Перейти до змісту

Що це за рослина?


Lembas

Рекомендовані повідомлення

буквально учора вирубав у себе таке чудо. коріняка така що лопатою рубати прийшлось)

а от назви не знаю)

ще може хто підкаже що це за зараза. переполюю її а воно знову виростає

5IRqPFlJCC4.jpg

h8spfB48Ga8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще може хто підкаже що це за зараза. переполюю її а воно знову виростає

5IRqPFlJCC4.jpg

Яглиця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що то таке?

Лаконос американський. Воно вродь як ядовите... Хоча до того як то взнав то пробував ті ягоди... Несмачні ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хотів тему створити.:)

В батьків,за хатою,тьма такого росте,як у ТС на фото.Кожен рік вирубують його,і кожен рік знову буяє. Є якась користь з цієї рослини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально учора вирубав у себе таке чудо. коріняка така що лопатою рубати прийшлось) а от назви не знаю)

На неї кажуть - снить, це самий злосний бур*я який я знаю! Боротися знею описаним вами чином, просто марно, її і "напалмами" різними вивести майже не можливо. Є один єдиний дієвий спосіб який я знаю, та це при умові, що з сусідської ділянки вона знову не "налізе". Це я про те що на вашому фото.

Lembas, так це лаконос, його застосовують як декоративну рослину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок користі сниті: снить дійсно лікарська рослина і поживність (книжка пише) у неї велика, та мої кролики її не їдять зовсім, ліки робити з неї я теж не буду, а розростається вона "як дурна" і саме головне вона пригнічує інші рослини. Це ду-у-же агресивний бур*ян!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок користі сниті: снить дійсно лікарська рослина і поживність (книжка пише) у неї велика, та мої кролики її не їдять зовсім, ліки робити з неї я теж не буду, а розростається вона "як дурна" і саме головне вона пригнічує інші рослини. Це ду-у-же агресивний бур*ян!

у мене вона знищила щавель і петрушку) якось трохи допомогло повне вибирання всіх корінців з землі на глибину лопати.. але то настільки марудно що ділянку в 3 на 3 можна півдня копати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене вона знищила щавель і петрушку) якось трохи допомогло повне вибирання всіх корінців з землі на глибину лопати.. але то настільки марудно що ділянку в 3 на 3 можна півдня копати)

Це так, залишиться хоч один корінець (а він залишиться) і вона знову забуяє, до того ж таким механічним способом ми допомогаємо (!) їй , бо розрізаючи клубки коріння лопатою здійснюємо її поділ, на нові молоді рослини. Треба використовувати гербіциди (сильні) , а потім , коли її зелена частина пропаде накрити всю ту ділянку чорною плівкою чи руберойдом на рік (мінімум). Знаю, що порада важко виконувана, та з мого досвіду - це єдине, що допомогло повністю її знищити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знайти живокість, підскажіть місця де шукати, треба мамі для ліків (прелом шийки стегна)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То купіть в аптеці, він не дорого мабуть коштує.

Живокіст - лікарська рослина і потребує щоб його в правильний час зібрали, правилино висушили і тд і тп. То ж самому з ним "возитися" я вам не раджу. А росте він на полях, на узліссях, інколи десь бачу його.

Чесно, дешевше і надійніше буде купити його в аптеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знайти живокість, підскажіть місця де шукати, треба мамі для ліків (прелом шийки стегна)???

На Старому ринку, та й на Варшавці, Привозі - є бабульки, які постійно торгують лікарськими травами. Можна пошукати в них.

перше:

Живокіст - лікарська рослина і потребує щоб його в правильний час зібрали, правилино висушили і тд і тп.

несумісне з другим:

надійніше буде купити його в аптеці.

Зазвичай, в аптеці залишається тільки назва від цілющої трави. Особливо яскравий приклад - шипшина. Чомусь в аптеці вона буквально присмалена, з чорним "вугіллям". Вони вже надто перестраховуються з термічною обробкою, а це неприпустимо для лік.трав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знайти живокість, підскажіть місця де шукати, треба мамі для ліків (прелом шийки стегна)???

На лугах понад Стирем пошукай. Там його було багато....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де знайти живокість, підскажіть місця де шукати, треба мамі для ліків (прелом шийки стегна)???

Дуже часто використовують свіжий корінь живокосту. В аптеці такий не продається. Потрібно шукати на ринку або самому викопувати. Викопувати корінь потрібно весною або осінню, тоді він має найкращі лікувальні властивості.

Але якщо потрібно терміново, то можна копати і зараз.

Сергію, якщо потрібно терміново, телефонуйте, покажу і допоможу накопати.

Дякую, через місяць наберу.

В знайомого в селі росте, їздили аж за с.Озеро, накопали, на місяць вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-16012-0-01868600-1407479849_thumb.jpg В народі говорять - Адамовий корінь, і використовують для лікування чоловічих хвороб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-16012-0-01868600-1407479849_thumb.jpg В народі говорять - Адамовий корінь, і використовують для лікування чоловічих хвороб.

Адамів корінь то не то... і навіть не схоже ніразу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...