Перейти до змісту

Проблеми з інтернетом (підключення через WI-FI роутер)


Рекомендовані повідомлення

Усім доброго дня. Спробую пояснити суть проблеми, можливо хто стикався.

Не так давно підключився до інтернету (багатокв. житловий будинок, новобудова, арцеулова). провайдер Датагруп ( тариф 50 мб\с).

По квартирі роздача через роутер (придбав TL-WR841N з двома рогами).

Після проведення налаштувань роутера почав помічати на ноутбуці проблеми із швидкістю, а саме: висне відео на ютюбі, швидкість завантажень в торент-клієнті не стабільна (від 200кб\с -до 1,5-1,7 мб\с) і т.п.

Пробував підключатися напряму через кабель - при завантаженні файлів з хорошою роздачею через торент-клієнт стабільно 6-7 мб\с без проблем.

Перепробував купу налаштувань як на роутері так і на ноутбуці - бажаного результату не отримав.

Які можуть бути причини?

P.S. У нас в будинку нестабільно працює мобільний зв,язок, можливо з цим може бути пов,язана проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте підключитись кабелем через роутер. якщо все добре, то проблема в WI-FI, може й глушиться якимось чином. Ще можна спробувати роутер інший. Скільки WI-FI мереж бачить ноут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте в налаштуваннях роутера вибір канала вручну, у себе я вибрав 7 канал, гляньте на ноуті, який стандарт він підтримує g\n\b, такий саме виберіть на роутері.

Обмежте торрент, бо забиває увесь канал, що й сторінку відкрити неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскануйте мережу роутером і подивіться хто на якому каналі у вас вісить поряд, оберіть для себе менш загружений, або інший взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскануйте мережу роутером і подивіться хто на якому каналі у вас вісить поряд, оберіть для себе менш загружений, або інший взагалі.

А якшо там так (скрін мій :) ):

2014101716_3367884_14781334.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте підключитись кабелем через роутер. якщо все добре, то проблема в WI-FI, може й глушиться якимось чином. Ще можна спробувати роутер інший. Скільки WI-FI мереж бачить ноут?

Підключався. Аналогічна ситуація що й напряму. Працює відмінно. Ноутбук бачить 1 мережу у спальні, а у вітальні 3 чи 4 мережі.

Спробуйте в налаштуваннях роутера вибір канала вручну, у себе я вибрав 7 канал, гляньте на ноуті, який стандарт він підтримує g\n\b, такий саме виберіть на роутері.

Обмежте торрент, бо забиває увесь канал, що й сторінку відкрити неможливо.

Спробував вчора виставити 8 канал, якщо не помиляюсь. став краще працювати, не ідеально, але краще. Що саме маєте наувазі під обмеженням торента?

придбав TL-WR841N

не 8 версія часом?

ТАК, САМЕ 8 ВЕРСІЯ, ПРОШИВ ОСТАННЬОЮ ПРОШИВКОЮ З ОФ. САЙТУ

проскануйте мережу роутером і подивіться хто на якому каналі у вас вісить поряд, оберіть для себе менш загружений, або інший взагалі.

Підкажіть яким чином можна просканувати? Це в налаштуваннях роутера?

проскануйте мережу роутером і подивіться хто на якому каналі у вас вісить поряд, оберіть для себе менш загружений, або інший взагалі.

А якшо там так (скрін мій :) ):

2014101716_3367884_14781334.png

Думаю, що у нас в будинку не така картина. Будинок недавно зданий, тому користувачів, що користуються інтернетом можна на пальцях однієї руки перерахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте в налаштуваннях роутера вибір канала вручну, у себе я вибрав 7 канал, гляньте на ноуті, який стандарт він підтримує g\n\b, такий саме виберіть на роутері.

Обмежте торрент, бо забиває увесь канал, що й сторінку відкрити неможливо.

Спробував вчора виставити 8 канал, якщо не помиляюсь. став краще працювати, не ідеально, але краще. Що саме маєте наувазі під обмеженням торента?

Обмеження торента на закачку, приклад - у мене швидкість заявлена 60 Мбіт, роутер, звичайно, ріже швидкість десь наполовину, по Speedtest швидкість показало 21 Мбіт. Тоді в налаштуваннях торента максимальна швидкість завантаження виставляю половину 21 Мбіт/2 = 10 Мбіт ( зверніть увагу - в торенті швидкість визначається в Мбайтах, якщо перевести в Мбіти множимо на 8 ) , тобто 1,25 Мбайт

або виставляєте як вважаєте за потрібне.

https://ru.wikipedia...rg/wiki/Мегабит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте в налаштуваннях роутера вибір канала вручну, у себе я вибрав 7 канал, гляньте на ноуті, який стандарт він підтримує g\n\b, такий саме виберіть на роутері.

Обмежте торрент, бо забиває увесь канал, що й сторінку відкрити неможливо.

Спробував вчора виставити 8 канал, якщо не помиляюсь. став краще працювати, не ідеально, але краще. Що саме маєте наувазі під обмеженням торента?

Обмеження торента на закачку, приклад - у мене швидкість заявлена 60 Мбіт, роутер, звичайно, ріже швидкість десь наполовину, по Speedtest швидкість показало 21 Мбіт. Тоді в налаштуваннях торента максимальна швидкість завантаження виставляю половину 21 Мбіт/2 = 10 Мбіт ( зверніть увагу - в торенті швидкість визначається в Мбайтах, якщо перевести в Мбіти множимо на 8 ) , тобто 1,25 Мбайт

або виставляєте як вважаєте за потрібне.

https://ru.wikipedia...rg/wiki/Мегабит

Дякую за пораду, спробую і потім відпишусь.

Доречі, чого роутери ріжуть швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777 - це якась програма є, що видає такі скіни, чи треба ще відповідну "залізяку" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чого роутери ріжуть швидкість?

Тут просто. на роутері пише WI-Fi швидкість до 300Мбіт/с, реально - десь четвертина, тобто 75 Мбіт/с, на практиці - ще менше. Потрібно враховувати втрати сигналу( відповідно і пакетів) через стіни. Плюс, як ви сказали, пербої з мобільним звязком, можливо, приглушує і діапазон 2.4Ггрц, сукупність всіх цих факторів і може давати такий результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сканування роутером

заходите в пункт

Wireless----Wireless Settings----Enable WDS(ставим галочку) далі жмем Survey (пошук) далі видасть всіх, хто є поряд, далі дивитесь хто на якому каналі вісіить, обираєте взагалі той якого нема в списку, або той на якому менше всього точок, впевнений сигнал покращиться.

Далі йдете в пункт

Wireless----Wireless Settings - виставляєте канал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК, САМЕ 8 ВЕРСІЯ

Не хочу засмучувати - але знаю два випадки "окірпічування". Та й флешка там з "особливою" адресацією.

Harddriver, wifi analyzer + телефон на андроїді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК, САМЕ 8 ВЕРСІЯ

Не хочу засмучувати - але знаю два випадки "окірпічування". Та й флешка там з "особливою" адресацією.

Harddriver, wifi analyzer + телефон на андроїді

У мене роутер TL-WR841N без USB входу.

Доречі, налаштувати оптимально його так і не вдалося. Швидкість скаче від 300 кб до 3.0 мб.\с .

Мабуть у мене такі умови, що йому не комфортно. Прийдеться придбати потужніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було , помыняв размер MTU (в байтах) з 1500 на 1470, і поміняв канал, стояло авто, я поставив на 3. проблема зникла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було , помыняв размер MTU (в байтах) з 1500 на 1470, і поміняв канал, стояло авто, я поставив на 3. проблема зникла

Дякую за пораду, спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував різні варіанти, але оптимального варіанту не знайшов. Плюнув на все, і установив операційну систему Windows 8.1 (до того стояла 7-ка). Обновив драйвери, в тому числі і до wi-fi модуля, і сталося чудо. Проблеми з інтернетом зникли, швидкість нормалізувалась, + того роутер перестав різати швидкість.

3932810212.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було , помыняв размер MTU (в байтах) з 1500 на 1470, і поміняв канал, стояло авто, я поставив на 3. проблема зникла

Впевнений, що проблему вирішила саме зміна wi-fi каналу.

У випадку, якщо на 6-тому, або сусідніх каналах відсутні точки, варто обирати саме 6-тий.

MTU міняти не варто, стандартне значення підходить для 99% випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєму випадку скоріш за все допомогло перевстановлення ОС з оновленням ПЗ на ноутбуці. Настройки роутера виставлені автоматично (канал, частота і т.п). Впринципі питання вирішене. Дякую всім хто відгукнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...