Перейти до змісту

Допомога чи просто чув звін а де він ALS Ice Bucket Challenge


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Трохи треш... Але генерал карбишев дивиться на вас як на гімно.

Краще зробіть Check Exposing Challenge. Покажіть, що ви там і кому перерахували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почалось це все з благою метою, а кінчилось... як завжди. шоу, показухою і другим гангнам стайлом.

в мене половина френд-ленти в соц мережах забита цим бакет челенджом. ви серйозно думаєте, що з них хоча б 10% пожертвували хоч сотню гривень?

цей склероз рідко зустрічається, чому не пожертвувати на дослідження раку і його лікування, чому у нас досі величезна кількість людей з банальними туберкульозом? чому гепатити не лікуються?

(захворіти гепатитом страшніше, ніж захворіти СНІДом-людина вмирає в сотні разів швидше)

я наголошу-я не проти того, "під яким соусом подається" цей флешмоб. я проти неправильно розставлених пріоритетів (наголошу, тою хворобою хворіють одиниці), і я проти того, щоб наші люди надсилали гроші піндосам в їхні фонди. у них страховки тащать не те що лікування від раку, а експериментальне лікування найновішими ліками від раку. тому хай обходяться без наших грошей-нашим людям потрібніше, хай наші скидають гроші у свої, українські фонди.

і я проти того, аби люди просто бризкались холодною водою на камеру, кривляючись. якщо флешмоб-наголошуйте в кожному дебільному відео, щоб переслали гроші на рахунки фондів, зазначайте фонди і реквізити в описі до відео.

бо по-моєму, оці люди, котрі обливаються зараз, це ті ж люди, що кричали "оп...оп оп... гангнам стайл" і стрибали, а ще кілька років тому "танцювали ліктями". себто, категорія мудаків людей, яким просто нічого робити. відповідно, флешмоб у нас не приносить ніякої користі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блядь, ну подивись на що жертвують наші, перш ніж так дох**я писати про піндосські фонди.( до речі, теж показник- рвати жопу, щоб потрапити в прийстойний американський прошарок соціуму, але називати американців піндосами). Украінці переказують гроші на НАШІ потреби: АТО, Таблеточки і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit

і ти хоч цю тему прочитав? ти взагалі в суть акції вникав? в нас (в Україні) перераховують гроші на армію і в фонд таблеточки, а не "піндосам" як ти виразився. Залиш накінець москальський ВК, бо в мене в ФБ в стрічці зовсім інші "новини".

Для тих хто сумнівається і тим кому не подобається:

"З 29 липня по 28 серпня цього року ALS отримали 98,2 млн дол. сша, а за аналогічний період минулого року - 2,7 млн."

http://www.bbc.com/n...alflow_facebook.

в них це успішна акція, сподіваюся в нас теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блядь, ну подивись на що жертвують наші, перш ніж так дох**я писати про піндосські фонди.( до речі, теж показник- рвати жопу, щоб потрапити в прийстойний американський прошарок соціуму, але називати американців піндосами). Украінці переказують гроші на НАШІ потреби: АТО, Таблеточки і т.п.

я вкурсі, що у нас є адекватні люди, які жертвують гроші на адекватні речі і фонди.

я казав про загальну масу людей. не про тих 10%, котрі з кожної зарплати допомагають АТО, добровольцям чи хворим дітям, а про тих 90%, що обливаються заради шоу.

як кого я називаю залежить від того які це люди і як себе ведуть. в штатах це просто пандемія з обливанням якась-в волмартах місцевих продають величезні відра і тазіки з назвами місцевих спортивних команд. і всього за...50-70 доларів. все для вас-обливайтесь. це як, американці чи піндоси, які не знають ціни грошам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мають гроші- мають право. Вони мають свою міру і ціну грошам, виходячи зі свого досвіду. Вони ж не винні, шо у тебе було важке дитинство, ггг:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До всесвітньої акції «Ice Bucket Challenge» приєдналася директор Луцького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» Юлія Гринчук. Обливали її з відра учні, а гроші освітянка передала на лікування військових.

Виклик у акції «Ice Bucket Challenge» прийняла директор від свого сина. Коментує для Інформаційного агентства Волинські Новини: «Чому я погодилася!? А хіба можна від благодійності відмовлятися!? Звісно, можна і мовчки гроші переслати, але так я вирішила підняти патріотичний дух у своїх школярів і показати їм приклад».

Чи обливається вона холодною водою вперше, відповіла, що ні, мовляв нас саме життя заставляє, коли в кранах немає теплої води, тому не злякалася, й емоції не зашкалювали.

Одна з умов акції «Ice Bucket Challenge» - благодійність. Так, Юлія Гринчук вирішила занести гроші у Луцький гарнізонний військовий госпіталь (військова частина а-4554).

Натомість естафету передала начальнику управління освіти Луцької міської ради Олегу Гребенюку, каже, що він виклик прийняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трохи і дійде до роздягання,позування перед зеркалом із фотокамерою,і фоточки в контакте закідати,просто верне,які ж ІДІОТИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я казав про загальну масу людей. не про тих 10%, котрі з кожної зарплати допомагають АТО, добровольцям чи хворим дітям, а про тих 90%, що обливаються заради шоу.

а ти провів якесь дослідження? чи це так зі стелі? звідки цифри

Ще трохи і дійде до роздягання,позування перед зеркалом із фотокамерою,і фоточки в контакте закідати,просто верне,які ж ІДІОТИ!!!

чувак, до цього вже давно дійшло, ти відстав від життя

мені ця акція асоціюється, за принципом, з фільмом Pay It Forward http://www.kinopoisk.ru/film/782/ можливо через це в я позитивно до неї налаштований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shpion07, в Японії вже роздягаються.

Так культурно - з поклоном тобі, і з конішуа... Самураї...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам приймав участь в IBC, є відео. Перевів після виклику трохи грошей на АТО. Нічого поганого в цьому не бачу. Від того, що облиються люди просто так звісно користі нема, але це й зачіпати інших не має. А якщо ці люди облиються і жертвують гроші на благодійність чи на наших вояків, то це навпаки добре.

Нехай ті, в кого це викликає ненависть, звикають жити в цивілізованому суспільстві. Ваші права закінчуються там, де починаються права інших. В кожного покоління є свої таракани. Облились пацики, не заплатили гроші - ну і Бог з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

це вже цікавіше ;)

В сети появился новый флешмоб связан с женской грудью

Категория: Курьезы Опубликовано 09.10.2014 08:45

flew_mob_480_270.jpg

В сети появился новый флешмоб связан с женской грудью. На смену Ice Bucket Challenge пришла новая забава.

В новом виртуальном флешмобе, получившем название Bee Challenge, пока в участвуют одни девушки.

Суть проста - для участия в флешмобе надо снять с себя бюстгальтер и надеть его на глаза таким образом, чтобы чашечки образовали "глаза пчелы".

Грудь при этом должна остаться обнажённой.

По материалам: topnews.ru.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше - це коли сміття збирають по вулицям, пустирям і паркам, все інше то дурниці розбещених людей,котрим нічим зайнятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...