Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора шановні колеги.Трохи пізній звіт за суботу випливли з малим десь 7.00 а назад в 19.00 цілий день на воді дупа дерев!яна!:lol:Тепер по рибі, пливли від церкви в сторону бази до каряг і назад привезли додому 18 штук окунів  100-120грам і одну плотву грам 200більша була ніж окуні, більшої риби ми не бачили, правда спортивного окуня дуже багато викинули , в основному всі покльовки силікон. вертушки і воблери мовчали.Грішу на погоду зранку малий змерз , а після обіду навіть був такий час що футболки скидали, вітер поривами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Привіт рибацюгам. Планую на кілька днів поїхати на базу перед дамбою на відпочинок. Скажіть чи реально і де там можна взяти човна ? І якщо без човна, то чи в тому районі з берега на вудочку щось ловиться нині, на простий поплавок чи на донку ? Якась плотва, червонопірка. Якщо так, то де і на що краще ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Псіханув... Паплапапер + опариш. IMG_20160828_171926.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агонь таранка буде!!!!

Берег чи човен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Егеж, аналогічна хрень біля дамби брала 2 тижні тому. Рівень води капец низький, здавалось би ловиш за 70-100м перед шлюзами, кидаєш якнайдалі, а там глибина до трави 50 см :ohmy:

Плотвичка клює справно, але скоріше годна для живця гарного, а не для улову...  Була б під рукою вудка на живця - обов"язково закинув би. А так довелось лише вздихати важко і відпускати кожну другу назад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що буде, рибу залишив батькам.

А насправді печалька, води мало, практично лишилась лише на руслі, тому без човна нічого робити. Це село Липа. Але і більшу рибу я бачив. Декілька фото. Риба також дохне... Стріляють, як на сході, дроби падають поряд...IMG_20160828_141209.jpgIMG_20160828_172508.jpgIMG_20160828_082904.jpgIMG_20160828_095614.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Де ті трофеї харчуються...??? А ті які хочуть їсти вже на фотоIMG_20160921_084036.jpg. І як то кажуть:"кльову не било, кльова било вчера". Вибачаюсь за ламаний російський. Але маг свою справу знає, вже 3-тю рибалку поспіль не лишає без покльовок, при чому всі імениті конкуренти тихенько курять в сторонці. До речі проплавав без покльовок цілий день, але коли налетіла хмарка дощова- 5 забросів 3 щучки!!! Сам шокований, про колегу який це все бачив вже мовчу. IMG_20160921_145207.jpgIMG_20160921_151611.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випили кави, я прилыг на човнику і тут він видав. пісєц як говорить юра. красавчег. а ми вже думали куди переміститись на вечірній кл

ьов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

відвідав сьогодні водойму, ключове слово відвідав)))

народу багато, і була сходка підводників, плавали кругом в районі мотору.

зловив 5 окунців лодошечних, фоток не робив, не було настрою,

 всі в одному районі надибаві всі на рідж 70

вода все прибуває і така чистюча що ппц. риби ніде не видно, сидить в зіляччі і ближче 20м не підійдеш, шугається.

бля погода шептала, а кльову не було, принаймі в мене.

одні на тролінг привезли одну десь на 1,3кг і більше нівкого нічого не бачив.

ще потрібно буде вибратись до закриття навігації.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пічалька. А що в Млинів не їдеш? Я навіть не пам*ятаю коли без риби приїжав звідти.

А це сьогодні влупили, з твоїми вобами там явно цікавіше половиш як в хрінах.

2bE6BNPx_B8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене "воби-млинів" не виходить подружитись, а джигової палки зараз немає.

ну але ще може на тижні з’їжджу, як то кажуть ще раз переконатись)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша ті підводники плавають там що вихідних. Прочісують таку території що я на веслах за пів сезону проплаваю! Мєсні кажуть що вийдеш вночі на бережок- а там під водою світлове шоу. Рибі ПІ....Ц!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по одному приїжджають часто, а це був з’їзд, дохера кароче, вони кожного року на моторі збираються.

до речі можна було б і бордівські з’їзди організовувати  раз в рік, десь на вихідні, ну так щоб з вечерею:) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти, але через тижнів 3-4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хлопці, що там зараз у Хрінниках покльовує? Що в перевазі, щучка чи окунь, бо нема можливості перти всі снасті?

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@siv.lutsk сьогодні був, набережне, гес, ловив з берега, додому приїхав з нулем. В кого з рибаків питав то переважно такий самий результат, пара чоловік ходили з пакетами, в них на око 2-4 окуня грам 50-70. Хлопчина на шось дуже маленьке з легкістю видрочував окунців грам по 20-30 і випускав. На човнах трохи плавали люди, але шо там то не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

чули чи не чули , а я сьогодні чув,

знайомий з Рівного розповів,що по радіо навіть передавали, що дамба на хрінах по швам тріщить, не витримує напору від старості

з двох областей не можуть виділити гроші на ремонт, 

і тому напевно і води не було ціле літо, якщо так піде то навіть не знаю що буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@pasha717 ще в тому році ходили чутки шо мають спустити вдсх для тех робіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв з людиною, яка працює в МЧС в Димидивці. Поки склали кошторис ремонту, поки затердили, то ціна на ремонт виросла в три рази - тепер навіть не знають коли ремонтувати почнуть і чи почнуть взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить що цього року також "болото" буде, нормального рівня води не буде знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт рицарям палки і катухи! :)

У вайбері в групі рибаків - хз вже в якій по ліку :) дяько відзвітувався про рибалку в Хрінниках в районі гесу-заліву. З фотками: там і линок, і карась, і вокунь, і плотва. Зачот одним словом. Так вот, вніманіє - вапрос: де той гес-залів? не був там ніколи, тицьніть пальцем. На вдсх був багато разів, але того місця не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Slavco не читав звіт, але думаю, що одразу за гес по лівому березі затока невелика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Slavco сказано:

Привіт рицарям палки і катухи! :)

У вайбері в групі рибаків - хз вже в якій по ліку :) дяько відзвітувався про рибалку в Хрінниках в районі гесу-заліву. З фотками: там і линок, і карась, і вокунь, і плотва. Зачот одним словом. Так вот, вніманіє - вапрос: де той гес-залів? не був там ніколи, тицьніть пальцем. На вдсх був багато разів, але того місця не знаю.

зліва від ГЕС заплавка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Slavco сказал:

Тутка?

GES.jpg

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...