Перейти до змісту

Тушонка для воїнів!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Волинський виробник передав мені 1000 банок тушонки, для воїнів АТО. Банка скляна, 0,5 л. ціна для мене - нижче собівартості.

Спайка 12 банок продається 384 гривні, тобто 32 грн/банка.

Купуючи одну спайку, другу ви відправляєте на війну.

Тушонці - два місяці від виробництва, смачна, багато м"яса, мало жиру, зроблена для бійців.

Або просто можете перерахувати 192 грн. на карту 5168742348047329 - Сандалов Дмитро.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ж ви могли пожертвувати за просто так,за Спасибі цю саму тушонку туди в зону Ато..

на всьому люди заробити хочуть..навіть на війні..

ті хто прост охочуть допомогти просто напросто кидають гроші по 100,200,300 і більше гривень у скриньки...

і це дикувато -купляти тушонку шоб ви якось там передали частину грошей для вояків...вони там воюють-а ви на тушонці заробляєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ж ви могли пожертвувати за просто так,за Спасибі цю саму тушонку туди в зону Ато..

на всьому люди заробити хочуть..навіть на війні..

ті хто прост охочуть допомогти просто напросто кидають гроші по 100,200,300 і більше гривень у скриньки...

і це дикувато -купляти тушонку шоб ви якось там передали частину грошей для вояків...вони там воюють-а ви на тушонці заробляєте

ой,

щось "дівчина" сплутала :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даша,

Та Діфото тільки на війні і розжиріє, то тушонку забарижить( Даша, варто вдуматись в написане ним), то з шоломами-броніками

статки наживе, отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ж ви могли пожертвувати за просто так,за Спасибі цю саму тушонку туди в зону Ато..

на всьому люди заробити хочуть..навіть на війні..

ті хто прост охочуть допомогти просто напросто кидають гроші по 100,200,300 і більше гривень у скриньки...

і це дикувато -купляти тушонку шоб ви якось там передали частину грошей для вояків...вони там воюють-а ви на тушонці заробляєте

йшли б ви тихенько далеко далеко, якщо поняття не маєте, хто, що й по якому поводу, то краще носа не пхайте, тим більше ви на форумі недавно й скоріше за все, вже не надовго. Людина, яка розмістила цю обьяву, зробила для наших вояк більше ніж ви то 1000% , й не на багато меньше ніж декілька тисяч лучан разом взятих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню для всіх "Даш": виробник дав мені 1000 банок тушонки, зробленої для бійців, але подарувати отак 16000 грн для нього - непосильно. Собівартість банки - біля 20 грн, "здає" він її у бакалію по 25, в магазинах вона по 35 грн. Тому він просто дав її мені у кредит, по 16 грн. У Самооборони наразі немає зараз коштів, щоб її зразу купити, тому шукаю отакі виходи. Я за останній місяць витратив "на армію" біля 2000 грн. власних грошей, якщо вас цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить вибачаюсь .нетак зрозуміла...

в мене всі знайомі зараз там,в тій зоні Ато..і якось так виходить що майже ніякої допомоги вони там не отримують.зовсім..

тільки ось як сусід філіпчук помер то трошки дороги підробили..аби романюк не впав не спотикнувся...все щоб поїхати туди купляли самотужки...батько,сусід,знайомий-які є там-звонять і кажуть що практично нічого там е передають їм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даша, "там" це де? Яка бригада, розташування? Якщо десь є волиняни і в них проблема із забезпеченням - чому ви не звертаєтесь у Самооборону, спілку афганців??? Давайте мені в приват інформацію, з номерами телефонів.

Тільки що був на штабі - в складі двіжняк - хлопцям видають спальники, зимову форму і т.п. Вони в Луцьку, прийшли, попросили - ми допомагаємо. Якщо ВАШІ знайомі та родичі на війні - ВИ мусите тут про них потурбуватись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можна фото банки,а ще краще самої тушонки на тарілці,я думаю так швидше продажи підуть. :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...