Перейти до змісту

Цікавить послуга по меблям


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Цікавить наступна послуга:

Потрібно змінити розмір існуючих меблів.

Для прикладу.

Є шафа 4-дверна, потрібно зробити з неї 3-дверну.

Звузити ліжко, із 2-спального, в 1,5.

Цікавить чи реально?

Чи реально в домашніх умовах?

Ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклади фото тих меблів, що потрібно змінити.

Тоді буде реальніше оцінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклади фото тих меблів, що потрібно змінити.

не зараз. :)

вже зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, реально але дуже багато гімору, потрібно все розбирати й підрізати на станках в цеху деталі адже в домашніх умовах рівно та якісно без сколів підрізати ДСП не вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є шафа 4-дверна, потрібно зробити з неї 3-дверну.

льогко! ) Найпростіший спосіб - береш електролобзік і бжик!... )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, з власних спостережень бачу, що меблярі з борди це в переважній більшості ліниве гівно :)

Таке враження, що у всіх десятки замовлень і в них немає часу на якусь шафу чи куточок.

Колись одному скинув власне креслення стола-шафи. Набрав - а він, як почув, що то моє креслення, почав ржати. Бо його розвеселили деякі мої позначення. Я його послав. Через кілька місяців він дзвонив мені і казав, що може зробити той стіл. Я його ще раз послав.

Інший погодився зробити тумбу. Я йому показав, яку мені треба (бо на офісі дві тумби були, треба було третю). Наголосив - "точно таку саму". Він навіть не хотів переміряти, довелося мені наполягти на замірах. Зробив. Розміри такі самі, але пожлобився на ПВХ-кромку і по краях темної тумби були світлі канти. Я відмовився, бо це виглядало смішно і цю тумбу біля решти ставити було неможливо. Потім та тумба на борді продавалася...

Кілька місяців тому запостив шафу. Двоє чи троє людей взялися зробити розрахунки, виясняли в мене деталі - і на тому все скінчилося.

Так що, Женіку, треба було нам з тобою йти в меблярі. В цих людей стільки крупних замовлень - що їм не до наших з тобою мєлочєй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, з власних спостережень бачу, що меблярі з борди це в переважній більшості ліниве гівно :)

Чомусь саме такі відгуки я і чекав :) Прикро.

Найпростіший спосіб - береш електролобзік і бжик!... )

Я теж так вважаю. Мабуть меблярам видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, реально але дуже багато гімору, потрібно все розбирати й підрізати на станках в цеху деталі адже в домашніх умовах рівно та якісно без сколів підрізати ДСП не вдасться.

Ну от я і питаюся, чи реально чи ні?

Якщо не реально, то що для цьог опотрібно, і скільки коштуватиме робота?

Викладати фото моїх меблів, щоб оцінити обсяг роботи - моветон!

Вважаю, якщо людина зацікавлена в роботі, то може приїхати - подивитися і оцінити об'єм роботи, озвучити ціну і тривалість виконання.

Погоджуюся з Ярчиком цілком і повністю. Складається враження, що замовлення сипуться пачками по 100 на день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо твоїх меблів - основний нюанс в можливості їх порізати і закромкувати. Якщо меблі відносно не старі, без лакованих поверхонь чи затягнутих плівкою фасадів - теоретично порізати і закромкувати під існуючу кромку неважко. Але, очевидно, самому буде доцільніше то зробити - заміряти і відвезти десь на порізку й кромкування. А далі скручувати самотужки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скрутити я їх можу - не проблема!

Проблема грамотно розкрутити - щоб з конформатами не вирвати куски ДСП.

Власне мене й цікавить послуга, щоб людина приїхала, зробила заміри, розкрутила, завезла в цех, порізала, покромкувала, і привезла.

Скрутити сам зможу. Або доплачу за грамотну збірку.

Часу і бажання соватися туди-назад - немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от я і питаюся, чи реально чи ні?

Все реально якщо акуратно, розібрати конфірмати, зробити заміри деталей, якщо при розборці щось пошкодиться то можна деталь пристосувати так щоб пошкоджена частина відрізалась, завезти на мадот на порізку й кромкування, забрати й вдома посвердлити отвори й зібрати. Мебельщики не хочуть за таку роботу братись бо по суті це вдвічі більше роботи ніж робити меблі знуля й ще додатково існує ризик зіпсувати деталі при розборці а платити навряд чи хто захоче за таку роботу подвійну ціну, та й зі своєї кишені за зіпсовані деталі доведеться викласти чи в разі того що щось не вдасться замовляти нові деталі, хто за таке захоче взятись я навіть не уявляю, краще просто взагалі нічого не робити й чекати замовлень з нуля ніж братись за таке, тут мебельщиків можна зрозуміти. в такій ситуації мабуть лише три варіанти або зробити все самому або взагалі нічого не робити або зробити все нове(сумнівний варіант).

мабуть найкраще буде підчитати трошки тему й самому всім занятись як я це роблю для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от я і питаюся, чи реально чи ні?

Якщо не реально, то що для цьог опотрібно, і скільки коштуватиме робота?

Викладати фото моїх меблів, щоб оцінити обсяг роботи - моветон!

Вважаю, якщо людина зацікавлена в роботі, то може приїхати - подивитися і оцінити об'єм роботи, озвучити ціну і тривалість виконання.

Погоджуюся з Ярчиком цілком і повністю. Складається враження, що замовлення сипуться пачками по 100 на день!

Фото меблів я просив щоб глянути деякі моменти по бильцях ліжка і дверях шафи. Оцінити, чи можна зробити це дома за допомогою лобзика і фрезера, чи потрібно буде везти на форматник до знайомих, які доречі не "меблярі з борди" а люди що мають хороші цеха і замовлень в них дійсно багато - до кінця січня вже нових не беруть.

Просто, хлопці там за пиво за 1 вечір все підрізали б як треба, так як взаємодопомога, особливо зараз, річ нормальна.

Але тут на борді, як завжди - ще ніхто нічного не зробив, але ймовірного виконавця вже наперед так обклали, що напевно вже й не візьметься - парадокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото меблів я просив щоб глянути деякі моменти по бильцях ліжка і дверях шафи. Оцінити, чи можна зробити це дома за допомогою лобзика і фрезера, чи потрібно буде везти на форматник до знайомих,

ок.

Викладу фото в ПМ.

краще просто взагалі нічого не робити й чекати замовлень з нуля ніж братись за таке, тут мебельщиків можна зрозуміти.

Ні не можна. Це тупо лінь! І все. Як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не можна. Це тупо лінь! І все. Як на мене.

Боже,які всі матьорі.... :) Всі,все знають. Лобзік в рукі,і аллілуя...Вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не можна. Це тупо лінь! І все. Як на мене.

ок, лінь, хай буде так, а ви в свою чергу готові заплатити за подвійну роботу, витрату часу втричі і ризики з Б/В деталями? я так думаю що ні бо в іншому разі до вас би стояла черга з мебельщиків. Ви рахуєте свій час та гроші й не хочете втрачати то чому ви думаєте що інші захочуть щось втрачати працюючи для вас.

льогко! ) Найпростіший спосіб - береш електролобзік і бжик!... )

більшої дурниці я ще не чув, схоже людина поняття не має що таке ДСП і лобзик і чи взагалі можливо його до купи звести, як вище написали
Лобзік в рукі,і аллілуя
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут солярки спалити клієнт-порізка/кромкування/клієнт буде більше ніж на 100 грн.

Інше питання,скільки ТС готовий заплатити.

Відкрию вам велику таємницю (гуру меблевих ділов майстри),що дійсно,за такі речі ніхто і ніяк не хоче братися.Який резон? І справа не в замовленнях,які сипляться мульйонами.Просто "шкіра не вартує вичинки".

ЗЮ.

Zheny@

Пиши в приват.Якщо руки не з дупи ростуть,сам все зробиш.Підкажу,завезу,пораджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляьт. От ви матьорі ,аж сцуко тишнить. Вам сцуко, роботу пропонуєш, питаєшся за скільки ви готові працювати, то ви ше й вийобжуєтеся як модель на подіумі.

Ярчику, ти був правий! Тут збіговисько лінивих лабухів криворуких!

тема закрита.

У "порадах" не нуждаюся! Якби мав досталь часу і необхідні скіли роботи із меблями я б у вас шибко вумних і вельми зайнтих мільярдами замовлень допомоги не просив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, лінь, хай буде так, а ви в свою чергу готові заплатити за подвійну роботу, витрату часу втричі і ризики з Б/В деталями?

Ти перший пост читав?? ЧИ так знайомі букви бачив??

перечитай уважно, і тоді пиши. Бо поки що це все скидається на голіму відмазку! І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...