Перейти до змісту

Робота енікейщика


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Шукаю собі помічника - "чорнороба".

Робота для того, хто хоче повчитись, принцип роботи:

Задача:

Обслуговування всього парку техніки, закривати питання користувачів по телефону, в офісі та на віддалених "точках", транспорт надається.

Бути готовим в робочий час виїхати на проблемні "точки" в межах області, не нормований робочий час, але в основному все терпить до ранку, готовим до виїзду вночі (дуже рідко, в основному можна відкласти й на ранок).

Типічні проблеми:

"чомусь не друкує принтер"

"чомусь не можу зайти на корпоративну пошту"

"поміняйте картридж"

"щось не можу зрозуміти як в екселі формула рахує, чи як то в екселі зробити так"

"відвалився скайп"

"пропав сервер 1С"

"відвалився принтер мережевий"

"потрібно віддалено встановити принтер"

"приїдьте налаштуйте принтер"

"віддалено допоможіть зайти в корпоративну мережу з дому"

Головне користувачів навчати роботі з технікою, всіх "неадекватів" вчити щоб були адекватними - важко, але реально, в більшості всі адекватні, головне правильно пояснити.

1. Місяць роботи об'їздити всі віддалені точки (6 точок), прозвонити всю мережу, накреслити принципову схему роботи, відновити паролі локальні - на скільки це можливо, по ходу зробити інвентаризацію, визначити що де і як працює, а що не працює, що потрібно замінити, докупити.

Робиться просто, все фоткається, на офісі просто разом сідаєм і малюєм в "visio".

Далі то вже по мірі поступлення проблем та робіт.

По потребі перевстановлювати windows (не похоронивши благополучно всі файли користувача), віддати людині готового для роботи комп'ютера, програми стандартні офісні, підключення мережевого обладнання, веб камери, і так далі по дрібницям.

Вимоги до кандидата:

Бажання вчитись!

Бажання допомагати користувачам - їх вчити, а не просто прийшов і зробив, краще людину навчити, щоб потім по дурницям не викликали сто разів.

Знати принципи побудови мережі, знати стандартні команди: ping, telnet, nslookup...

Знати як "зайти на роутер", як його ресетнути, переналагодити, зробити бекапи.

Проявляти ініціативу - вона не наказання, а навпаки буде завжди в плюс.

Що навчитесь?

Працювати з vmware, hyper-v, windows 2003-12 Server, Firewall, хмарні рішення і так далі....

Офіційне працевлаштування, заробітна плата від 2000-3500 грн.

Вік принципово: від 22 до 25 років.

PS: Прохання не флудити, супер спеціаліст не потрібен потрібна людина яка розбирається і має базові знання, все інше підучить по ходу роботи, і так далі. Щоб не було що вперше бачу Windows, та що таке ексель, пишіть свої резюме на oleg @ maccen.com з поміткою "резюме".

Думаю шкодувати ніхто не буде, знання та навички за плечима не носити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть резюме з віком розберемся, думаю 27 предєл

Можна поцікавитись яку організацію ви представляєте, тобто на якому підприємстві доведеться працювати тому кого ви виберете у помічники. Можна в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, чому саме так обмеження по віку?

дійсно якась дискримінація - може ж і в 40 таку роботу робити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, вік вказано цілком адекватний. бо це якраз той мінімум навичок, що повинен бути в 22-25 років. себто свіжий пост-студентик, який готовий працювати. якшо такий набір в 40-то з вами щось не так, в 40 уже треба знати в рази більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, вік вказано цілком адекватний. бо це якраз той мінімум навичок, що повинен бути в 22-25 років. себто свіжий пост-студентик, який готовий працювати. якшо такий набір в 40-то з вами щось не так, в 40 уже треба знати в рази більше.

не пишіть дурниць - в 22-25 роки людина може бути програмістом високого класу, але після 25 шанси стати таким дуже мізерні. Тим більше що вказано нижню межу, а не верхню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не зрозумів (мені 32), я буду старший, і буду казати куди йти і що робити, в 40 я думаю особо не хочеться нічого робити й кудись там лазити, наприклад прокладати кабеля, чи поїхати на цілий день наприклад в якесь село на пів дня, і приїхати додому в 9 вечора, де вже діти сплять і жінка верищить чому так пізно прийшов, і що-то за робота така в тебе.

Чи коли можуть подзвонити в два часа ночі, і сказати що якась фігня сталась, тому хочеться мати в команді "молодого" який буде готовий бігати і працювати на благо себе, і фірми.

Благо себе, це якщо є задача піти розібратись як її правильно і з толком зробити, а не сидіти й казати що я такого не буду робити, і в мої обов'язки це не входить.

Я не уявляю як можна в 40 років ганяти дядька по фірмі щоб він комусь там щось робив. Просто треба людина яка закриє мені питання з користувачами і інші, які потреюуть багато часу, а толку з них мало. Я займуся серверами та іншими справами, а то вже задьоргали нічого з толком не можу зробити сам, почнеш одне робити, вже дьоргають на інше.

Фірма думаю значення не має, працевлаштування офіційне і все в білу. Відпуск і так далі все є.

Посаду ось-ось мають затвердити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік принципово: від 22 до 25 років.

хочеш когось молодошого за себе? ;)

цілком розумно.

Але я б брав чисту дошку і вчив саме те, що потрібно мені. І НЕ переучував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік принципово: від 22 до 25 років.

хочеш когось молодошого за себе? ;)

цілком розумно.

Але я б брав чисту дошку і вчив саме те, що потрібно мені. І НЕ переучував.

Ваші б слова та всім роботодавцям у вуха :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші б слова та всім роботодавцям у вуха :_07:

Не потрібно всім.

Не для кожної ситуації потрібна tabula rasa. Часом потрібен дядько з горою досвіду за плечима, а не пацан, який вміє вінду лише поставити.

Якого вчити - собі дорожче!

Знаючи специфіку роботи ТС і його роботу, роботодавця - саме такий і потрібен. Щоб мав зелене поняття, що таке принер, куди його включити, і як дати по мережі доступ. Все що більше - навчиться (зокрема робота з (в) AD і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх я взяв до уваги, як тільки затвердять так відпишу, є з кого обирати.

На рахунок "чистої дошки" теж думав дати шнас комусь (якщо затвердять посаду), але чи готова лдина "пахать" от це питання, тому що "дирки" закривати собою теж не хочеться, я коли щось не знав, чи якщо ставили юзери в тупік, казав зараз розберусь скажу як робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чи готова лдина "пахать" от це питання

Досвід - наше все. Скажеш ні??

Я уяви не маю, щоб я зараз без нього робив. Зустрічаюсь на роботі зі знайомими і водночас новими, тими ж самими речами!

Завдяки досвіду багато чого можна розрулити, навіть нове для себе.

мені б 10-12 років назад таке запропонували!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись сам був радий отримати досвід, тому не боявся запитувати й бути "дурнем" в чиїхось очах, все вміти й знати не можливо апріорі, головне хотіти дізнатись, та вчистись.

Зараз я теж в когось щось запитую, і консультуюсь, тому що не все можу знати й не у всьому є досвід, головне щоб було у кого запитати. Сам поділюсь досвідом з задоволенням.

Але скажу чесно, прикро якось за людей, які більше 8 років працюють на фірму, а вміють тільки парцювати з одною програмою.

Женя реально ти мене уболтав, я думав взяти таку людину, яка б орієнтувавлась в питанні, у неї буде не стандартний підхід, що в принципі теж цікаво.

Побачимо, аби затвердили вакансію, а то довго якась невизначеність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу в Луцьку є робота, а то багато хто питає не про те, що конкретно і як там робити треба, а на якій фірмі доведеться працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на якій фірмі доведеться працювати.

це, скажу тобі, друже, також мегаважливо.

Знаючи репутацію деяких наших місцевих роботодавців.... не хочеться туди йти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але коли ти на біржі сидиш думаю особо вибору немає.

Різниця є для тих, хто працює і шукає щось краще - тоді так, є різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на якій фірмі доведеться працювати.

це, скажу тобі, друже, також мегаважливо.

Знаючи репутацію деяких наших місцевих роботодавців.... не хочеться туди йти..

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але коли ти на біржі сидиш думаю особо вибору немає.

Повір, що є.

Мені в свій час пропонували кілька вакансій від яких я сам відмовлявся, знаючи що то за роботодавець, і як він ставиться до своїх працівників, в тому ж числі нарахування ЗП і т.д.

Я краще посиджу на біржі із гарантованими (хай не високими) виплатами, аніж піду до того, хто може взагалі не заплптити, або робота здасться каторгою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роботодавці як правило самі не знають навіщо їм айтішнік взагалі

так - поки не виникне нештатна ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...