Перейти до змісту

16. грудня Фотки


kmd

Рекомендовані повідомлення

Какой такой Сапалаевко? Видно же, что "Гвардейское озеро" в Гараздже :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ты Командор и даёш, а я думал, что я морж, оказуется есть веломоржи ещё веломоржистей! :D:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто поктався, чуть серце з жопи не вискочили поки з собою туди і назад шиповку на ободах досунув, але досунов, засунов по сходам, доповз до в ванни і здох.

І сцуко "петух" на рамі от-от зламається. Почалось це позаминулої неділі, коли задньою перекедкою в яру полінко засосало і "петуха" зігнуло,

тисками вдома виправив, вроді норм. Сьогодні дивлюсь на перекидку ролики непаралельно до цепі, перекидка в сторону вигнути протичасової стрілки якщо дивитися знизу, зняв, вигнув назад, вроді норм. Але щось різьба покоцалась в ньому (шестигранниким вумний рівняв і різьби квітка прийшла) і перекидку вкрутив, але повторно точно не вкручу бо вже різьба убита нафіг,

і "петух" сцуко якшо перекидку хитається сам люфтить, якщо в магазинах не надибаю і цей доламаю, стану я пішоходом :D

і тут сесіо в мене почалось, піду в жосткий депресняк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і "петух" сцуко якшо перекидку хитається сам люфтить, якщо в магазинах не надибаю і цей доламаю, стану я пішоходом :D

і тут сесіо в мене почалось, піду в жосткий депресняк :)

Ладно тебе тоску нагонять. "Петух" в наше время не проблема. И покатушки вечерком по парку никто не отменял. Так шо - хвост пистолетом, студент ты наш дорогой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я петух поломал за 1300 км. от Луцка и так дней пару ездил на перемотанном проволокой ;)

А вообще петух элементарно можно вырезать из кастрюли или утюга, если обработать напильником :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов на велозону, нема сцуко потрібного, будуть доставать невідомо скільки, де-жавю сцуко як і з амортом.

треба цей доламати і вже обидва байка заб'ють на мене :rolleyes: і я заб'ю на покатухі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...