Перейти до змісту

Якщо міняти мат.плату, оперативку, та проц


Рекомендовані повідомлення

Якщо міняти мат.плату, оперативку, та проц що потрібно перевстановлювати? Віндовс? Дрова? Чи тяжко взагалі це все робити? Просто вперше буду це сам робити, та проц треба буде якось попробувати розігнати.. Intel Pentium G3258 3.2GHz

І ще, да да я слоупок:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найважчим в вашому питанны було слоупок

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BA

по інших питаннях

з дровами і віндою, якщо вона 7 і старше, то проблем не буде, можна обійтись і без перевстановлення, якщо новий вінт то треба знати як це робиться, Acronis universal restore

з розгоном складніше, якщо нема досвіду, тут краще просити людину яка має досвід або ж мати покрокову інструкцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняється платформа з АМД на ІНТЕЛ, Нова материнка, оперативка, та проц, стоїть Windows 7 Ultimate SP1 (x64) , вінт мінятися не буде, зрозумів, розганяти сам не буду, покличу фахівця. Мені головне щоб після установки материнки не вилітали взяки BSODи і т.д, щоб все працювало як треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розганяти сам не буду, покличу фахівця.

Не витрачайте даремно грошей. Розганяється він простіше простого: повисити множник і в залежності від частоти підбрати напругу живлення. Напишіть модель материнської плати і кулера, який буде встановлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо при заміні мат. плати міняється чіпсет (nVidia на AMD наприклад), можливий BSOD STOP кільканулів07b. В цьму випадку ОС не розрізняє контролера жорстких дисків. У себе вирішив проблему включивши драйвер msahci. Через regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\msahci

параметр START встановити на "0" (якщо не стоїть). Драйвер буде запускатись при старті, ОС зможе розпізнати новий контролер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулер стоковий буде,від процесора, більше 4 Ггц не має смислу думаю розганяти http://hard.rozetka.com.ua/asus_h81m_k/p440604/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевстановлюйте Віндовс, не буде глюків, по часу менше займе, ніж виявляти причину збоїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей проц ви більше як на 5-10% не розженете (будуть БСОДи). Взагалі я б не радив його гнати бо сенс є гнати проци з індексом К, а все інше це тільки ентузіазм. Краще поставте ССД тоді побачете реальний прирост швидкості роботи ПК ніж від розгона проца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей проц ви більше як на 5-10% не розженете

Да ладно:

06-big-intel-pentium-g3258.png

Таки згоден з bormotuha - при зміні платформи швидше буде віндовс переставити ніж баги ловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивіться, перевстановлю віндовс і все? Більш нічого не потрібно:)? Просто боюся що коли перевстановлю віндовс, сам драйвери ті що потрібні вже не знайду і не поставлю, бо ручки кривенькі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... драйвера можна пошукати наприклад на диску, що йде в комплекті з материнкою. Але якщо

покличу фахівця.

то я взагалі не бачу проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покличу фахівця.

Це мудре мудре рішення. Як що Ви самостійно( а головне якісно), не пере встановлювали ОС ( віндовс), краще покличте людину, яка знає в цьому толк. Впевнений, серед Ваших друзів знайдеться людина, яка вміє це робити. Та й з "процом" як Ви кажете, має розбиратись майстер. Та й в загалі, сенс його"розганяти?"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й в загалі, сенс його"розганяти?"

Наприклад, розгін до 4700 МГц дає приріст на рівні 20-30%. Як на мене, досить непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й в загалі, сенс його"розганяти?"

Наприклад, розгін до 4700 МГц дає приріст на рівні 20-30%. Як на мене, досить непогано.

Я й не казав , що розгін процесора погано)) Але ключове слово ТС - покличу фахівця. В інеті купа порад, як це зробити, але є маленьке але -

Просто боюся що коли перевстановлю віндовс, сам драйвери ті що потрібні вже не знайду і не поставлю, бо ручки кривенькі :) (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей проц ви більше як на 5-10% не розженете
Да ладно:
06-big-intel-pentium-g3258.png

70-80 градусів це не нормальна температура для такого проца навіть якщо його ганяти стрес тестами.

ІМХО, зараз продуктивність системи впирається в вінти. ССД вирішує проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70-80 градусів це не нормальна температура для такого проца навіть якщо його ганяти стрес тестами. ІМХО, зараз продуктивність системи впирається в вінти. ССД вирішує проблему.

тут з вами не згоден,

до 75 це ще нормальна температура,

якщо стрес тест пройшло і була макс температура 85, то в принципі може бути,

тому що користувач (якщо він не займається рендером відео чи 3д) так ніколи машину не нагрузить,

звичайно варто проконтролювати поспостерігати за температурою під час роботи, якщо досягає 80 то трішки скинути розгін і вольтаж.

по ссд, якщо у вас нормально налаштована вінда, то з ссд єдиний приріст, що реальноможна відчуєти, це запуск вінди і програм, ресурсоємкі програми наприклад рендер відео чи 3д недадать приросту ні на 1% (фотошоп дасть трішки, якщо тимчасовий фал на ссд кинути), знаю це з власного досвіду, правда у мене вінт дає 180 мБ\с, тому така незначна різниця, якщо він 5400 і ноутбучний то декому здається, що продуктивність реально росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 75 це ще нормальна температура,

Це для відяхи нормальна температура, а не для проца.

Якщо температура 85, то щось зібрано криво. Чи замість термопасти - зубна паста. Або її слой, як масло на бутерброді.

Чи кулер хреновий. Це НЕ НОРМАЛЬНО!

Його максимальна температура - 72°! Якщо в розгоні, то температура (при правильному розгоні) мала б вирости від 5 до 10 градусів від НОМІНАЛЬНОЇ, а не максимальної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуть не так виразився 75 це прийнятна пікова температура, а не нормальна

Якщо в розгоні, то температура (при правильному розгоні) мала б вирости від 5 до 10 градусів від НОМІНАЛЬНОЇ, а не максимальної.

ну тут виникають сумніви, що ви мали справу з нормальним розгоном в 30-50%

тому що температура там росте не на 5 і не на 10 градусів, навіть при прямих руках, нормальному охолодженні і термопасті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене майже завжди були процесори - які не потребували розгону :)

та й особливо я таким ніколи не бавився.

Якщо розганяти, то під водою, а краще під рідким азотом :)

І для розгону, вже краще скальпувати проц.

І взагалі - розгін процесора -це спосіб життя, і купа силенна бабла. Людина, яка грається розгоном в змозі купити собі самий топовий проц і навіть вбити його!

Бо купувати фігню, щоб аби сказати, я розігнав !...

З рештою, і тема не про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ссд, якщо у вас нормально налаштована вінда, то з ссд єдиний приріст, що реальноможна відчуєти, це запуск вінди і програм, ресурсоємкі програми наприклад рендер відео чи 3д недадать приросту ні на 1% (фотошоп дасть трішки, якщо тимчасовий фал на ссд кинути), знаю це з власного досвіду, правда у мене вінт дає 180 мБ\с, тому така незначна різниця, якщо він 5400 і ноутбучний то декому здається, що продуктивність реально росте.

ну в мене не вінда, а мак (віндою уже накористувався ;) )

Мені приходилось збирати комп на і7 3770К 16 гб (ДжиСкіл) ОЗУ відео з серії ГТХ та ССД .... все це було для 3Дмакс та фотошоп. Прирос швидкості, порівняно з простим ХДД та системою на атлоні Х6, колосальний, як в роботі ПЗ так і в швидкості обробки. Особливо порадував "холодний" запуск 3ДМакс за 2 сек (до того 15-20 сек). Швидкість іморту та експорту файла виросла в рази. Говорити, що ссд для нічого не дасть може людина, яка його не має ;). Швидкість 180 мб/с просто максимальна швидкість зчитування. Швидкість доступу в ССД більша за рахунок цього він "дєлає" любий ХДД, як стоячого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість іморту та експорту файла виросла в рази.

імпорт з сдд вірю, а в експорті дуже великі сумніви, дайте пруф, тільки не на щось таке, що рендериться в рілтаймі в анкомпрес.

і да, можемо поспорити на ящик пива, що в мене стоїть ссд самсунг 840 pro

просто я намагаюсь дивитись обєктивно і перевіряти інфу тестами,

так от

-афтер ефект - рендер не змінився

-премьер - навіть закинувши матеріали на ссд, рендер секунда в секунду

макс не тестив, але не розумію звідки візьметься швидкість, якщо рендер іде через цпу і гпу, а текстури загружаються в оперативу, хіба в кого 4-8 гіг, то ще може буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в експорті дуже великі сумніви, дайте пруф, тільки не на щось таке, що рендериться в рілтаймі в анкомпрес.

http://youtu.be/WKKf9hxSNRY

і да, можемо поспорити на ящик пива, що в мене стоїть ссд самсунг 840 pro

що за брєд. Ви хоч самі розумієте, що написали. нафіга мені спорити на ящик пива про те що у Вас стоїть ССД.

хіба в кого 4-8 гіг, то ще може буде.

Тестив там де 16 гб оверклокерської пам'яті g.skill 2133 мгц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже багато часу вбивається на старті. а так рендер між ссд і ндд ... я не побачив такої вже різниці.

А ось в запуску і в роботі- різниця просто величезна. ще як великий файл і він зберігається кожних 5 хв)) то на ндд нерви не витримують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ви проводили тести?

поконкретніше

щодо відео то ось

проста цитата

basically, 3dsmax caches all the assets (meshes and materials) needed for the scene.

a cache is not in memory, but an allotted amount of storage space

and.... that video is a cheat....

1... the SSD uses all the sataIII bandwidth, while the HDD could never (not even RAID'd)

2... at the start of a render session ALL assets are cached... the video clearly shows that they can crippled the caching on the HDD rig (if both rigs are truely the same)

3... if (2) is not the reason for the slow rendering, then the SSD rig's CPU must be clocked at a higher speed

the video is: intel trying to pull the wool over people's eyes, in order to sell hardware.

as an autodesk assessor and beta tester, i can see through their wool wink.png

http://forum.overclo...ead.php?t=43351

тобто краще мати більше памяті ніж ссд,

ну звичайно з ссд комфортніше працювати цього я не заперечую.

хоча на пакеті едоби окрім старту, поліпшень особливих не відчувалось.

http://www.render.ru/xen/threads/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%B8%D1%82-%D0%BB%D0%B8-%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C-3d-max-%D0%BD%D0%B0-ssd-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA.149354/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...