Перейти до змісту

Допоможіть у пошуці вкраденого велосипеда!


laska

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть, будь ласка, в пошуці вкраденого велосипеда.

Сьогодні на вулиці Чорновола, біля дитячої поліклініки, було вкрадено велосипед мого сина, пристібнутий до паркану, поруч стоянки автомобілів.

Фото додаються. Поправка - квіточки на рамі були ліквідовані, всі решта надписів на місці.

На велосипеді був маячок, і сумка для замка (трикутна, бірюзово-чорна).

post-2742-0-38872600-1411589402_thumb.jp

post-2742-0-20429500-1411589405_thumb.jp

post-2742-0-29855600-1411589408_thumb.jp

post-2742-0-52101500-1411589411_thumb.jp

post-2742-0-60677300-1411589429_thumb.jp

post-2742-0-78150500-1411589432_thumb.jp

post-2742-0-05652200-1411589439_thumb.jp

post-2742-0-90848300-1411589441_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оставил - значит подарил!

К сожалению, эти слова будут актуальны еще долгое время.

Надо смотреть на барахолках, интернет-форумах.

Без этих цветочков он не такой яркий , не такой броский- обычный белый

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велозамок був товщиною з пальця дорослого чоловіка, замикався ключами. На місці не залишився.

Обурив мене ще той факт, що синові вахтер дозволяла ставити велосипед в фойє ЦНТТУМу (куди він і приїхав), але вийшла якась поважна тьотя і заборонила. Все для дітей :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По секрету, в середині того замка який товщиною з палець залитий тросик товщиною з сірничок. Тому він створює лише ілюзію безпеки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоянки - небезпечні місця для паркування веловласників, оминаю їх стороною. В багажнику кожного авто знайдеться кусачки-ножовка, а загрузять ровер в бус - ніхто й уваги не зверне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже рік так по Луцьку тирять велосипеди. Я звичайно все розумію, але міліція збирається щось робити? Чи так важко за тиждень "на живця" виловити пару ідіотів, щоб решта потім боялись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не рік тривае, шановні, набагато довше. Відповім вам за міліцю: ні, не збирається і не збиралась. Навіть, якщо вдається випадково повернути велосипед, дуже мало шансів, що хтось поплатиться за крадіжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Голандії вже практично не побачиш велосипеда дорожчого за 100євро - крадуть безбожно. Якщо не можуть вкрасти цілий, то знімають що можна зняти. Якщо кудись їхати, я наперед продумую маршрут і що буде з вєлом. Тільки тоді вже вибираю чи їхати ним, чи пішки, чи маршруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Голандії вже практично не побачиш велосипеда дорожчого за 100євро - крадуть безбожно. Якщо не можуть вкрасти цілий, то знімають що можна зняти. Якщо кудись їхати, я наперед продумую маршрут і що буде з вєлом. Тільки тоді вже вибираю чи їхати ним, чи пішки, чи маршруткою.

Понаїхало поляків якихось.

По темі на живця можна було би зловити, десь паро днів і попався би якийсь виблюдок з кусачками, вот тілько наша міліція давно ложила великий болт на свою роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Голандії вже практично не побачиш велосипеда дорожчого за 100євро - крадуть безбожно. Якщо не можуть вкрасти цілий, то знімають що можна зняти. Якщо кудись їхати, я наперед продумую маршрут і що буде з вєлом. Тільки тоді вже вибираю чи їхати ним, чи пішки, чи маршруткою.

А потім у нас продають на різних Сландо та Аукро "велосипеди з європи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Голандії вже практично не побачиш велосипеда дорожчого за 100євро - крадуть безбожно. Якщо не можуть вкрасти цілий, то знімають що можна зняти. Якщо кудись їхати, я наперед продумую маршрут і що буде з вєлом. Тільки тоді вже вибираю чи їхати ним, чи пішки, чи маршруткою.

А в тебе вже є велосипед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...