Перейти до змісту

Сонячні колектори хто за хто проти )


Serg20279

Рекомендовані повідомлення

Як кажуть хто наполеглево і довго шукає шукає той знаходить )))))) , Преговори проведені, договори підписані ))

Де можна подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Як кажуть хто наполеглево і довго шукає шукає той знаходить )))))) , Преговори проведені, договори підписані ))

Де можна подивитись?

Я це не писав. Писав

Serg20279

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть хто наполеглево і довго шукає шукає той знаходить )))))) , Преговори проведені, договори підписані ))

Де можна подивитись?

Я би теж не проти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, добрався до нету, ту тезнічні характеристики http://apricus.com.ua/zagruzki можна багато корисної інформації скачати.

там є прайс , правда в євро )

Далі про Сонячні колектори фірми vaillant.

Був сьогодні на одному об"єкті , власник цілком задоволений результатом роботи колекторів, встановили плоскі колектори.

Маленький білий бак 1на тонна води 60 градусів, великий синій бак 3ри тонни 40 градусі, з емкостей постійно без перерви відбирають теплу воду, готель все таки.

Пікові навантаження підтримує тен багато кіловатний )

ВЕСНА ОСІНЬ -- Витрати газу зменшились на половину , електрика як кажуть на підхваті, рідко коли виходять по над норму витрат , в зимку система витягує 20--35 градусів залежить від погодних умов.

В літній період робота най краща , мінімум газу і електрики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість встановленого теплового 1 кВт?

витрати рахують по різному, хто хоче заощадити, хто хоче зробити інвестицію в енергозбареження, є люди які взагалі хочуть зробити будинок автономним.

Система на 160 літрів за добу теплої води вартує 2 000 євро це 2-3ри людини.

Прикріпив ПДФ файлик з розцінками, але Бак, фітінги , мідні труби можна взяти в інших виробників де дешевше, це на ваш розсуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система на 160 літрів за добу теплої води вартує 2 000 євро це 2-3ри людини.

Якщо не купувати все по рекламі, то можна багато зеконовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система на 160 літрів за добу теплої води вартує 2 000 євро це 2-3ри людини.

Якщо не купувати все по рекламі, то можна багато зеконовити.

економія має бути економною )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

витрати рахують по різному, хто хоче заощадити, хто хоче зробити інвестицію в енергозбареження, є люди які взагалі хочуть зробити будинок автономним.

А скільки коштує бойлер звичайний на 160 л.? Скільки він споживає кВт в місяць?

Система на 160 літрів за добу теплої води вартує 2 000 євро це 2-3ри людини.

Ще важливе питання періодичності ТО вказаної системи. Його вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

витрати рахують по різному, хто хоче заощадити, хто хоче зробити інвестицію в енергозбареження, є люди які взагалі хочуть зробити будинок автономним.

А скільки коштує бойлер звичайний на 160 л.? Скільки він споживає кВт в місяць?

Бойлер для ГВС с одним змеевиком 160 л минвата + пластик шт. 401,76 євро , кВт в місяць --- це залежить від тена який поставите.

Система на 160 літрів за добу теплої води вартує 2 000 євро це 2-3ри людини.

Ще важливе питання періодичності ТО вказаної системи. Його вартість.

Какое требуется обслуживание?

Это вопрос можно разделить на две части:

1. Какое обслуживание требуется солнечным коллекторам?

В основном, солнечные коллекторы не требуют никакого обслуживания. Единственное: запыление и загрязнение стекла может снизить эффективность (описывалось выше). Мы рекомендуем мыть стекло только в районах с повышенным химическим загрязнением.

Трубчатые вакуумные коллекторы также еще могут потребовать периодической замены отдельных вакуумных или тепловых трубок.

2. Какое обслуживание требуется гелиосистеме?

Особого обслуживания не требуется. Но желательно периодически контролировать состояние и правильность работы системы. В процессе эксплуатации может потребоваться поднять давление газа в расширительном баке. При правильно рассчитанной и смонтированной системе, а также при ее правильной эксплуатации, лишь через 10 лет может потребоваться замена: теплоносителя (антифриза), циркуляционного насоса, расширительного бака и предохранительного клапана. Но по данным немецкой литературы это оборудование может продолжать нормально работать вплоть до 20 лет. Если в летний период из-за переизбытка тепловой энергии система часто находится под большой температурной нагрузкой (режим стагнации), то замена вышеперечисленных элементов может потребоваться раньше чем через 10 лет. Именно поэтому в системах на основе плоских коллекторов используются специальные алгоритмы для предотвращения перегревов . Данные алгоритмы мало эффективны в системах с вакуумными коллекторами, поэтому, если в таких системах нет возможности сбросить избыток тепловой энергии в бассейн или грунт для теплового насоса, рекомендуется использовать дополнительные охлаждающие воздушные теплообменники.

Если гелиосистема работает на контур горячего водоснабжения, то в зависимости от химического состава воды может потребоваться периодическая чистка теплообменника от накипи. Но это является общей необходимой процедурой, не зависимо от источника тепловой энергии, будь то традиционный котел или гелиосистема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, таким чином розраховувати можна на окупність через скільки років? Амортизацію, я так розумію, розбивати потрібно на 10 років. 2000/10/12=16.67 євро на місяць на амортизацію? В гривнях це 294 грн (по курсу 17.65). Фактично 10 грн в день, незалежно від погоди.

А якщо купити електробойлер, здачу з 2000 євро покласти в банк (5% річних дає стабільний банк) чи вистачить цих грошей на оплату струму? Бойлер доречі можна і меншого об’єму купити (160 л для аккумулювання тепла) і коштує він від 2000 до 4000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, таким чином розраховувати можна на окупність через скільки років? Амортизацію, я так розумію, розбивати потрібно на 10 років. 2000/10/12=16.67 євро на місяць на амортизацію? В гривнях це 294 грн (по курсу 17.65). Фактично 10 грн в день, незалежно від погоди.

А якщо купити електробойлер, здачу з 2000 євро покласти в банк (5% річних дає стабільний банк) чи вистачить цих грошей на оплату струму? Бойлер доречі можна і меншого об’єму купити (160 л для аккумулювання тепла) і коштує він від 2000 до 4000 грн.

Згідний, по вашим амортизаційним розрахункам, не кожному по кишені, і навіщо, якщо живеш у багатоповерхівці, газ електрика, ну і гаряча вода є поки що.

Як би держава брала частину розходів, як закордоном, було би жвавіше на цьому ринку.

Тому як з"ясувалось, на данному етапі розвитку цих систем в Україні , сонячні колектири цікаві підприємцям, які мають отелі, басейни,ресторани, там де потрібен підігрів води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би держава брала частину розходів, як закордоном, було би жвавіше на цьому ринку.

на Львівщині донедавна надавали безвітсоткові кредити під енергозбереження. Якась обласна програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg20279, такі системи потрібно робити в Україні. Нічого високотехнологічного там немає. 2000 євро для європи та України абсолютно різні цифри. Я вище привів приклад простого сонячного колектора - яка буде різниця в ціні? 10 - 20 раз. За скільки часу окупиться такий саморобний колектор? Робити самим а не перепродувати, не святі горшки ліплять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на Волині такі ставили. Ось тут

Маю брошуру як зробити такий самостійно. Книжечка якоїсь там німецької екоорганізації. В електронному вигляді, можу скинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беріть, не шкода.

Якщо комусь знадобиться - буду радий.

Якщо хтось таке зробить - буду дуже радий.

Якщо зробить і запросить подивитись - буду безмежно радий.

157. Сооружение солнечных коллекторов для горячей воды. Практическое руководство. Дрексель Р., Гамисония Р., 2010.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикрепленные файлы 157. Сооружение солнечных коллекторов для горячей воды. Практическое руководство. Дрексель Р., Гамисония

Почитати є що, достатньо але мало! Зокрема для мене мало інформації про фарбу. А так, дякую:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не закидайте цю справу, альтернативні джерела енергії стають все актуальніше і актуальніше для нашої країни...

Особливо зараз.

, потім міг би якусь автоматику зробити якщо виникла необхідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має бажання робити колектора зі мною за компанію? :)

Якого саме колектора? Плоский чи вакуумний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого саме колектора? Плоский чи вакуумний?

Вакумний, думаю самому важку буде зробити. Так що тільки плоский

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має бажання робити колектора зі мною за компанію? :)

Шкода, що відпустка закінчилась, а то я б спробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку думаю є сенс визначити яким кольором фарбувати трубки, ато читав що просто чорного може бути не достатньо.

Беремо кілька одинакових посудин, фарбуємо у потрібний колір і заливаємо одинакову кількість води, ставимо на сонце ну і під кінець дня заміряємо температуру рідини, бажано цифровим термометром...

Єх... були б у мене датчики я би зробив би логер який би писав дані на флешку на макетці, можна було би зробити якісь дослідження цієї теми, маю деякі напрацювання у цьому напрямі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...