Перейти до змісту

Що танкісти думають на рахунок зібратися і попити пивка


Mykola81

  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо в мене нічого кардинально не зміниться і здибанка буде о 17-ій і пізніше - приєднаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 382
  • Створено
  • Остання відповідь

та просто цій недолюдині навіть впадло почитати тему в яку він кидає свій черговий висєр, щоб зрозуміти, що народ вже збирався і не один раз, тут же мета одна - внести кусок негативу, бо в самого все через ж**у

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є час зареєструватись в грі та прокачати одного топа :)

бо буш мало шо розуміти з наших балачок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є час зареєструватись в грі та прокачати одного топа :)

бо буш мало шо розуміти з наших балачок :)

Ніби ми про гру там говоримо =)

Отже , субота , 17-00 , пивбаза біля Гостинця .

Я нічого не пропустив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха: собирались, собирались - перенесли на суботу...

Что и требовалось доказать - "танкиста" из танка с мягкой спинкой и четырьмя колёсиками можно доставать неделю, а то и больше.

та просто цій недолюдині навіть впадло почитати тему в яку він кидає свій черговий висєр, щоб зрозуміти, що народ вже збирався і не один раз, тут же мета одна - внести кусок негативу, бо в самого все через ж**у

У меня все отлично, чего и Вам желаю. А вот видеть девушку в такой компании, это зрелище не из приятных.

а я знаю багато такії танкістів які грають цю гру заради задоволення, і в них хватає чксу і на сімю, і на гульки і на гру.

Стоит посмотреть, сколько у них боев и Вы узнаете время на семью, гульки и всё иное.

Та просто бот не туди забрів :_07:

Начальник кружка анонимных "танкистов" чуть ошибся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі походу приємно коли тебе посилають і обсираютЬ?)

хлопче передивись на кількість моїх боїв і за який час, тимпаче я вспіваю ходити на роботу, гуляти з друзями, займатись спортом, + крутити машину.

тобі ще раз казали, ми збирались і вже не раз, а перенесли тому, що у кожної людини є свої справи (не танки, це так для тебе щоб ти зрозумів), а ми хочем зібратись великим колективом. ферштейн?

п.с а про дівчат зря, сам то мабуть ще нецілований раз таку фігню пишеш :_07:

пропустив - з собою мати свого плєда, бо їх там мало ходить...

знову цей плєд :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я блін настільки маю велику витримку до баранів але... Jet, ти настільки слоупок , що навіть читати не в змозі? Вже на протязі цієї теми ми збирались ТРИ рази, що й тут описано.

хлопці - як би то зібратись знову нормальною компахою, чоловік так зо десять-п'ятнадцять? Наступна субота, неділя, хто які плани має?

подивись дату цього посту. Там чорними літерами, ах я ж забув, чукча не читатель, але може тобі хто прочитає, так от там написано НАСТУПНА, не минула, не завтрашня, а НАСТУПНА субота чи неділя. Так от наступна наступає рівно на цьому тиждні. І ми попємо пива, а ти пожуй соплі свої і хай тебе гризе жаба заздрості.

За час який я граю в танки, в Луцьку в нас було зо пять здибанок, причому натурних пивних зустрічей, з вареними раками... Блін кому я це все пишу? :)

Ладно, тепер по темі:

знову цей плєд

ця плєд :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так часто хожу по пивбазам, можна в когось номер попросити щоб в разі чого зателефонувати і знати точне місце знаходження танкистів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тимпаче я вспіваю ходити на роботу, гуляти з друзями, займатись спортом, + крутити машину.

Вот теперь давай посчитаем:

У тебя пишет 12487 боев, 637 дней назад.

Если считать, что бой вместе с шастаньем по ангару занимает 7 минут, то получается что за это время ты просидел уже (60!!!) суток в игре.

То есть около 10% всего времени(!!!), то есть 2.5 часа на день (сделаем скидку - минимум 2).

Так это задротничество чистой воды - пацаны его на пиве не ждите.

Аргументы, цифры в пользу не задротничества?

Jet, ти настільки слоупок

Я тебя не обзывал, научись культуры - ты не в танку живешь - пригодиться в жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен сам визначає , як йому проводити вільний час . Як на мене , це краще , ніж тупо втикати телевізор .

Ти ще не бачив задротів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебя не обзывал, научись культуры - ты не в танку живешь - пригодиться в жизни.

я на стільки культурний що сам до себе на Ви говорю. Та й не обзивався я, а констатував факт, так само як це ти робиш по відношенню до людей, які грають вечорами в гру WOT.

Если считать, что бой вместе с шастаньем по ангару занимает 7 минут, то получается что за это время ты просидел уже (60!!!) суток в игре.

ти гарно орієнтуєшся в грі, мабудь саме ти й є задрот, який не бачить світу білого, а тому й заздрить людям, які мають час на пиво вийти. До реч зараз є мод для гри, який показує середню тривалість знаходження в бою за період часу, так от я здивувався - 2-3 хвилини цей показник в більшості людей... нема зара затяжних боїв, в минулому все мабудь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти читати вмієш що я тобі пишу? чи ти просто як носоріг вперся і все?

2 години в день це багато? це 10% від суток.

а ти неможеш подумати що грати можна вночі? наприклад з 10 до 12? чи з 11 до часу ночі не?

чи ти такий правельний що дівкам недає до весілля, лягає в 10 , в ігри неграєш. чи як тебе зрозуміти?

до чого твій бред який ти тут виписуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десятая часть жизни уходит в ж###.

Срочно нужно куда-нибудь сходить, хоть на пиво

Кожен сам визначає , як йому проводити вільний час

Можно поиграть пару часиков на неделю - не исключаю - но такой хардкор как в Foross в голове не вкладывается.

Товарищи-танкисты, выкладываем свою собаку статистику, может Foross еще ангелочек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jet,а ще ми в житті дохолєри спимо, триндимо, їздимо. Чувак, якшо тобі хочеться пофілосовстувати - ти приходь. Тебе зустрінуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а потім стата kmd просто його пополам розірве .... і що саме цікаве ми маємо купу часу попити пивка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...