Перейти до змісту

Вакансія Oracle DBA (терміново)


Eney

Рекомендовані повідомлення

Треба було написати, що мінімальні знання будуть мати на вихлопі таку-то зарплату. Тоді б не було цього трололо на дві сторінки.

Людина зі знаннями middle Oracle DBA знає на який рівень ЗП вона може претендувати. Зміст цього оголошення - дати інформацію. Ті кому треба звернуться і це саме головне. Обговорення в даній темі ні до чого не зобов'язує, тому і така активність :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви помиляєтесь в головному. Я приводив цифри для прикладу і для ілюстрації процесу.

Як скажете.

Наскільки я розумію, ви цікавитесь умовами нашої компанії тільки теоретично. Плюс у вас добре розвинута фантазія. Але боюсь для того щоб претендувати на конкретну вакансію цього замало. Тому що ми все ще обговорюєм вакансію Oracle DBA :)

З умовами вашої компанії я знайомий практично, тому мою фантазію можна лишити у спокої. І на посаду я не претендую в першу чергу, тому що знайомий з умовами вашої компанії, а вже потім - тому що я не Oracle DBA. Зміст мого першого повідомлення в цій темі, це пояснення ймовірних причин того, чому для вакансії не вказано розмір ЗП.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина зі знаннями middle Oracle DBA знає на який рівень ЗП вона може претендувати.

Нормальні компанії все-одно вказують вилку з/п, від і до. Якщо Ви її не вказуєте, то просто хочете зекономити на зарплаті, признайтесь в цьому. Ну або ж вона на стільки сміхотворна, що її тут соромитесь озвучити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Ваша помилка в тому, що Ви вважаєте, що розмістили вакансію на українському Oracle DBA форумі, або ж на хабрі чи подібному профільному ресурсі, де всі вже звикли до "перегляду з/п кожен рік", "плюшки у вигляді страхування, безкоштовних обідів, безкоштовних місць для паркування", "зарплаті по результатам співбесіди (хоча вилка з/п у нормальних компаній все-одно зазвичай вказується)" та іншого. Ви ж розмістили вакансію на форумі міста Луцьк, де IT сфера не є на рівні Києва і люди не звикли йти до роботодавця, який дає зарплату "по результам співбесіди". Роблю висновок, що або Ви не хочете справді нового працівника, бо Ви не справжній хх, або ж просто хочете нормально депмінганути зарплату в порівнянні з тим самим Києвом, тому не вказуєте зарплату.

Чому ви думаєте що це помилка? Це розповсюдження інформації. І нам треба людина з Луцька для роботи в Луцьку. Я знаю що людей які мають відповідні знання в Луцьку менше, але не втрачаю надії. Плюс ми шукаєм не тільки тут.

До вашого коментарю про ЗП - зарплатня не залежить від міста. Ми рахуємось частиною львівського офісу. Тому ЗП такі самі як у Львові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина зі знаннями middle Oracle DBA знає на який рівень ЗП вона може претендувати.

Нормальні компанії все-одно вказують вилку з/п, від і до. Якщо Ви її не вказуєте, то просто хочете зекономити на зарплаті, признайтесь в цьому. Ну або ж вона на стільки сміхотворна, що її тут соромитесь озвучити :)

Я декілька раз пояснив що ЗП в даному випадку не може бути визначена заздалегідь бо це не чесно по відношенню до кандидата. Тому не хочу повторюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я декілька раз пояснив що ЗП в даному випадку не може бути визначена заздалегідь бо це не чесно по відношенню до кандидата. Тому не хочу повторюватись.

Ви знаєте, що таке вилка з/п і просто з/п?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, що таке вилка з/п і просто з/п?

Знаю. Але не розумію навіщо ми це обговорюєм?

Зрозумійте що людині яка зацікавлена в даній вакансії достатньо надіслати резюме, після чого вона отримає всі відповіді на всі запитання. Все чітко, ясно і прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай людина яка доросла до міддла, вже знає рівень своєї зп і не тільки по Києву. Була дана інформація, для людей яким це цікаво, які не мають змоги наприклад переїхати у інше місто (сім"я/діти/друзі тощо).

P.S.

Я так розумію в темі одні ОСР відписуються :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді коли кандидат скидає резюме він зазначає свій "потолок" ЗП - до чого він прагне.

Якщо роботодавець бачить що працівник попадає в вилку (або навіть трохи і вискакує з неї) то призначається співбесіда і можливо тестове завдання.

Якщо кандидат тягне навіть на більшу ЗП то фірма дає йому його "потолок" і через рік для збереження спеціаліста ще підніме.

Якщо ж кандидат не зовсім доказав своє резюме але фірма бачить потенціал - вона може запропонувати менше від "потолка" кандидата і далі все залежить від кандидата.

п.с. Дуже часто "потолок" кандидата вказується з врахуванням можливих торгів по ЗП. Тому кандидат може погодитись на меншу ЗП, але якщо це справді спец то і торгів не буде.

додам - є фірми де ІТ - це виробничий підрозділ, а є фірми - де облуговуючий. В цих фірмах і підхід різний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму якщо американська компанія набирає спеціалістів тут то логічно що вони хочуть зекономити.

Для сфери ІТ речі поняття "оплата за результатами співбесіди".

І не потрібно тут полеміки про вилки і ложки.

Тобто вони готові мабуть взяти і сеньйора аби такий найшовся .... і зп дати пристойну...

Питання по суті: привязуєте зп до бакса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму якщо американська компанія набирає спеціалістів тут то логічно що вони хочуть зекономити.

Для сфери ІТ речі поняття "оплата за результатами співбесіди".

І не потрібно тут полеміки про вилки і ложки.

Тобто вони готові мабуть взяти і сеньйора аби такий найшовся .... і зп дати пристойну...

Питання по суті: привязуєте зп до бакса?

ЗП прив'язана, навіть дуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС і далі не розуміє, або робить вигляд - що від нього хочуть .. раджу в такому випадку просто почитати правила форуму .. де сказано, що потрібно вказати хоча б мінімальний рівень ЗП ...

Я не можу вказати рівень ЗП який буде в Job Offer і пояснив чому. Якщо ви хочете знати на яку ЗП ви можете розраховувати як Oracle DBA - пришліть своє резюме. Після цього я зможу озвучити на який рівень ЗП ви зможете претендувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь ще раз зазвичай людина яка доросла до міддла, вже знає рівень своєї зп і взмозі оцінити себе як спеціаліста. Оголошення було дане для людей які не мають змоги наприклад переїхати у інше місто або хочуть повернутись в Луцьк, причини в кожного свої. Всім кому адресоване дане оголошення прекрасно його зрозуміли.

P.S.

Щось я забув, а так робота в американській фірмі, де всі слова на "вумній мові" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@

Якщо не секрет озвуч будь ласка приблизну суму яку ти заробляєш в місяць і сферу в якій працюєш :) .

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@

Якщо не секрет озвуч будь ласка приблизну суму яку ти заробляєш в місяць і сферу в якій працюєш :) .

Дякую.

Так ти б з себе і починав. Озвучу давай, не соромся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет озвуч будь ласка приблизну суму яку ти заробляєш в місяць і сферу в якій працюєш

$3200/IT :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти напевно ніколи, не працював в таких компаніях,

Не всім везе там працювати. Зачасту і знання мало допомагають.

ТС завважив, що контора штатовська. У них це норма. Вчити персонал. Вкладати гроші у їхній розвиток. А в нас - "А нафіга?" Легше вигнати того, хто менше знає, і взяти того, хто більше.

І майже без різниці по ЗП.

за останні роки мав кілька різних співбесід, і мені стало образливо за наших людей. Вони готові свій труд і знання продавати за безцінь.

Робота, яка коштує не менше ніж 4к грн, була продана за 2500. І це чоловік знає реально на 4к. А працює за 2,5. Отак себе не цінуємо...

коли є сім"я, яку треба годувати, а пропозицій гідної зарплатні немає, то люди погоджуються навіть на "недостойні 2500", аби діти не лишились голодними. тому ваше трердження є досить егоїстичним, скоріш за все, зараз вам немає про кого піклуватись, тому ви можете собі дозволити на сторінці, де люди шукають роботу, вести такі дискусії. це сумно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому ви можете собі дозволити на сторінці, де люди шукають роботу, вести такі дискусії. це сумно

Це не зовсім так, тут люди обговорюють конкретну посаду, про що йде мова - Ви шановна, скоріш за все навіть гадки не маєте...

Для довідки, тут зарплата 2,5-4К гривень - навіть не розглядається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ Якщо не секрет озвуч будь ласка приблизну суму яку ти заробляєш в місяць і сферу в якій працюєш :) . Дякую.

Може тобі ще ключ від квартири, де ці гроші лежать?©

навіть не збираюся. Хто ви такий, щоб я це робив?

Може ще викласти сюди паспортні (сканкопії) дані та ІПН ?

ому ви можете собі дозволити на сторінці, де люди шукають роботу, вести такі дискусії. це сумно

А ви ще звідки тут взялися? І хто вам дозволив тут про мене судити?

Якби мені не було про кого піклуватися, я б цю країну покинув би ще на початку 2000-х!

Я запитав топікстартера про утворення ЗП! Чому саме по результатам співбесіди. Відповідь отримав. А тема перетворилася у міряння пісюнами, хто скільки заробляє.

Якщо я відповім, що меше, ніж там проскакувало? То у вас виросте? Ваш ЧСВ збільшиться, до масштабів космосу?

А якщо скажу, що Більше? То ви підете стрілятися / топитися?

До чого все це було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Є запитання. Чи немає серед тих кто читає цю тему адміністраторів баз данних (SQL, MySQL або інших) які гарно знають англійську? Потрібно вміння спілкуватись на англійській (Intermediate підходить).

Будь-ласка, напишіть мені приватом. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...