Перейти до змісту

29"покришкі на гідбрид 28"


Рекомендовані повідомлення

в мене велосипед COMANCHE на 28" колесах

і мене цікавить чи влізуть покришкі 29"?

на переднє колесо має стати,а вот чи на заднє влізе?

хочу поставити щось не сильно агресивне шиповане(ширина 2.0 )

хто що скаже?

post-26303-0-37336700-1411544091_thumb.j

post-26303-0-24292400-1411544093_thumb.j

post-26303-0-51811700-1411544094_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влазить Schwalbe Big Apple 29x2.0 – перевірено. але чи буде тобі комфортно на такій? все ж таки слік

скажи краще, для чого ти це хочеш зробити? "найнера" з "дорожника" все одно не зробиш – геометрія не та, ще й можуть бути проблеми при навантаженні, якщо ти почнеш на ньому стрибати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

влазить Schwalbe Big Apple 29x2.0 – перевірено. але чи буде тобі комфортно на такій? все ж таки слік

скажи краще, для чого ти це хочеш зробити? "найнера" з "дорожника" все одно не зробиш – геометрія не та, ще й можуть бути проблеми при навантаженні, якщо ти почнеш на ньому стрибати

ну якщо будуть проблеми,порадь з 28" полусліків або шипованих щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись вже була така тема ;)( можна цю просто до неї додати)

http://board.lutsk.u...-29-jaksho--28/

З власного досвіду напишу: тут портібно дивитися індивідуально, по ширині між трубами, зважити на всі зазори, а тоді вибирати гуму. По експлуатаційним властивостям звісно комфорту на дупу добавляється, але закономірно через ширину і масу покришок знижується динаміка.

Як проміжний варіант в принципі цілком жит"єздатний, а ось якщо розглядати його з погляду повноцінного MTB не варто.

В моєму варіанті я впихнув гуму 2.1", довелося зрізувати ряди бокових шипів, під час експлуатації коли з"являлися невеличкі 8-ки воно постійно затирало об пера і постійно доводилося рівняти колеса (хоч набив руку на цьому перед власною зборкою коліс свого нового найнера :)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо будуть проблеми,порадь з 28" полусліків або шипованих щось

Schwalbe Black Jack (універсальна) та Black Shark (зима/осінь) мають бути доступні у розмірі 622x47 (це 28 x 1.9). якраз те, що треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до знающих. Чисто спортивний інтерес.

Чи можна втулити колеса 27,5 на мою раму.

Зазори по перам між покришкою та рамою орієнтовно 2,5-3 см (див фото)

Зараз стоїть резина Schwalbe Black Jack 26х2,10.

Може в когось є вел з 27,5 колесами хотілось би під'їхати попробувати поставити і подивитись чи влізуть.

Сорі за фото. три дні після дощу катав по місту все зас№ано. :)

da75ea7bec6b29d63de54258baff074dc1ee60194210812.jpg

a5866ebdce86dcdc3b5ba7daf194e843c1ee60194210842.jpg

69add0871c6e44b7e18b189bccdaa03ec1ee60194210867.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім більше подавай! Гігантоманія прям якась!?

Чисто спортивний інтерес.

Нє ну а чо. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до знающих. Чисто спортивний інтерес.

Чи можна втулити колеса 27,5 на мою раму.

Зазори по перам між покришкою та рамою орієнтовно 2,5-3 см (див фото)

Зараз стоїть резина Schwalbe Black Jack 26х2,10.

Може в когось є вел з 27,5 колесами хотілось би під'їхати попробувати поставити і подивитись чи влізуть.

Сорі за фото. три дні після дощу катав по місту все зас№ано. :)

У вас же гальма обідні.

І це дрібниці. Якщо ж вже втулите (невідомо для чого), вам ще прийдеться шукати гуму шосейну на 27.5, якої в принципі не може бути ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до знающих. Чисто спортивний інтерес.

Чи можна втулити колеса 27,5 на мою раму.

Зазори по перам між покришкою та рамою орієнтовно 2,5-3 см (див фото)

Зараз стоїть резина Schwalbe Black Jack 26х2,10.

Може в когось є вел з 27,5 колесами хотілось би під'їхати попробувати поставити і подивитись чи влізуть.

Сорі за фото. три дні після дощу катав по місту все зас№ано. :)

У вас же гальма обідні.

І це дрібниці. Якщо ж вже втулите (невідомо для чого), вам ще прийдеться шукати гуму шосейну на 27.5, якої в принципі не може бути ;)

Гальма будуть мінятись на гідравліку. Просто саме зараз фінанси не дозволяють поставити бо треба замінити передню втулку (хочу щось на промах) та вилку (повітряну) ... задню втулку уже замінив. :)

А цікавлюсь чи це взагалі можливо. Якщо ні то ні. ;)

Мені і на 26 норм їздить але той самий "спортивний інтерес" існує. :)

Бачив в інтернетах, що ставити 27,5 замість 26 колес там покришка стояла в притул до рами і до корони вилки (під спойлером приклад).Як це все відобразиться на управлінні нажаль незнаю. ;)

6-CUBE-Acid-29.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім більше подавай! Гігантоманія прям якась!?

Розмір має значення. :)

А по темі, в мене минулого року був гібрид з резиною 29х2.1. Їздилось нормально, ніде не підтирало, задньому місцю було м'яко. Але, все-таки, це був гібрид з відповідною вилкою, асфальтовою геометрією. Цього року пересів на повноцінний найнер, і зрозумів, яка велика різниця між ним і моїм попереднім велосипедом.

А які в тебе стояли покришкі нв гібриді?????

і що порадиш дельне і не дороге з 28"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які в тебе стояли покришкі нв гібриді?????

і що порадиш дельне і не дороге з 28"?

В мене стояли Schwalbe Rapid Rob. Якщо хочеться більше прохідності, але при цьому не втратити універсальності, то, напевно, в такому випадку найкращі Schwalbe Smart Sam, тим більше, вони є не тільки широкі(2.1, 2.25), а й і вужчі - 28х1.4, 28х1.6, 28х1.75.

Забув додати - і головне - недорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна ще в сторону циклокросової гуми подивитись. вона зазвичай недорога, теж на 28" та розміром 1.5 - 1.8 з досить універсальним протектором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...