Перейти до змісту

internet Wi-Fi у 2й Лікарні м.Луцьк


Рекомендовані повідомлення

Перебуваю на лікуванні у 2й лікарні м.Луцьк. на кожному поверсі є свій вайфай, але пароля немає. можливо хтось підкаже?

якщо не по темі - будь ласка перенесіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертаєтесь до старшої медсестри відділення, вона записує заявку, приходить адмін, прописує.

До речі, лікарня не друга - правильна назва Луцька міська клінічна лікарня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукай головну медсестру свого відділеня, вона заведе до адміна, той дасть єстєссно за грошикі тимчасовий пароль.

послуга однозначно платна, рік тому кажись було 10 грн за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукай головну медсестру свого відділеня, вона заведе до адміна, той дасть єстєссно за грошикі тимчасовий пароль.

послуга однозначно платна, рік тому кажись було 10 грн за день.

Послуга має бути 5 грн./день і не адміну, і не медсестрі у краман - має дати чек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так

коли я валявся з апендиксом, перебився інтертелекомівським 3G

покриття в ургентній було так собі, в хвості коридору лікарняний інет вже нащупувався слабенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покриття в ургентній було так собі, в хвості коридору лікарняний інет вже нащупувався слабенько.

Шафи біля постів, як повезе лягти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукай головну медсестру свого відділеня, вона заведе до адміна, той дасть єстєссно за грошикі тимчасовий пароль.

послуга однозначно платна, рік тому кажись було 10 грн за день.

Послуга має бути 5 грн./день і не адміну, і не медсестрі у краман - має дати чек.

Це новшество. Перший раз чую. Можливо це нові правила.? Давно не заходив туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послуга має бути 5 грн./день і не адміну, і не медсестрі у краман - має дати че

як на мене краще з адміном здибатись, дати на чай/каву і непаритись шо шось потім буде нетак

як показує практика адмін завжди правий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послуга має бути 5 грн./день і не адміну, і не медсестрі у краман - має дати че

як на мене краще з адміном здибатись, дати на чай/каву і непаритись шо шось потім буде нетак

як показує практика адмін завжди правий ;)

Ви прямуєте в Європу хибним курсом. Потім першим будете волати на всіх перехрестях, що у лікарні адміни вай-фаем приторговують. До речі не кожен інжернер - адмін, і не кожен адмін буде ризикувати репутацією закладу і місцем роботи за 5 грн./день.

Це новшество. Перший раз чую. Можливо це нові правила.? Давно не заходив туди.

Новшество функціонує з 2010 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 2010? ого,

нє якшо все чесно і оцих 5 чи 10 не йде медсестрі в карман то да - чек і непаришся,

а то написали будто 5 медсестрі і вона веде до адміна, в цьому випадку я написав свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкості вистачить щоб "телебачення" на планшеті дивитись? тобто, хоч 1-2 мбіта буде ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкості вистачить щоб "телебачення" на планшеті дивитись? тобто, хоч 1-2 мбіта буде ?

Та якось дивляться всі 8-), канал не один і досить широкі. Торенти відключені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке передчуття що SAS admin у цій лікарні =)

адміна видно зразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж там лежав, старша медсестра окуня включала... Ві.Фі ловив чотко, ба ні то не наша прарфія і т.д. 3g спас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, оце так послуги тепер у наших лікарнях, і не подумала б

хоча, звичайно, краще не хворіти і не знати про те, які там є послуги

тому, здоров"я усім :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-да... жадібна лікарня, жадібна... 5грн./день! А могли б і задарма роздавати! Ну чи хоча б 5 за тиждень...

До речі, а десь там оголошення висять про ті "послуги"? Щось я не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у тому то й справа! Оголошень про такі послуги немає, а от обладніння (та ще й на кожному поверсі) - є ; сигнал ВіФі є.

Тому й створив тему - шукаю пароль =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не шукай, там далеко не 123456789 і не qwerty12345

якщо придбаєш послугу, всеодно отримаєш тимчасовий.

м-да... жадібна лікарня, жадібна... 5грн./день! А могли б і задарма роздавати! Ну чи хоча б 5 за тиждень...

запропонуй фонду палиці чи ще якомусь меценату, най проспонсорує, або сам посприяй.

якщо, недайбіг потрапиш в котрусь з палат, глянеш на дверях прейскурант коштів, які виділяє комунальна лікарня на хворого на добу, питання про халявний інет - зникнуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не давно пролежав в травматології 2 місяці.за вай-фаєм до старшої сестри,але вона скаже ,що пароль не знає.Від нудьги рятували родичі,які приносили флешку з фільмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у тому то й справа! Оголошень про такі послуги немає, а от обладніння (та ще й на кожному поверсі) - є ; сигнал ВіФі є.

Тому й створив тему - шукаю пароль =)

шось нагадало пісню "я знаю пароль я вижу" правда адмін знає як по маку тобі інтернет відрубити

по суті, якщо нешукаєш легких шляхів то:

1)розкурюєш будову і суть ві-фі конекту

2)є така прога як aircrack-ng, і хорошf ос BackTrack Linux

якщо є бажання і навики айтішника то і час вбєш і багато корисних знань отримаєш, а головне зможеш отримати той грьобаний пароль правда від іншої точки :) ше заодно відтестуєш мережу для адміна

все у ваших руках

а взагалі які проблеми, адмін вроді сам оприділився, пишеш, тобі скажуть конкретно до кого йти і де проплатити в касу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо, недайбіг потрапиш в котрусь з палат, глянеш на дверях прейскурант коштів, які виділяє комунальна лікарня на хворого на добу, питання про халявний інет - зникнуть :)

розумієш, на дверях в прейскуранті перераховано ВИТРАТНІ матеріали. Відчуваєш різницю?

А від того, що вони розшарили б вай-фай по відділеннях, їх би (лікарні) не поменшало б, правда?

Тільки не потрібно казати, що "вони ж потратились на обладнання", так як, я впевнений, це робилось не для надання хворим інету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у тому то й справа! Оголошень про такі послуги немає, а от обладніння (та ще й на кожному поверсі) - є ; сигнал ВіФі є.

Тому й створив тему - шукаю пароль =)

Старшу питав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Алфьорову порадь зробити халявний інет в готелі "Україна", там тож не дармовий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-да... жадібна лікарня, жадібна... 5грн./день! А могли б і задарма роздавати! Ну чи хоча б 5 за тиждень...

До речі, а десь там оголошення висять про ті "послуги"? Щось я не бачив...

Так ніхто ж не заставляє, можна і не підключатись, і не сканувати мережу, і жити спокійно.

До слова, у сусідів у Польщі в палатах висять телевізори з ефірним телебаченням. Біля телевізора блочок, як на таксофоні - кинув 2 злотих, подивився годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...