Перейти до змісту

Шукаю програміста для створення сайту.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Потрібен програміст. Потрібно написати сайт. Може бути і CMSка. Пишіть в темі або пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Який саме тип сайту потрібний: промо, магазин... На Вордпресі підійде? Можу вислати зразки своїх робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу на DLE зробити. А якщо шаблон не верстати, а готовий взяти, то взагалI дешево буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які відгуки про DLE. Там щороку за ліцензію платити?

rus24dan, добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, якщо буде зроблено на шаблоні - недорого, плюс зручна та зрозуміла адмінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які відгуки про DLE. Там щороку за ліцензію платити?

Хто платить, а хто i не збираэться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не потрібні: якість, нормальна робота, швидке вирішення проблем — тобто замовник і виконавець з України :) то так — можна не платити і вкрасти десь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nick85, мені потрібен легальний продукт. Це принципово та критично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nick85, мені потрібен легальний продукт. Це принципово та критично.

themeforest.net вам в поміч.

Впринципі якщо руки ростуть звідки треба то можна і самому з допомогою мануала та гугла

Можна найняти когось, щоб на базі обраного вами шаблона чи теми, вам сайт зробив. Це не має бути дорого.

І головне — ви матимете повну підтримку від автора протягом тривалого часу. Правда на англійській мові :) бо маркетплейс забугорний

.

Потрібне щось статичне типу візитки — купіть HTML-шаблон за 16 баксів, який на вас дивиться. Але тут для правки треба буде знати трошки HTML та CSS.

Якщо сайт має бути живеньким і активним — найкраще рішення це Wordpress-тема (40-50 долярів). Тут вже і самому можна налаштувати з адмінки якщо не полінуватися.

P.S.: навіть якщо ми не потрапимо в Європу :) це не означає що не треба звикати до хорошого, яке до того ж є правильним та законним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там щороку за ліцензію платити?

Так, треба платити. Ліцензія на рік була 80$. Ломати двіг не раджу, рано чи пізно вам і вашому сайту стане зле - власний досвід :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nick85, мені потрібен легальний продукт. Це принципово та критично.

Для довідково-інформаційного може вистачити і wordpress, яким я займаюсь. Шаблони верстаю сам, зроблю усе з вашими побажаннями.

Як приклад останньої роботи, сайт кафедри політології НаУ ОА: http://polsci.oa.edu.ua/

Дизайн там сам верстав. Якщо що, мій телефон: 068-7007-666

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...