Перейти до змісту

Санкції проти Росії


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Случайно поддержать нажал) А что, у нас есть запрет на ввоз рус соков?Если государству насрать на это дело , почему должны менеджеры там тама заморачиваться?

Це можна відкликати. У нас держава багато на що наклала - так що це не аргумент.

  • Відповідей 826
  • Створено
  • Остання відповідь
Опубліковано

Случайно поддержать нажал) А что, у нас есть запрет на ввоз рус соков?Если государству насрать на это дело , почему должны менеджеры там тама заморачиваться?

Це можна відкликати. У нас держава багато на що наклала - так що це не аргумент.

Ага , не замечал раньше этой кнопочки.

Опубліковано

У нас держава багато на що наклала - так що це не аргумент.

Ок.

Назви мені ще одног овиробника українського, окрім тих двох, що я уже назвав. Твльки не "Сандора україна"(Садочок він і є) чи "пепсіко". А Український.

Опубліковано

Назви мені ще одног овиробника українського, окрім тих двох, що я уже назвав. Твльки не "Сандора україна"(Садочок він і є) чи "пепсіко". А Український.

чесно кажучи таку тм як "сады придонья" - ніколи не чув раніше. може тут підберете - https://zakaz.ua/uk/products/juice/
Опубліковано

У нас держава багато на що наклала - так що це не аргумент.

Ок.

Назви мені ще одног овиробника українського, окрім тих двох, що я уже назвав. Твльки не "Сандора україна"(Садочок він і є) чи "пепсіко". А Український.

Galicia,Jaffa ?

Rich забыл)

Опубліковано

чесно кажучи таку тм як "сады придонья" - ніколи не чув раніше. може тут підберете

Якщо ти не зрозумів, то я просив назвати ще одного українського виробника. Щоб той же манагер міг заповнити асортимент. Щоб полиці не були пустими.

Бо ти прийдеш в магазин і скажеш - WTF, чого лише2 види соку для дітей? Чого такий малий асортимент?

Купувати за кордоном?? ну-ну. Тоді він буде коштувати 20 грн за 180мл. Скажеш "Якісний" ? ну-ну...

Повертаючись до першопрични суперечки, а саме, соків "дари пердонья придонья", то платити 11,59 за 200 мл.... і за ту ж хімію, що і в наших соках.

Увольте.

Опубліковано

Zheny@,

“PepsiCo” - Sandora, Сандора Ексклюзив, Сандора Сік до сніданку, Сандора Овочевий коктейль, Миколаївський соковий завод, Бонус, Садочок, Сандорик

“Вітмарк” - «Jaffa», «Jaffa Kinder», «Наш Сік», «Джусік», «Соковита», «Просто фрукти»

“Ерлан” - «Соки Літо», «Біола»

Частка на ринку

1.pngi.gif

Рейтинг

2.pngi.gif

Висновок: соки є, го далі обсирати рашку

Опубліковано

пля, ото кролики шустрі... давай ще мінусів

борда глючить, прямі силки не вставляються,приходиться скачувати користуватися сервісом.

користуйся попереднім переглядом і не обзивай борду даремно.
Опубліковано

У Владивостоці уклали газовий «пакт Молотова-Ріббентропа» (польська преса)

У найгіршій ситуації внаслідок укладення владивостоцької угоди опинилася Україна – Wprost

803857B7-4790-47AB-8BA4-FDB65B48711B_w268_r1.jpg

  • PinExt.png

Юрій Савицький

15.09.2015

Варшава – Конфлікт Західної Європи з Москвою закінчується, оскільки Німеччина дала Росії всі знаряддя для зміцнення її впливів у Центральній Європі – пише один із найвпливовіших польських тижневиків Wprost. А відомий польський політик Марек Сівец у статті опублікованій на сайті Na Temat твердить, що повернення Криму у склад України відбудеться нескоро, адже анексія півострова стала наріжним каменем нової імперської політики Росії. У свою чергу часопис Nowa Europa Wschodnia робить припущення, що визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду в Гаазі може пришвидшити закінчення війни на Донбасі.

Wprost укладення угоди назвав газовим пактом Ріббентропа-Молотова. Часопис вважає цей договір особистою поразкою голови Ради Європи Дональда Туска. Колишньому прем’єрові Польщі, пояснює тижневик, не вдалося реалізувати план європейського енергетичного союзу, який мав би ослабити монополію «Газпрому». Цей план, який вигідний для Польщі та України, зігнорували великі євросоюзні гравці. Згідно з укладеною у Владивостоці угодою, до 2019 року «Газпром» спільно з німецькими концернами E. ON і BASF, голландсько-британським Shell, австрійським OMV і французьким ENGIE прокладе через Балтійське море потужний газопровід Nord Stream-2. Цим газогоном Росія постачатиме газ до Німеччини, оминаючи Україну та Польщу. «Перенесення усього транзиту на Nord Stream («Північний потік») наражає наш регіон на небезпеку газового шантажу. «Газпром» зможе спокійно перекривати газ, не припиняючи стабільного постачання до Німеччини та інших країн ЄС», – пише Wprost. Часопис наголошує, що в найгіршій ситуації внаслідок укладення владивостоцької угоди опинилася Україна. Тижневик пише: «Через українські газогони передається половина сировини, яка постачається «Газпромом» у ЄС. І власне за ці труби, а не за європейські прагнення українців чи права російськомовного населення Донбасу точилася війна в Україні. Офіційно вона продовжується, та якщо вслухатися в те, що говорять впливові аналітики, які мають вплив на німецьку політику щодо Росії, то складається враження, що Берлін поставив на Україні хрест». Тижневик висловлює припущення, що після спорудження Nord Stream-2 українські газогони стануть непотрібними. «А разом із ними зайвою проблемою стане клопітлива для решти Європи українська незалежність», – зазначено у статті з промовистим заголовком «Газовий пакт Ріббетропа-Молотова».

У Польщі продовжують обговорювати ймовірні наслідки нещодавно підписаного у Владивостоці німецько-російського газового договору. Тижневик

Na Temat Сівец твердить, що Крим нескоро повернеться в Україну, адже анексія півострова стала фундаментом російського неоімперіалізму. На його думку, захоплені сепаратистами частини Луганської та Донецької областей скидаються на новий «заморожений» конфлікт. «Світ і Україна готуються до тривалих заходів у цьому напрямку», – пише політик. Сівец, зазначаючи, що президент України всупереч сильному внутрішньому опору наполіг на ухваленні закону про децентралізацію. «Це жест щодо збунтованих громадян. Та чи вони його оцінять? Чи погодиться Росія на функціонування окупованих територій у складі України? Особисто я сумніваюсь у цьому, та невдовзі після місцевих виборів, знатимемо більше. Тоді ж стане зрозуміло, чи «Опозиційний блок», тобто колишня Партія регіонів підводиться з колін». На думку Сівца, візит на ялтинську конференцію (проходила в Києві – ред.) британського співака Елтона Джонса стане поштовхом до більшої толерантності в Україні щодо меншин, передусім сексуальних. Якщо так станеться, припускає польський політик, то це ще більше віддалить Київ від Москви.

Марек Сівец, колишній керівник польського Бюро національної безпеки ділиться своїми міркуваннями з приводу почутого на конференції Yalta European Strategy, яка цього року відбулася в Києві. У статті «Тут, над Дніпром, і там, над Москвою», опублікованій на аналітичному сайті

Nowa Europa Wschodnia опубліковано статтю про ймовірні наслідки визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі, в компетенцію якого входить переслідування осіб, відповідальних за геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. Тепер, зазначає журнал, у Гаазі зможуть зайнятися злочинами, скоєними на Донбасі. Водночас в статті наголошується: «Проте наш східний сусід дотепер не ратифікував Римського статуту Міжнародного кримінального суду й не приєднався повністю до системи міжнародної юстиції з центром у Гаазі». Часопис пояснює, що повне визнання Римського статуту означає прийняття всіх зобов’язань, які виникають з цього акту. Йдеться, наприклад, про обов’язок арешту осіб, обвинувачених прокуратурою Міжнародного кримінального суду, які знаходяться на території України. Nowa Europa Wschodnia наголошує на тому, що Гаазький суд – це суд «для усіх». Інакше кажучи, те, що держава вирішила визнати його юрисдикцію, не означає, що в Гаазі переслідуватимуть тільки ворогів державної влади. «Разом із «очевидними» злочинцями, які є на боці проросійських сепаратистів та Російської Федерації, відповісти за свої вчинки може й українська сторона. Ще минулого року різні неурядові організації (наприклад Amnesty International) повідомляли про ймовірне скоєння воєнних злочинів вояками батальйону «Айдар». Можливо саме тому Київ так довго зволікав із визнанням юрисдикції МКС», – висловлює припущення польський часопис.

«Суд над війною» – під таким заголовком в найновішому числі політологічного часопису

Визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду матиме вплив на розслідування катастрофи літака «Малайзійських авіаліній», збитого в липні минулого року над Донецькою областю. На форумі Ради безпеки ООН Росія не дала згоди на створення міжнародного суду, який зайнявся б вивченням цієї трагедії. Натомість на відповідні дії МКС, пояснює часопис, Росія «не мусить давати згоду». «Факт визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду може мати вплив на скоріше закінчення війни на сході держави, адже жодна країна не хоче, щоб її громадян карали за тяжкі злочини у міжнародному суді», – підсумовує Nowa Europa Wschodnia.

Юрій Савицький

Опубліковано

Санкции Украины против Москвы: полный список компаний и персон

16.09.2015 22:43

Печать

Украина внесла в санкционный список авиационные компании РФ, судостроительные, банковские учреждения, военно-промышленные центры и телеканалы

Украина ввела санкции против российских компаний и граждан. В целом - 105 юридических лиц и 388 физических из России и Украины (большей частью на оккупированных территориях в Донбассе и Крыму). Официальный Киев внес в список авиационные компании РФ, судостроительные, банковские учреждения, военно-промышленные центры и телеканалы. В списках персон - сотни россиян, причастных к аннексии и оккупации Крыма и Донбасса, причастных к войне против украинцев. ЛІГАБізнесІнформ приводит полный перечень компаний и частных лиц.

Санкции предусматривают: блокирования активов - ограничение права человека пользоваться и распоряжаться принадлежащим ему имуществом; приостановление исполнения экономических и финансовых обязательств (запрет предоставлять кредиты, займы, финансовую помощь, гарантии; запрет осуществлять кредитование через покупку ценных бумаг; запрет приобретения ценных бумаг); прекращения транзита ресурсов, полетов и перевозок по территории Украины. А также другие санкции, соответствующие принципам их применения, установленным законом (запрет на установление деловых контактов; приостановления финансовых операций), запрет осуществления государственных закупок товаров, работ и услуг у юридических лиц - резидентов иностранного государства государственной формы собственности и юридических лиц, доля уставного капитала которых находится в собственности иностранного государства, а также государственных закупок у других субъектов хозяйствования, осуществляющих продажу товаров, работ, услуг происхождением из иностранного государства, к которой применены санкции в соответствии с законом.

Полный список юридических лиц (105 позиций):

Авиация, транспорт, промышленность:

- 308 авиационный ремонтный завод (РФ);

- Госудасрвтенная компания 224 летный отряд;

- Аэрофлот;

- Борисфен-Авиа;

- Авиакомпания ВИМ-АВИА;

- Газпром авиа;

- Донавиа;

- Казанский вертолетный завод;

- Кумертаусское авиационное производственное предприятие;

- Вертолеты России;

- Вертолетная сервисная компания;

- Научно-технический центр эксплуатации и ресурса авиационной техники;

- Оренбургские авиалинии;

- Авиационная компания Полет;

- Ред Вингс;

- Специальный летный отряд "Россия" управления делами президента РФ;

- Авиакомпания Россия;

- РусДжет;

- РусЛайн;

- Авиапредприятие Северсталь;

- Авиакомпания Сибирь;

- Авиакомпания Сирус-Аэро;

- Трансаэро;

- Улан-Удэнский авиационный завод;

- Уральские авиалинии;

- Федеральное государственное унитарное авиационное предприятие МЧС России;

- Авиакомпания Центр-Юг;

- Авиакомпания Шар инк Лтд;

- Авиакомпания Якутия;

- Авиационная транспортная компания Ямал;

- Севастопольское авиационное предприятие;

- Евпаторийский авиационный ремонтный завод;

- Первая грузовая компания;

- Первая грузовая компания в Украине;

- Когалымавива;

- Коспос;

- Научно-производственный центр газотурбостроения Салют;

- концерн Алмаз-Антей;

- Керченский морской порт;

- Севастопольский МТП;

Банки и финансовые организации:

- Агроинвестиционный коммерческий банк;

- Аделантбанк;

- Ак Бакс Аэро;

- Атран;

- БайкалБанк;

- Банк Москвы;

- Банк Бизнес для Бизнеса;

- Банк Верхеволжский;

- Газпром Банк;

- Генбанк;

- Глобус;

- Джаст Банк;

- Банк Инвестиционный капитал;

- Инвесттрастбанк;

- Инустриальный сберегательный банк;

- К2 банк;

- Краснодарский краевой инвестиционный банк;

- Маст-Банк;

- Маршал Капитал Партнерз;

- Акционерный банк Первомайский;

- Банк Россия;

- Российский национальный коммерческий Банк;

- Банк Рублев;

- Банк Северный морской путь;

- Банк Северный кредит;

- Российский сельскохозяйственный банк;

- Смартбанк;

- Банк Смолевич;

- Спарк;

- Банк Таатта;

- Тальменка-банк;

- Темпбанк;

- ФИА-Банк;

- Банк Финансовый стандарт;

Телевидение и IT:

- Телекомпания НТВ;

- Первый канал. Всемирная сеть;

- РТР-Планета;

- Россия-24;

- Лаборатория Касперского;

- Лаборатия Касперского Украина;

- Компания Лаборатория Касперского.

- Доктор Веб;

- Приватное акционерное общество Патриот;

- Платежная система М.С.Л.;

Радикальные группировки, террористы, сообщники:

- Фонд поддержки и защиты прав соотечественников, проживающих за рубежом;

- Козачье сообщества Братина;

- Российская общественная организация Вече;

- Международный союз общественных объединений Всевеликое войско донское;

- Батальон Заря;

- Батальон Кальмиус;

- Казачья национальная гвардия;

- Общественное движение Новороссия;

- Батальон Оплот;

- Бригада Призрак;

- Общественное движение Русский выбор;

- Фонд Святителя Тихона;

- Батальон Смерть;

- Радикальная организация Соболь;

- Батальон Сомали;

- Батальон Спарта;

- Фонд Екатерины Губаревой;

- Фонд Своих не бросаем;

- Фонд Глобальные инициативы;

- Фонд Новомучеников и исповедников Христовых;

- Фонд Василия Великого;

Полный список физических лиц (388 позиций):

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

86ed6fe6ee1418e6af17216361b6fe16.jpg

Петр Шуклинов

ЛIГАБiзнесIнформ

Информационное агентство

www.liga.net

п.с. список граждан можна почитати за посиланням, на сайті ліги

Опубліковано

Якби народ позабирав із тих банків свої ЗП проекти і вклади.

Вони б самі закрилися.

Ти недооцінюєш кількості вати в нашому місті. Достатньо проїхатись транспортом, краще дизель-поїздом, до будь-якого дачного масиву, такого наслухаєшся на рсукам язикє, що здається, що ти живеш не на Зх. Україні, а десь в лугандоні: про гражданскую вайну на вастокє, про жидов во власті, про те, як при ссср била харашо і тд. Думаєш, куди цей контингент несе свою пенсію на депозит, в банк жидобандєровца? Район вокзалу, школи №5, центр їх там легіон переселенців, які за 50+ років не захотіли, а не змогли стати українцями. Хто ж іще в Луцьку за ригоаналів і комуняк голусував завжди?

Опубліковано

Район вокзалу, школи №5, центр їх там легіон переселенців, які за 50+ років не захотіли, а не змогли стати українцями. Хто ж іще в Луцьку за ригоаналів і комуняк голусував завжди?

Це все сім'ї-кочівники військових. Їм там будинків виділили - вагон.

Щодо ру$$кага єзыга - то знаю. Більшість, переважна більшість, тих, хто тут овер 20-30 років живе - просто клала 350-грамовий болт на мову того регіону, в якому живуть. патамуша ім і так харашо. Мій батько, доречі, також росіянин. Я цього не встидаюся. В мене навііть прізвище російське. Так він прожив тут 30 років, але "паляниця" толком не вимовляв. Хоча коріних жителів не хаяв. Він серед них жив і з ними працював. Одним словом не ватнік.

Я мав на увазі свідомих людей. Бо пенсія - то копійки. Як і їхні вклади. На 2-х 3-х десятках людей банк не існуватиме.

А от ЗП проекти і серйозні вклади - інша справа.

Опубліковано

Бо пенсія - то копійки.

У колишніх військових, тих, хто був на Півночі, будував різні "стройки вєка" і отримують пенсію з росії, та пенсія зовсім не маленька. А з/п проекти, не думаю, що у Сбєрбанку роблять якусь погоду. До речі, український варіант сторінки Сбєрбанка щодо з/п проектів взагалі не робився, хоча вибір мови в меню присутній.

Опубліковано

У колишніх військових, тих, хто був на Півночі, будував різні "стройки вєка"

Таких вже не так і багато лишилося.

Як і справжнійх ветеранів ВВВ.

Опубліковано

Якби народ позабирав із тих банків свої ЗП проекти і вклади.

Вони б самі закрилися.

Ти недооцінюєш кількості вати в нашому місті. Достатньо проїхатись транспортом, краще дизель-поїздом, до будь-якого дачного масиву, такого наслухаєшся на рсукам язикє, що здається, що ти живеш не на Зх. Україні, а десь в лугандоні: про гражданскую вайну на вастокє, про жидов во власті, про те, як при ссср била харашо і тд.

Меня уже откровенно достал вечно поднимающийся вопрос о языке. Я говорю на русском, и что? Или от этого я перестала любить Украину?

Ты не слушай таких...а пытайся дебилам что-то объяснить. Обычно такой контингент, куда ветер подует - туда и сцыт. Ты им утвердительно скажи, что Луна зелёная и это классно - и на следующий день Тебя будут цитировать в дизель-поезде.

Вата она везде вата, если нет мозгов, и язык тут рядом не стоял.

Думаєш, куди цей контингент несе свою пенсію на депозит, в банк жидобандєровца?

Никуда не несёт. Пришли рекламодатели, расчесали бедным людям и они як телята положили деньги в тот банк, где лучше "расчёсывают"...

Район вокзалу, школи №5, центр їх там легіон переселенців, які за 50+ років не захотіли, а не змогли стати українцями. Хто ж іще в Луцьку за ригоаналів і комуняк голусував завжди?

Нет там легиона переселенцев - это миф. Очень много людей разъехались - это были квартиры для военных: часть распалась - люди поехали на другие хлеба. И пенсионеров много нет, много квартир сдаются - потому как эти сраные хрущевки никому не нужны, их продать сложно.

и конечно:

P/S/ Хватит торговать на теме языка и рассказывать и устанавливать критерии, по которым определяют украинец ты или нет. Задолбало и это "долбаное меряние патриатизмом"!

Сорри, может сильно коряво - но так злилась , когда писала текст....

Опубліковано

Меня уже откровенно достал вечно поднимающийся вопрос о языке. Я говорю на русском, и что?

А поїдь в Японію і там проживи 20-30-40 років і гаварі на рускам і што?

Опубліковано

Меня уже откровенно достал вечно поднимающийся вопрос о языке. Я говорю на русском, и что?

А поїдь в Японію і там проживи 20-30-40 років і гаварі на рускам і што?

Смешно сравнивать абсолютно разные языковые группы. Это очевидно, что в Японии я буду разговаривать на японском - и что? Я высказала свое мнение - далее на Ваш сарказм в тексте мне побоку.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...