Перейти до змісту

Що танкісти думають на рахунок зібратися і попити пивка


Mykola81

  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 382
  • Створено
  • Остання відповідь

Где отчет?

приходь, посвятимо в журналіста-отчьотчіка :)

Я правда шойто не розумію, що можно написати про процесс вживання горілки, пива та піци, але для тебе, якщо ти не був на таких здибанках, напишу...

Сідай та читай уважно: прийшли, замовили, випили, закусили, випили, закусили, порозмовляли, випили, закусили, порозмовляли, випили, закусили, замовили ще, порозмовляли, випили, закусили, порозмовляли, випили, випили, випили закусили, покурили, порозмовляли пішли по домах... чотири години пролетіло як один переможний бій :), якшо шото пропустив прошу доповнити тих хто був на здибанці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось має бажання відпочити і полялякати про танки\тактику, попити смачного, охолодженого павлівського пивка і свинячими вушками - відписуйтесь. Планово на сьогодні на 19:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як тільки я прошу - пасують.

Ну блін, бокал павлівського в пятницю навіть на одинці нормально піде. Як собі хочете :0156: :0156: :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу я так з задрота стану пивоголіком :). Вибачай - але я токо на наступний тиждень думаю шо зможу... бо сьогодня, мабудь, буду пити не пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порив борду - знайшов тему про борд- здибанку. Тепер усьо понятно. Смисла нема йти на пиво, у них там недовіскі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а в мене ще й здача є не пропита.... ітіть...

якщо ми так будем продовжувати, то нам нехватить здоровья її пропити :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...