Перейти до змісту

Молоко домашнє


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Якість магазинного молока мене не влаштовує. Домашнє, яке продають на ринку, інколи насторожує

Шукаю людину, яка на постійній основі забезпечуватиме молоком.

Цікавить близько 10-15 літрів на тиждень. Бажано з доставкою

тел. 050 24 54 294

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте фермери сидять на форумах? ...

Думаю варто пошукати варіанти по тих же базарних бабках може хтось би і возив Вам окремо по визначених днях. Стабільний клвєнт все таки наврядчи розбавлятимуть.

Колись бачив приїждав дідусь на копійці в двір(на перемоги) і продавав, то з ним можна було домовитися ... контактів нажаль немаю. Може в вашому мікорайоні є хтось подібний по сусідам не питали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купуємо молоко в однієї жінки вже років 6 чи 7.

Продає на привокзальному ринку (здається кожен день) о 9 ранку. Молоко привозить в нашій банці, в замін лишаю порожню на наступний раз.

Можу познайомити при потребі, але думаю без проблем і самі можете походити, вибрати і домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано з доставкою

Ти б район доставки написала, можливо, простіше б було знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись бачив приїждав дідусь на копійці в двір(на перемоги) і продавав

Біля молитовного дому також *дєлки* продають. Я сам виріс в селі, можу 100 процентів сказати - молоко розбавлене. Але це не мішає вистроюватись в черги))) Щей хвалять :_14: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу 100 процентів сказати - молоко розбавлене

самі розбавляли? чи так - здогадки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу в мами запитати. В нашої корови молоко дуже добре. Але з доставкою ніяк. Хіба зможете з автостанції забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу в мами запитати. В нашої корови молоко дуже добре. Але з доставкою ніяк. Хіба зможете з автостанції забирати.

Запитайте, будь ласка

З доставкою щось придумаємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу в мами запитати. В нашої корови молоко дуже добре. Але з доставкою ніяк. Хіба зможете з автостанції забирати.

Свєт, я тоже буду брати з автостанції єслі шо)), по 2л через день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! :_02: Нас теж дуже цікавить домашнє молочко (мням-мням ). Ми із задоволенням брали б з автостанції 3 літри на тиждень. Будемо вдячні за контакти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото попит))))

Скиньте хто бажає молока, свої телефони в приват, домовимося хто на який день хоче й по скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаємося з малим від Юбілейного - каталися на надувній горці. Побачила магазинчик, в який ще не заходили. Ми повернулися в рідненький Луцк і живемо тут лише третій тиждень. Зайшли. А там - моя добра знайома працює, яка живе в предмісті і в них є корівонька! Привезла нам моню, пробу зняли - дуже смачненьке та якісне. Живемо в районі "Княжого двору". А вона каже, що привозить знайомим. Приєднуйтесь, номер напишу в приват. Мням-мням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись фермерське молоко продавали на розлив в магазинах Мясна Точка. Цікаво чому перестали. Молоко було дуже добре, я завжди брав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...