Перейти до змісту

Форум "Релігія"


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

історія України настільки спотворена, і має стільки різних тлумачень і точок зору, що спорити на політичні теми (зокрема про мову, про УПА, про голодомор, про приєднання України до СРСР і інше) посилаючись на факти або аргументи якім нІчого протиставити -- марна справа.

відкриття підфоруму "політика" теж доволі спірне питання і спори там виникають часто на рівному місті, але не путай політичні погляди і релігійні...

политика и религия связаны между собой напрямую, хоть сейчас и задекларировано отделение церкви от государства...

вспомни, хотя бы, создание создание УПЦКП или ту же Варфоломеевскую ночь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo

так він же "матьорий атеїст" - яка ж може бути обєктивність?

"матьорий атеїст" в розумінні не підтримує жодної релігії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він же "матьорий атеїст" - яка ж може бути обєктивність?

ІМНО, людина яка не дотримується релії якраз буде слідкувати за дотриманням правил, а не підтримувати одну з сторін в спорі, тобто буде якомога безпристрастнішою.

политика и религия связаны между собой напрямую

ти маєш на увазі Україну, весь світ, чи просто написав, аби написати?

зрештою можеш відкрити топ в політиці, чи в релігії - там з тобою можемо продовжити розмову, ця тем ане для того :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ващето форум "религия" активный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю пропозицію переіменувати розділ з "Релігія" в, наприклад, "Філософія". Бо бачте не все, що там написано відноситься до релігії. В багатьох людей свої погляди на життя, які аж ніяк не релігійні. От, наприклад, дияволопоклонництво - релігія ,сатанізм - філософія життя. тому недоречно так узагалнювати все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся о саме пан difoto був проти того щоб даний форум існував. а тепер же він каже що у спорі народжується істина. І крім того його хочуть поставити модератором цього ж розділу.. хм.. дивно.

Ще у списку тих хто був проти - майже вся адміністрація форуму.. :(

розумію їхнє до цього відношення - почнуть люди сперечатися - поб'ються і т.д. міжнаціональна та міжрелігійна колотнеча - кому воно потрібно??

Але коли форумчани бажають - ну то це інша справа.. :)

Загалом цікаво було почитати думки людей - дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это конечно ваше дело, но модеров вы не совсем удачно выбрали.

Модер прежде всего должен уважать все взгляды на жизнь и разные религии, неужели таких здесь нет?

Но посмотрим.

И спасибо что открыли раздел, очень интересно там было :( (и надеюсь что будет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щоб не бути голослівним

тут обговорювалася ця тема і досить скептично...

post#33

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уууу, а что собстно обсуждать в религии?

А: Бог есть

Б: бога нету

А: Бог есть

Б бога нету

А: ты сгоришь в аду

Б: не сгорю, так как я в него не верю

А: Бог есть и он тя накажет

Б: бога нету

А: Бог есть

К этому все обсуждния и сводятся.

Хотя я тоже еще и против политики, но там хоть какоето разнообразие

А: Кучма сцук, на кол его

Б: ниче не сцук, кое-что для страны сделал

А: да нифига он не сделал, только обворовывал

В: обворововал Лазаренок, а Кучма бравый парень

Г: Тимошенко тоже хорошо, за пару с Лазаренко

Д: а кто такой Лазаренко

А: Кучма сцук, на кол его

Ж: да все они сцуки, в печь- зжечь

И: Ж ты ОТЖЕГ

У: не надо гнать на Юлию, хороший человек :DD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти того, що розділ "релігія" назвали "філософія".

Філософія - це "філео" - любов, та "софей" - мудрість, тобто "любов до мудрості" по нашому.

А теми, які містяться в розділі "релігія" були не філософськими, а релігійними (подивіться хоча б на їх назви).

Згідно Вікіпедія

Рели́гия (от лат. religio — «святыня», набожность, благочестие) — особая форма осознания мира, обусловленная верой в сверхъестественное, включающая в себя свод моральных норм и типов поведения, обрядов, культовых действий и объединение людей в организации (церковь, религиозную общину).[1] Основы религиозных представлений, как правило, записаны в священных книгах, по убеждению сторонников религии либо продиктованных непосредственно богом, либо написанных людьми, достигшими с точки зрения данной религии высшего уровня духовного развития. Большинство религий поддерживаются профессиональными священослужителями.

Религия имеет две стороны: внешнюю — как она представляется постороннему наблюдателю, и внутреннюю, которая открывается верующему, живущему в соответствии с духовными и нравственными принципами данной религии.

С внешней стороны, религия представляет собой, прежде всего, мировоззрение, включающее в себя ряд положений (истин), без которых (хотя бы без одного из них) она теряет самое себя, вырождаясь или в колдовство, оккультизм и подобные псевдорелигиозные формы, являющиеся лишь продуктами ее распада, извращения, или в религиозно-философскую систему мысли, мало затрагивающую практическую жизнь человека. Религиозное мировоззрение всегда имеет общественный характер и выражает себя в более или менее развитой организации (церкви) с определенной структурой, моралью, правилами жизни своих последователей, культом и т.д.

С внутренней стороны, религия — это непосредственное переживание Бога.

Я б все таки залишив попередню назву.

t0rik - можна якось модераторам домовитись винести остаточне рішення по назві форуму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Gabriel:

Віра без філософії-фанатизм,філософія без віри-атеїзм.Має бути золота середина - віра+філософія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Обговорення питань стосовно філософії" - не в образу, але мені здається t0rik поспішив помінявши слова "релігія" на "філософія" описанні теми форуму. Ну яку ж ми філософію обговорюємо?

Церква - до філософії фідноситься чи до релігії? А Біблія? А Бог?

Цікаво було в знати, що думають інші учасники форуму.

ЗІ. А може назвемо його релігійно-філософський форум? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне тоже кажется что надо добавить религию, а то как-то так убрали резко...

Философия и религия - думаю так лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну яку ж ми філософію обговорюємо?

А кто сказал ,что должна быть ТОЛЬКО религия? Сатанизм, например, не религия, а философия. А если у кого-то свои взгляды на жизнь и т.п. - это его личная философия жизни. Так что не религией единой :)

Рели́гия (от лат. religio — «святыня», набожность, благочестие) — особая форма осознания мира, обусловленная верой в сверхъестественное, включающая в себя свод моральных норм и типов поведения, обрядов, культовых действий и объединение людей в организации (церковь, религиозную общину)

А если многие не верят в сверхъестественное? Если не хотят подстраиватся под религиозные типы и нормы? Но вместе с тем у них свои взгляды на жизнь, своя философия, так сказать.

Хотя Религийно-Философский мож и звучало б лучше... Хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО, можна назвати як на форумі Black"а:

Психологія/Філософія/Релігія

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти того, щоб форум називався тільки "Філософія". Особисто для мене тоді постає питання чи писати у цьому форумі. Хоча це дуже дискутабельне питання, однак релігія не те саме, що філософія. Багато в чому саме філософія посприяла тому, що відбувся відхід від вчень перших християн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля...

а какая вам разница, как называется раздел?

Вы готовы стрелять в людей, которые читают молитвы не по-украински, а по-старославянски?

Вы не разделите свой столик в "Оболони", если к нему прийдут любители "Карлсберга"? Или вам нужно самоутвердиться таким образом?

шо за хня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я щось не зрозумів, при чому тут сріляння людей і взагалі така твоя реакція на мою окрему взяту висловлену думку? Вважаю себе людиною толерантною і нікого не засуджую за його переконання, і, до речі, сплю спокійно не переймаючиь особливо тим, як хто думає, це справа кожного особисто. Звідки стільки агресії? Самостверджуватись я також не збирався. Чого матюкатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где агрессия и счего ты взял, что именно твоя отдельно взятая мысль вызвала какую-то мою реакцию? Мне писать маленькими буквами, чтобы ты не волновался?

Спи спокойно и не пэрэймайся. Если у людей будут свои убеждения по поводу названия раздела , я буду над ними смеяться. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здаеться що головне це зміст а не назва

Назва це якийсь бренд/реклама /стереотипи и тд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно Вікіпедія

Рели́гия (от лат. religio — «святыня», набожность, благочестие)

)))))))))))))))))))

Згідно латинської мови слово релігія складається з двох частин:

РЕ - відновлювати, повторювати, робити щось знову.

ЛІГАРЕ - зєднувати, поєднувати, обєднувати і т.д.

РЕ+ЛІГАРЕ = відновлення звязку з чимось чи кимось. Ну наприклад з Богом, чи з нашою істинною суттю, чи ще з чимось.

Тобто релігаре, або релігія - це просто відновлення звязку з чимось чи кимось.

І лінгвістично це точно не набожність, чи святість, чи благочестя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош трепаться,все уже нормально названо.Или теперь будем спорить что на первое место поставить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...