Перейти до змісту

Телевізор ТФТ або Плазма


Рекомендовані повідомлення

ждать можно до скончания веков.

потому как во, классная модель. стоит ххх.

а вот еще класснее. стоит ххх+400

о, вотрая модель подешевела. теперь стоит ххх

блин, но выпустили еще круче. только стоит ххх+400. подожду шоб подешевела.

о, уже ххх, но за ххх+400 - это ж ваще ляля.

;)

это до безконечности!

ЗЫ: это касается не только телевизоров, но и мобильных телефонов, компьютерных комплектующих. всего.

у меня до сих пор стоит Sony KV25X5

куплен в 99-м году. так ТВ устраивает

больше требований к нему пока не предъявляю.

в своей квартире ужу буду думать про апгрейд, но это через год

точно знаю, ждать не буду

выберу из того, что будет и куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс... подивився...

поняв шо мені треба від 27 до 30" ...

бо 32" завеликий трошки...

Може шось порекомендуєте?

як вам цей http://market.yandex.ru/model.xml?hid=9063...62&clid=502 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та даже не до 30"

а не більще чим 26"...

http://market.yandex.ru/model.xml?hid=9063...modelid=1044225

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може досить плодити повідомлення? Хочеш щось дописати -- користайся можливістю правки власних повідомлень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьодні в ельдорадо

дивився такий телевізор

http://market.yandex.ru/model.xml?hid=9063...62&clid=502

не знаю.. але чіткості зовсім нема з антени!

і виникло питання: це так у всіх телевізорах?

чи то просто в них чіткості нема, а в мене дома буде... з Аверса..

чи шо?

Бо мені треба телевізор використовувати більше для Аверсного перегляду, ніж від двд-плеєра....

треба 26"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

дулю з маком купив :D

кароче, така ситуація:

в мене в дитячій кімнаті стоїть стінка і дирка на телевізора дозволяє купити телевізора не більше чим 26". були з батьками в Ельдорадо. був вот такий телевізор там. подивились. з антени присутня розпливчатість. відстань від телевізора до очей десь три метра. ну десь так.

тобто зовсім не багато. і тому ця розпливчатість буде видна... а телевізор буде більше використовуватись, як з антени, а не з двд. (аверс)

тому вирішили в дитячу не купувати, а в зал :)

а там вже треба більшого... тому треба більше грошей :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевизоры фтопку, я бы предпочел качественный проектор, но стоит он небось как машина :(

Покупать дорогую вещь под размер дырки в стенке, это настоящая жжесть. Ты сперва подумай надо ли тебе такой тв, если конечно часто и много смотришь то можно и прикупить. А если так, 20 минут в день - новости глянуть, то копить, откладывать деньги не имеет смысла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Моя думка є непрофесійною. Відштовхуватись параметричними властивостями я не буду.

1. Що стосується проектора. Тут є на мою думку два аспекти. По перше під проектор потрібена велика кімната (мінімум 35-50 кв.м). Звичайно є проектори для розгортки картитнки у яких може вистачити і 2-4 метрів до екрану, але повір, дивитись з 4-х метрів на бігборд з картинкою у себе дома як на мене не дуже. По-друге як не крути а проектор дуже чуттєвий до освітлення. Навіть середнього рівня DLP чи TFT проектори (а середній рівень 2500-5000$) люблять, щоб приміщення було як найменше освітлене. Це додаткові виитрати і мінус до оформлення інтерєру. Більш дрібніші незручності такі як прогрів (2-3 хвилини), стерилізація від пилюки і т.д. і т.п не є плюсами у виборі проектора для повсякденного використання. Проетор - це власний будинок + спеціальна облаштована кімната (не вітальня а саме кімната) + хороша компанія.

2. Що стосується плазми чи тфт. Користуюсь плазмою вже десь біля року може більше може менше, зараз вже не згадаю коли купив. У мене Philips модель теж не згадаю. Що хочу відмітити. Якість і яскравість картинки не знизилась (використовую щоденно) порівнював з картинками вже новіших тв які купують мої друзі. Водночас зі мною купував тфт мій колега. Так от з його слів картинка потускнішала як і на мій погляд. Звичайно це субєктивні думки але емпірично підтверджені :woohoo:. Звичайно технології не стоять на місці і зараз розвиваються як один так і інший напрямок але я віддаю свою перевагу плазмі. Зараз маю бажання придбати нове житло то автоматично в бонус до квартири куплю Pioneer PDP-LX508D :beer:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

А як що до ціїє моделі Sony KDL-40V4000 ? , придивляюсь такий в магазині, з зовні дуже подобається, зображення також на висоті, чи все ж таки плазму краще взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Зверни увагу на Samsung LE B 652 чи 653 різниця в кольорі, просто мега апарат. В самого такий. Підримка лан, wi-fi, вбудований плеер з флешок і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я взяв плазму panasonic py80

підключив паралельно з монітором viewsonic vg2021m -

по кольорах картинки відрізняються радикально (на користь плазми)

Перед купівлею телевізора довго вивчав що краще і зробив висновок (суб"єктивний звичайно)

однозначно плазма і однозначно panasonic py або pioneer kuro.

p.s. зараз з"являються жк телевізори з led підсвіткою - ніби майже плазма по кольорах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...