

(тарілка d27см)

Може я неуважно читав, вкажи хоч бренд мікрохвильовки, а ще краще модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то якась механічна китаянка, назва нічого не дасть...

та то якась стара "механічна" китаянка, назва нічого не дасть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то якась стара "механічна" китаянка, назва нічого не дасть...

На Перемоги біля СЦ Самсунга є ще один СЦ, на території тарно-бондарного комбінату, вони привозять різні запчастини під замовлення, типу чаші, ножі, насадки. Можливо і тарілку привезуть. Там був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...