Перейти до змісту

Що танкісти думають на рахунок зібратися і попити пивка


Mykola81

  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 382
  • Створено
  • Остання відповідь

давайте тоді пивбаза - там непаганий подіум проходить, поки тепло, сидіти не скучно :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча можно і в тоєво - Фієста бувша, там піцу можно похрямкати. Короч я буду десь о 18-15 біля пивбази. Далі по обставинам сообразімс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча можно і в тоєво - Фієста бувша, там піцу можно похрямкати. Короч я буду десь о 18-15 біля пивбази. Далі по обставинам сообразімс

Давай в 20,00, я підятянусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як підтягуватись буш, маякуй до мене або Миколи. Ми вже координати бази ворога, яку захоплюємо тобі скажемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці - як би то зібратись знову нормальною компахою, чоловік так зо десять-п'ятнадцять? Наступна субота, неділя, хто які плани має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені теж краще в суботу. Бо я тут вже в клані рекламну кампанію провів - хочуть всі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість народу з 33-го або 40-го. Тому або пивбаза, або Хурма (чи як там те кахфе зветься)? короч мені як завжди пофігу де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людей багато - то так, там є халявка на деякі замовлення здається :). Толі якась там еннапіца, то лі пиво безкоштовне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...