Перейти до змісту

internet Wi-Fi у 2й Лікарні м.Луцьк


Рекомендовані повідомлення

не знаю, не чув про таке, але навіть якщо й так, то для цього не потрібно "старшу" шукати і питати, правда ж.

А "ніхто не заставляє" незрозуміло якось звучить... То ти кажеш, що там все законно і квитанції дають, то вже "не подобається - не вознікай"... Якщо вже, по твоїх словах, лікарня офіційно надає таку послугу, то ця послуга має бути якось висвітлена, може навіть і в кожній палаті на дверях, під тим же "прейскурантом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, не чув про таке, але навіть якщо й так, то для цього не потрібно "старшу" шукати і питати, правда ж.

А "ніхто не заставляє" незрозуміло якось звучить... То ти кажеш, що там все законно і квитанції дають, то вже "не подобається - не вознікай"... Якщо вже, по твоїх словах, лікарня офіційно надає таку послугу, то ця послуга має бути якось висвітлена, може навіть і в кожній палаті на дверях, під тим же "прейскурантом".

Нікого не збирався ображати, писав саме те, що мав на увазі. Локалка створювалася не за бюджетні кошти і не на вимогу вищого керівництва, а з власної ініціативи для втілення сучасних методів роботи. На придбання оргтехніки з бюджету кошти не виділялися ніколи, не кажучи вже про оплату послуг провайдерів. Побічним продуктом створення мережі став можливий доступ до Інтернету. То чого б його не роздати бажаючим, які не проти долучитися до спільної справи. Був би не проти поспілкуватися на тему, що і як має бути, і що і як має бути висвітлено. Але, певно, не в цій темі. В умовах сучасного українського законодавства простіше нічого не робити, тоді тобі за це нічого і не буде. Так і робить переважна більшість керівників бюджетних організацій. Може саме тому в Луцькій міській клінічній лікарні вже майже 30% пацієнтів - іногородні. Є багато людей з інших областей, останнім часом їдуть і з віддалених (Одеса, Кривий Ріг). І після виписки радять нашу лікарню своїм знайомим.

По темі: з топікстартером зв'язався сьогодні сам, буде йому І-нет. Для обговорення що і за що має бути у медицині пропоную створити тему у іншому розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я так розумію, ти дійсно є "той адмін"? Ну то вже бери й створи тоді тему, в чому ж проблема. Дійсно, послуга цікава, затребувана, подумати як реально реалізувати...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Алфьорову порадь зробити халявний інет в готелі "Україна", там тож не дармовий :)

Керівництво готеля Україна вже само дійшло до того що інет має бути безплатний для тих хто користується послугами готелю. Тому там інет можна сказати включений у вартість послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThinkMaster, значить відбулось це не так давно, бо самий центровий готель із платним вайфаєм, ну не тейво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбулось це в кінці літа. На Wi-Fi просто стоїть пароль. Карточки похоронили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До медсестри звертатись потрібно. Звичайно, щоб чек дала, якщо це для вас важливо чи принципово... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До медсестри звертатись потрібно. Звичайно, щоб чек дала, якщо це для вас важливо чи принципово... :_04:

До медсестри звертатись потрібно, чек має дати обов'язково, а що з ним робити, то вже Ваша особиста справа 8-)

Той один з близнюків?

Ні, близнюки не адміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівчани! я вам таке скажу - адмін тут присутній(на форумі), і скажу навіть більше - він Людина "з великої букви". Зателефонував мені на мобілу - запитав у котрій палаті потрібно підключити, та підключив ВіФі!! Велике вам дякую! Тепер з дружиною можу спілкуватись не лише голосом, але й словами! Ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...