Перейти до змісту

Газовий котел (де придбати)


msice

Рекомендовані повідомлення

Планую придбати турбований, двухконтурний газовий котел.

Дивлюсь в сторону Vaillant, Viessmann

Хто підкаже де в Луцьку найдешевші ціни, або можливо звідки краще замовити?!

Дякую наперід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороші котли українського виробництва тепловест, комплектуючі італійські

24кВт десь 8000грн. в Луцьку є представництво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете зайти на ПП «Меркурій-В" що на пр. Перемоги 3/1.

Вони по-моєму займаються продажем і обслуговуванням котлів Vaillant, Viessmann.

Від себе раджу брати Vaillant, ціна/якість і не раджу італійські - гі.но ще те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vaillant, Viessmann - так, котли хороші. Але не настільки кращі за Teplowest, щоб переплачувати майже в два рази. Плюс з запчастинами до Тепловестів проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0952875410 Діма, подзвоніть з понеділка ми займаємось продажем і котлів Вайлант і котлів вісман, для Бордівців зроблю нормальну ціну, або напишіть в приват я озвучу ціну. Розповім різницю між Вайлантами і вісманами. справа в тому що котли Вайлант складаються кожен вручну (наша фірма їздила в німеччину ,дійсно в цьому переконалися), а вісмани vitopend виготовляються в туреччині насправді, і це конвеєр. На рахунок Тепловестів можу сказати зі слів клієнтів як повезе, багато випадків коли люди розчаровувалися. Вирішувати Вам що купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З особистого досвіду: Вайлант шумніший за Вісманн і тепловест (триходовий клапан голосно жужить), але економічніший і налаштувань значно більше бід будь-які системи опалення, ніж Тепловест, естетичніший. Тепловест зламався через 2 перші години експлуатації - лопнула прокладка, а так за рік не було проблем. Вайлант працює вже 5 років, жодних неполадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо фірма яка продасть котел не матиме ліцензії на обслуговування - Волиньгаз впряже шукати того хто це зробить, з ліцензією. Меркурій-В - ліцензію має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, Волиньгаз теж бере котли на обслуговування, але лише вітчизняного виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша фірма має всі необхідні ліцензії, бо ми є дилерами по вайлантам і вісманам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, Волиньгаз теж бере котли на обслуговування, але лише вітчизняного виробництва.

навідь безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Панове підкажіть будь-ласка....що краще двохконтурний типу вайлант, чи звичайний напольний....+ газову колонку, звичайно що двохконтурний компактний, економний, гарний....але досить вибагливий....постійно треба проводити обслуговування- заключати договір...із фірмою.... за певну суму кожен рік+поломки, ремонт яких досить не малий. Напольний в свою чергу...простий як двері...не вимагає жодних договорів....але не такий економний....

Дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ Двоконтурний котел

Для чого Вам ускладення проекту з купою труб та приладів, яка буде якщо ставити напольний котел та колонку?

Знову ж таки економність та зручність використання.

Договір з фірмою - це не просто заплати гроші і все - це проведення тех.обслуговування котла спеціалістом, яке потрібно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір з фірмою - це не просто заплати гроші і все - це проведення тех.обслуговування котла спеціалістом, яке потрібно робити.

Я тебе прошу... Зазвичай ні власники котлів не слідкують за обслуговуванням (або ж шкодують грошей і чекають вже поломки), ні встановлювачі котлів не горять бажанням обслуговувати (лише перший рік беруть гроші за договір обслуговування, бо вимагає Газкотора, а далі їм пофік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе прошу...

кожному своє - і контори різні і люди.

Мені "встановлювач" (ПП з Луцька, який займається продажем та встановленням газ котлів) за перший рік обслуговування взагалі не просив платити, потім за договір обслуговування я йому платив, але не просто за папірець, а за виконану роботу по обслуговуванню, після якої і складається той договір на наступний рік.

для прикладу - масло в авто ж всі міняють чи просто на СТО просять щоб їм дали довідку за гроші, що масло замінили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка: де в Луцьку продають котли українського виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх раджу магазин "Тепло і затишок" шо на вул. Данила Галицького 10. Там є і газаові і твердопаливні котли!!! Монтаж, встановлення, гарантія і т.п. Можна замовити котел який бажаєте!!! Консультація (в магазині) безкоштовна ;-) Безкоштовна доставка товару!!! Хороші знижки!!! Звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе прошу...

кожному своє - і контори різні і люди.

Мені "встановлювач" (ПП з Луцька, який займається продажем та встановленням газ котлів) за перший рік обслуговування взагалі не просив платити, потім за договір обслуговування я йому платив, але не просто за папірець, а за виконану роботу по обслуговуванню, після якої і складається той договір на наступний рік.

для прикладу - масло в авто ж всі міняють чи просто на СТО просять щоб їм дали довідку за гроші, що масло замінили?

Я з тобою згідний, обслуговувати треба, бо це як мінімум твоя безпека. Але маємо, те що маємо.

Мав Вайланта, то "встановлювач" зник, прийшлося залучати сторонню фірму, які разово обслуговують, а закдючати угоду не хочуть, бо не вони ставили котла.

Зараз є "Тепловест", так щоб обслужили за договором раз 10 дзвонив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от друзі....чи варто видумувати....не краще поставити звичайного і не парити мозги....да більше тягне....але менше...волокіти.....блін як бути?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не думаєте якщо поставити дешевого то є просте правило - скупий платить двічі. це те саме що дермантинове взуття собі купити, а потім терпіти що рветься по швам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один аргумент за звичайний український напольний газовий котел - він працює без електрики, в той час імпортні 2-контурні без неї не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну і вісманн і вайлант доволі дорогі, але якість варта того. Замовляв у Львові - навіть з доставкою вийшло дешевше. В батьків вісманн вже років 8 стоїть - тому я вирішив також не економити. Взяв вісманн вітопенд . Що стосується українських котлів - то ніби там і італійська автоматика майже всюди, але я б не радив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
https://vk.com/dim_sad_gorod тут є котли виробництво Красилів. але монтаж газовщиків, вони і гарантію штампують
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один аргумент за звичайний український напольний газовий котел - він працює без електрики, в той час імпортні 2-контурні без неї не можуть.

працює без електрики, але лише при певному монтажі системи опалення, яку не завжди можна зробити - що є мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...