Перейти до змісту

Телевізор ТФТ або Плазма


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити телевізор!

Не знаю різниці між ЖК і плазмою :blink:

Десь 40 дюймів...

думав ось цей: http://www.toplist.ru/card/36426

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и ты думаешь, что тебя сейчас завалят советами владельцы теликов за три штуки баксов? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спроси у Plum про цену на 40"

оно да, LG и Samsung будут подешевле Sony

но 4000 грн - это цена на 40" CRT :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спроси у Plum про цену на 40"

оно да, LG и Samsung будут подешевле Sony

но 4000 грн - это цена на 40" CRT :D

За ціну повністю згідний... Нормальна 32"ка LCD буде стоїти 950-1000$.

ну а плазма само собою буде ще дороже стоїть, хоча вона по качеству картінкі набагато краща за LCD

ЗИ. і для таких тєліків вже бажано ставити тарєлку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗИ. і для таких тєліків вже бажано ставити тарєлку...

это не обязательно. хоть видеомагнитофон, хоть эфир от аверса.

а топикстартер жжот :D

ссылки его содержат цены

в первом случае - 77000 рублей минимум

во втором - 51000 рублей - нижняя планка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно купувався 32" Goodmans TFT - пристойна картинка, купа різноманітних входів, хороший звук і вигляд... за 600 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аж раптом три дні тому купив 40" LCD-телевізор Sony 40W2000. Модель дуже цікава, якість зображення супер, шткарний чорний колір завдяки матриці Bravia. Серед наворотів є DVB-T приймач (цей стандарт наземного цифрового телебачення вже є в Києві і скоро ніби має бути в нас), сенсор освітлення, можливість "нормалізації" звуку (наприклад, реклами завжди "кричать" голосніше, ніж фільми, а ця функція робить звук в середньому однаковим). Входи є такі: два HDMI, два SCART, компонент, композит, S-Video і D-Sub (VGA). Роздільна здатність матриці -- 1920х1080 точок, повна підтримка Full HD (1080p). Прямо зараз пишу це повідомлення, користуючись телевізором як монітором з роздільною здатністю 1920x1080 точок :D

Заплатив я за цю радість 2150 баксів, плюс в подарунок отримав всеформатний DVD-плеєр Sony вартістю біля сотки баксів (модель не пам'ятаю, треба глянути, з коробки навіть не діставав, так і лежить в машині, але вже хочу його продати, бо мені не потрібен)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а плазма само собою буде ще дороже стоїть
Плазма частіше всього дешевша ніж LCD такої ж діагоналі
хоча вона по качеству картінкі набагато краща за LCD
Вона краща за показниками рівня контрастності. За іншими моказниками вона або на рівні LCD, або гірша

Крім того, плазма споживає майже в два рази більше електроенергії, а термін "життя" матриці набагато нижчий, вона легко вигаряє. Це можна помітити навіть ще в магазині, якщо плазма там постояла трошки довше -- матриця найбільше вигаряє в тих місцях, де постійно світиться яскравий логотип каналу.

ЗИ. і для таких тєліків вже бажано ставити тарєлку...
я для телевізора зібрав медіа-комп для перегляду HDTV-ріпів. Завтра ще всуну в нього DVB-S тюнер для перегляду супутникових каналів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum. А скажи-но модель свого непотрібного DVD-плеєра, може мені такий не помішає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum. А скажи-но модель свого непотрібного DVD-плеєра, може мені такий не помішає.
давай в приват, а то зараз прийде модератор і накаже нас обох :D

а модельку скажу вже завтра, сьогодні лінь йти в машину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Правильно, ПРАВИЛА одні для всіх, чекаю завтра інформацію в приват або в аську.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой да ... я загнав :)

хаха)))

такс... рекомендуйте теліка десь до 6-ти тис. грн...

тільки головне якісного ... шоб я потім не жалкував шо купив таке г..., шо абчиний лучший))... дюйми... до 40 включно ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пока к LCD-TV только присматриваюсь, все равно в ближайшие года 2 по некоторым соображениям покупать не собираюсь (не из-за того что дорогие, как раз наоборот, нынешние цены считаю очень даже неплохими, есть на то другие причины...) и могу посоветовать пока что только на уровне теории. Я скорее всего буду выбирать что-либо из Sony или Philips (в последнем случае, если не задушит жаба, возможно, это будет Aurea с Ambilight Surround - пока что интересующие меня диагонали стоят от 3 килобаксов и выше, :) но надеюсь, через пару лет цены на такие модели ощутимо упадут до уровня тех же 2К ;))

Кстати, выбор Plum'a мне очень нравится. И если кто-то думает, что покупая продукцию Sony, он сильно переплачивает за бренд, я считаю, что он во многом заблуждается.

И еще. ТВ - это такая вещь, которая при разумном выборе может прослужить и 10 лет, и даже 20. Поэтому советую выбирать ОЧЕНЬ тщательно, не рекомендую в этом деле спешить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum , ти мало буваєш в корабліку :angry: нам тебе не хватає :D а тобі - нас!

Твоя соня в мене вартувала б на 380 у.є. дешевше, правда без плейєра.

В ціну включено таксі до хати і кава(мені :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, выбор Plum'a мне очень нравится. И если кто-то думает, что покупая продукцию Sony, он сильно переплачивает за бренд, я считаю, что он во многом заблуждается.

И еще. ТВ - это такая вещь, которая при разумном выборе может прослужить и 10 лет, и даже 20. Поэтому советую выбирать ОЧЕНЬ тщательно, не рекомендую в этом деле спешить.

Я спочатку також дивився на Philips, бо перед цим був LCD Philips 32" і дуже мені подобався. Але моделі з такою діагоналлю, які підтримують роботу в режимі піксель-в-піксель в Філіпса є тільки в верхньому ціновому діапазоні, від 3 кілобакса і вище. Чомусь в Філіпсі думають, що якщо немає ембілайта, то і підтримка 1080р при підключенні до компа через DVI-HDMI не обов'язкова :)

Так що бренд Sony інколи буває навіть дешевшим, ніж Philips ;)

Plum , ти мало буваєш в корабліку :) нам тебе не хватає :( а тобі - нас!
сім'я, діти..... :(

Я ж вже багатодітний батько :)

Твоя соня в мене вартувала б на 380 у.є. дешевше, правда без плейєра.
ну я не знав що ти телевізорами займаєшся, навіть не догадався в тебе запитати :(

А з іншого боку, я взяв ящика в безвідсотковий кредит на два роки, так що ті ж 380 баксів легко набігли б при оформленні будь-якого іншого кредиту :)

В ціну включено таксі до хати і кава(мені :) )
ну це і без телевізора запросто ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний ящик, якщо ти не збираєшся підключати до нього комп. Проблема в тому, що ти не зможеш отримати картинку такої роздільної здатності, яка рідна для матриці (1366х768). Простіше кажучи він не вміє працювати в режимі піксель-в-піксель. Або будуть чорні полоси по краях в режимі 1280х768 (якщо повезе і маєш прямі руки то можна постаратись добитись 1360х768), або картинка буде інтерпольована (а будь-яка інтерполяція це суттєва втрата якості).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так... питання до олл.. але до Плама найбільше.

Я хочу використовувати його просто як телевізора ну і дивитися двд фільми через плеєр.

хочу шоб була гарна картинка. тобто шоб сам телік був якісний.

ну і ше шоб підтримував ті фільми хдтв чи як їх там...

а на ціну я забув глянути... мені дорого.. треба хоть до 6 тис. грн..

нема такіх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему, таких на текущий момент за такую цену действительно нет (то есть с разрешением Full HD). У нас, по крайней мере. Или может найдешь какой-нить таможенный конфискат по дешевке и с гарантией "от дядьки" - но в таком случае я больше ничего советовать не стану :(

Просто HD - таких достаточно немало. Посмотри, к примеру, вот такой телевизор, но это лишь пример, я не говорю - мол, беги покупай... Боже тебя упаси покупать LCD в интернет-магазине! :) Телевизор нужно видеть, слушать и щупать! :) Техническое описание - это, конечно, хорошо, но есть еще куча других нюансов, которые невозможно соблюсти при покупке через интернет. Даже то, что тебе опупенно понравилась какая-то модель твоего кума/свата/брата, еще не означает, что можно заказывать себе в интернет-магазине точно такой же. Может попасться и обыкновенный заводской брак... Идеально, ИМХО, - брать в том городе, где проживаешь (это что касается гарантии и последующего возможного гемора с ней при покупке в киевских инет-магазинах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що в твоєму випадку потрібно звртати увагу на HD Ready телевізори (роздільна здатність матриці 1366х768 точок), вони дешевші ніж Full HD (1920x1080). Діагональ дивись 32-37 дюймів, якщо відстань від очей до телевізора буде не більша ніж 5-6 метрів, якщо ж відстань більша, то варто дивитись на моделі з діагоналлю 40-42". Якщо підключати до комп'ютера не збираєшся, то при виборі керуйся брендом, який більше до вподоби, якістю картинки, ціною, наявними входами/виходами, дизайном в кінці кінців. Я б брав щось з Philips. Якщо ж збираєшся підключати комп'ютер (наприклад використовувати комп'ютер замість плеєра, що дуже зручно, або використовувати телевізор замість монітора, наприклад для ігр), то раджу полистати ось цей форум: http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:8511 і вибрати модель, яка при потрібній тобі ціні буде мати підтримку роботи піксель в піксель, бажано при підключенні через HDMI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а є толк брати зара шось таке?

чи може почекати?

комп не буду підключати! точно.

через ХДМІ до ДВД плеєра. хочу філфпс. який порекомендуєте?

думаю 37" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...