Перейти до змісту

Як підключити пк до телевізора?


Рекомендовані повідомлення

тобто як?

Це у випадку якщо у DVD є вхід HDMI і є аналогові (тюльпани) виходи. Відяху ПК з'єднуєш з DVD кабелем HDMI, а з DVD на ТБ вже або по скарту або по тюльпану і все буде! Пультом ДУ на DVD обираєш потрібний вхід, щоб сигнал з компа був, а на ТБ так само, щоб брало сигнал з DVD. Я в себе для проби попробував з'єднав ноут з DVD, а звідти на ТБ по аналогу (тюльпану) і все показує! Пробуй - якщо є всі відповідні входи-виходи у пристроях!

так не можливо.

як вже казали комп до ящика можна піключити якщо є S-VIDEO НА ВІДЕОКАРТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо купували в луцькому інет магазині, то повертайте гроші.

двд з hdmi да ще і входом таких не бачив, а от медіплеєр то реально, але то відпадає потреба в компі)

ну є варіант якщо комп древній і слот відеокарти agp то можна знайти задешево карту з с-відео.

є варіанти конвертерів від 100уе, але тоді краще купити медіплеєр,

на свому досвіді міг би рекомендувати вам aura hd

український виробник,

багато ресурсів в тому числі екс.юа,

900 грн,

єдиний недолік, неповноцінний браузер, не пітримує флеш

http://itc.ua/articles/obzor-ukrainskogo-mediapleera-aura-hd/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не можливо.

Ну як не можливо? :) Я щойно так підключив, через DVD, щоб перевірити і все показує!!!

не кінескопний, з HDMI входом

А що є ТБ кінескопний і з HDMI входом про таке не знали? :) А в мене такий Samsung slim є!!!

двд з hdmi да ще і входом таких не бачив

Це як?:) Є DVD де вхід HDMI універсальний і на вхід і на вихід працює!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС-у потрібен ось такий кабель (VGA to 3RCA) і підключається він до телека елементарно (жовтий-відео, червоний\білий-звук л\п) в любий з слотів (чи боковий чи задній) тільки на пульті вибрати відповідно роз'ємам video1\video2\video3:

6VGATO3RCA00897756.jpg

А перехідник у ТС-а - це HDMI to RGB+audio. він тут ніяким боком не катить до цього телека, неси його назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС-у потрібен ось такий кабель (VGA to 3RCA) і підключається він до телека елементарно (жовтий-відео, червоний\білий-звук л\п) в любий з слотів (чи боковий чи задній) тільки на пульті вибрати відповідно роз'ємам video1\video2\video3:

6VGATO3RCA00897756.jpg

А перехідник у ТС-а - це HDMI to RGB+audio. він тут ніяким боком не катить до цього телека, неси його назад

а де такий кабель найти??? я по луцьк ходив ы не знайшов(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарі глянь Варшавському, у ларьках де продають усяку таку електроніку та шнурочки., можливо там і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС-у потрібен ось такий кабель (VGA to 3RCA) і підключається він до телека елементарно (жовтий-відео, червоний\білий-звук л\п) в любий з слотів (чи боковий чи задній) тільки на пульті вибрати відповідно роз'ємам video1\video2\video3:

6VGATO3RCA00897756.jpg

саме до таких кабелів відноситься мій пост №18

Такий кабельок не працюватиме, якщо відяшка не вміє через vga видавати тв вигнал

На аукро вагон таких кабелів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kramer.ru/products/catalogue/cables/337/

Кабель VGA - 3RCA (C-GM/3RVF, C-GM/3RVM)

lt.gif1px.gifrt.gif1px.gif1px.gifcat337.jpg 1px.gif1px.giflb.gif1px.gifrb.gif1px.gif

Переходный кабель Kramer VGA на 3 RCA используется, когда источник или дисплей могут переключаться на выдачу или приём компонентных сигналов (YUV, Y/Pb/Pr).

ВНИМАНИЕ! Кабель не обеспечивает никакого преобразования сигнала (например, из VGA в YUV). На разъёме VGA поддержку компонентных сигналов должен обеспечить источник или приёмник сигнала. Такая поддержка должна оговариваться в документации на данную аппаратуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATI RADEON HD5450

Міняйте на щось інше. Типу 8600GT. Вона має s-Video. Це якраз те, що тобі потрібно. Якщо що - звертайся - знайду тобі таку.

GF8600GT-512P-unit.jpg

та й по потужності вона буде прикольніша. Хоч вона і не має DX11, як в радеона, але толку з нього... як з козла молока!

Потрібно буде вивести відео ОДИН жовтий дротик до телевізора.

Отак

5FT-4-PIN-S-VIDEO-to-3-RCA-TV-ma.jpg

або отак:

S-Video-to-RCA-Composite-Video-Cable-S-Video-to-RCA-cable-s-video-cable.jpg

Звук потрібно виводити окремо. Це просто звук з колонок. Якщо хочеш з телевізора - то шнурок відповідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні дякую)))) міняти я покищо не хочу свою відюху))) мені норм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняти я покищо не хочу свою відюху)))

Тоді міняй телевізор, бо інакше не вийде нічого путнього.

Спробуй таке знайти :

Scart-to-VGA-Cable-SCART-21PIN-TO-DB15-PIN-.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняти я покищо не хочу свою відюху)))

Тоді міняй телевізор, бо інакше не вийде нічого путнього.

Спробуй таке знайти :

Scart-to-VGA-Cable-SCART-21PIN-TO-DB15-PIN-.jpg

вже в темі хтось говорив що цей кабель не підійде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже в темі хтось говорив що цей кабель не підійде

ТОді міняй відяху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно мав геммор експерименти з подібним ... кажу зразу, нічого не буде. не трать час, нерви і гроші на різного роду кабелі. Подружити цифру і аналог без "костиля" неможливо. Навіть якщо купите дорожезний конвертор - картинка буде жахлива. Хочете підключити ТВ до компа - купляйте нормальний ТВ, з VGA входом. Хочете на ТВ дивитися фільми з компа - купляйте медіаплеер і дивіться. Але нема сенсу тулити одне до іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете підключити ТВ до компа - купляйте нормальний ТВ, з VGA входом. Хочете на ТВ дивитися фільми з компа - купляйте медіаплеер і дивіться. Але нема сенсу тулити одне до іншого.

Ну - рішення я назвав - інша відяха.

Але автору пох...оже не доходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є щн одна ідея)))) маю тюнер т2; я так розумію він цифровий; має HDMI; через нього неможна пыдключити? тобто HDMI-HDMI?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через нього неможна пыдключити? тобто HDMI-HDMI?

Хлопче - вчи матчастину. Твій Т2 з'єднається через hdmi з телевізором, що має HDMI.

Він працює на вихід. а не на вхід. Він передає сигнал до телевізора. Якщо той Т2 має ЮСБ - тоді можеш забути про під'єднання ПК до ТВ. Т2 буде слугувати медіапрогравачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій Т2 з'єднається через hdmi з телевізором, що має HDMI

Тюнери Т-2 мають і аналогові виходи!!! Як по вашому бабусі у селах на старих телевізорах дивляться? :) Друге питання, що в Т-2 немає ні ціфрового ні аналового входу! Але можна докупити до компа ТВ-тюнер, це не дорого, і через нього по антенному входу подати на Т-2, а звідти на ТБ, але якість буде не дуже, але алгоритм, щоб побачити - дієвий!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про все це вже говорилося!

Нафіга в компі тюнер? Чоловік хоче збочень - най отримає!

Уже казали - самий простий варіант - це медіаплеєр. Їх, благо, є вагон!

І дешеві і дорогі. Он десь Асус О!Плей продавали. Саме то!

Щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докупити до компа ТВ-тюнер, це не дорого, і через нього по антенному входу подати на Т-2, а звідти на ТБ

ох уж єти сказочники

тв тюнер через антену може тільки отримувати сигнал, а не передавати.

передавати сигнал можуть лише спец плати чи коробки для кодування відео від 200 уе.

Просмотр сообщенияRevolver сказал: двд з hdmi да ще і входом таких не бачив Це як?:) Є DVD де вхід HDMI універсальний і на вхід і на вихід працює!

вкажіть, що ж то така за модель і де записана ця можливість, такого в природі, напевно, нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...