Jump to content

Криївка


Recommended Posts

Знайомий приїхав зі Львова і просто в захваті від ресторану.

Вивіски нема,просто деревьяні двері в стіні.Стукаєш,відкривається така фірточка в дверях(глазок),дивляться чи не москаль.Відкривають:"Слава Україні!"-"Навіки слава!".При вході 2 хлопака зі шмайсерами в формі УПА.Далі йдеш вниз там як в схроні.Наливають наперстка горілочки і коли ти випиваєш дивляться чи на лобі не виступила совєтська зірка.За столом можна стрельнуть з пістоля.Ну і т.д.В тому стилі.Москалів не пускають.

Хто був може фотки є?Цікаво глянуть.

Link to comment
Share on other sites

ну йопрст а явки , паролі ????

скоро в львові буду, здайте адрес, можна в приват, шоб москалі не підгледіли :-)

Link to comment
Share on other sites

Захар, а знайомого не Саша звати? ;) Бо мені товариш вчора теж про ту саму криївку розказував :) І ше казав, шо вони такі ресторани планують відкрити в усіх обласних центрах. так шо і в Луцьку діждемось :) А знаходиться вона десь в центрі Львова вроді.

Link to comment
Share on other sites

І ше казав, шо вони такі ресторани планують відкрити в усіх обласних центрах

;) хай в донецьку і харкові відкриють

Link to comment
Share on other sites

Если бы это было "на самом деле", я бы сказал что это БЫДЛО полное. Всеравно что в России или Белоруссии открывали бы заведения "чисто русских" а вход украинцам или грузинам запрещен. Идентично закрытые клубы неофашистов в Германии.

Но на самом деле это никакое не быдло, а предприимчивые бизнесмены, при поддержке хороших маркетологов и пиарщиков. Просто спикулируют на патриотичных чувствах. Бизнес есть бизнес.

Link to comment
Share on other sites

Зараз Oushen отримає хвилю критики по темі через "москальську" мову в темі про антимоскальський брачик....

Link to comment
Share on other sites

от кого?

у тех писателей в этой теме, у кого текстовая подпись, подпись эта на русском ;)

Link to comment
Share on other sites

знаходиться прямо навпроти міськради.Пускають всіх,навіть москалів ;) Тут не до принципів,тут бізнес.

Link to comment
Share on other sites

Видел по телеку неделю две назад показывали этот ресторанчик. Там действительно принципов нет, все просто по приколу, пропускают всех, буду во львове обязательно зайду :)

Link to comment
Share on other sites

знаходиться прямо навпроти міськради.Пускають всіх,навіть москалів :) Тут не до принципів,тут бізнес.

хм. ну тогда зачем эти понты? не приветствую я никаких таких бизнес-маркетинг-решений.

пусть они в Москве откроют такое. их быстро "закроют" во всех отношениях этого слова.

Link to comment
Share on other sites

я не был но мне расказывали что пытають - "москали Э?" - знакомый -"э!" - пускают - и по 50 наливают - "для храбрости " :)

а еще сне офигенно понравилать тюряга в центре города.. по дороге на автовокзал видел - бля буду! застенки НКВД!!! - такой аутентичной нквдиской тюряги еще не видел - даже по телеку!!!

Link to comment
Share on other sites

Вчора був, пиво там пив 14 грн півлітра :-)

знаходиться то якраз навпроти входу в ратушу, площа "Ринок", 14 , хоч і вивіски нема, але номер "14" - білими цифрами на чорній табличці, на сірій стіні - в очі кидається.

атмосфера дійсно прикольна, куча пяних "бандерів" :-) які напились вкупі "москаляками" :-) ніпрояку там неприязнь чи ше якусь фігню тіпа тих пускаєм, тих нє - нема.

коли заходили - на вході самий главний бандера - той шо з шмайсером через своє віконечко - каже "місць нема", ну а ми - тіпа - "та ми тільки подивитись" - по 50 гр не наливав, пустив, подивились -

є там 3 зали - 2 в підвалі, там курять, 1 зверху для некурящих, на нижньому прикольніше - хавчік в люмінійових мисках, коротше - атмосфера - бомба. поки ми ходили - то зверху звільнилось місце, сіли.

меню видруковане в стилі газети 19 століття, на жовтому папері, назви страв прикольні, особливо сподобалось - "Цнотлива партизанка" :-) - це морозиво з фруктами просто.

ну а так, незважаючи на атмосферу - звийчайна баруха - купа пяних, то там то там - розмовляють на російскій, десь в куточку купка пяних - співали українські пісні, з другого боку - мужик затягнув - "Ей мароз, мароз, нє марозь мєня, моєго каняяяяяяаааААААА" і сам собі похлопав :-), ніхто його не набив, всі посміялись :-)

якась малалєтка напилась його друзі виносили з того бару - охраннік з шмайсером - каже - "о то москаля забили,понесли, а я недогледів пропустив" :-) всі дружно поржали курці ті шо біля виходу стояли :-)

ше я виходив на перекур на вулицю, якийсь мужик років 60, біля входу стояв, гарно вдягнутий, з портфельом шкіряним, акі в діпутата,і гатовий, ледь на ногах стоїть і каже :

- як тебе ті бандіти випустили ??? ти такій молодий а вже з ними знюхавсь, ти є бандіт, ти свиня, ну і там ля-ля і так далі в тому дусі :-)

я нічо не казав, чоловік старший і пяний, попі__здів і пішов, потім охраннік каже - шо той старий говорив шось тобі - кажу, ну - говорив, поржали разом, то я так зрозумів той дядя там часто ошивається.

фоток нема, так як в мене фотіка нема, а з телефона якість - Г.

зайти туди на пиво - обовязково потрібно, подивитись шо да як,прикольно, вражень - повні штани :-)

Link to comment
Share on other sites

імхо: підприємець сумістив приємне з корисним...... дуже навіть тру)

Link to comment
Share on other sites

ну что, предполагаю следующий шаг -- открытие во Львове "зоновского" ресторана (название пока обсуждается). на входе дают накатить сапог чифиру, в углу сидит на пике чучело стрельщика, а столы стилизованы под нары, при нехватке места можно виснуть в курятнике. минимальный заплыв - на "червонец". imho, от публики отбоя не будет.

Link to comment
Share on other sites

Тут стільки бомбових ідей! Тільки от біда, грошей нема, аби то всьо реалізувати. А жаль... Прикольно вийшло б. Уявляю рекламу: "Сеть ресторанов "За Украину, за УПА!" и пивных баров "Наша ZONA" покоряет всю Украину, осталось ждать недолго до открытия в Донецке! Ждём вас, дорогие украинци! " :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...