Перейти до змісту

Знайдено паспорт


natalka)

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, 08.08.2014 року, знайдено паспорт на ім'я Гапонова Дмитра 1991 року народження.

Хто знає власника, повідомте будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете дійсно допомогти, то чому б і не зайти?

А якщо хочете себе обдурити, що допомагаєте, то так - пишіть на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офігєть, перше що маю зробити - це ломанутись на квартиру до людини (тим більше пацана. Дивлячись на стан цього паспорту, реально страшно)???? Я ж його щойно знайшла, пришла на роботу і на писала для початку тут, якщо за декілька днів - ніхто не відгукнеться, тоді можливо і варто буде зайти. А якби не хотіла допомогти - то навіть би і не підбирала його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офігєть, перше що маю зробити - це ломанутись на квартиру до людини (тим більше пацана. Дивлячись на стан цього паспорту, реально страшно)???? Я ж його щойно знайшла, пришла на роботу і на писала для початку тут, якщо за декілька днів - ніхто не відгукнеться, тоді можливо і варто буде зайти. А якби не хотіла допомогти - то навіть би і не підбирала його.

Спробуйте по адресі пробити домашній телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись зі знайомим знайшов паспорт на автостанці то ми зразу пішли додому власника (була Луцька приписка) і занесли. Люди самі не були вкурсі, що загубили паспорт доки їм його в руки не вручили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, паспорт повернувся до свого власника ).

Кому цікаво: в гості не ходила, в ВК людина не з'являлася, знайшла випадково вночі в інтернеті номер телефону (через оголошення). Так що, інтернет - сила :_25: (мінімум витрат власного часу - і позитиіний результат).

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...