Перейти до змісту

Боїнг 777 збитий біля кордону з Росією


Єретик

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 320
  • Створено
  • Остання відповідь

У "Бука", який збив Boeing 777, був російський екіпаж - очевидці

Комплексом "Бук", поміченим в районі, де був збитий малайзійський Boeing 777, керували росіяни.

Про це повідомили очевидці телепрограмі BBC "Панорама".

"Троє місцевих жителів незалежно один від одного розповіли "Панорамі", що вони бачили ракетний комплекс на контрольованій терористами території за кілька годин до інциденту з "Боїнгом", - йдеться в повідомленні.

Так один очевидець бачив, як приблизно в 13.30 за місцевим часом комплекс вивантажували з причіпу в місті Сніжне, що знаходиться в 10 км від місця аварії літака.

"Ми бачили, як його вивантажували, а коли "Бук" завели, вихлопний дим заповнив всю міську площу", - сказав він.

Очевидець повідомив BBC, що члени команди були схожі на військових з Росії.

"Добре дисципліновані, на відміну від ополченців, і вони не були одягнені в стандартну камуфляжну форму української армії, яку носять і урядові війська, і сепаратисти... Вони говорили чистою російською мовою. Вони вимовляють "г" по-іншому", - сказав він.

Його слова підтвердив другий очевидець, що додав, що офіцер, який супроводжував "Бук" в джипі, говорив з московським акцентом.

Раніше малайзійські слідчі вже заявляли, що літак, знищений проросійськими терористами 17 липня, був збитий ракетою "земля-повітря", запущеної з району, підконтрольного бойовикам.

Нагадаємо: Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", збитий 17 липня в Донецькій області, здійснював рейс Амстердам - ​​Куала-Лумпур. На його борту знаходилися 298 чоловік, серед них 192 голландця, 38 австралійців і 43 малазійця. Всі пасажири і члени екіпажу загинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питали кому був вигідний майдан? тому хто приностить свою демократію в країни.

Як сказала Нуланд: США уже потратили 5 млрд долларов на демократию в Украине

ну ось і маемо.

Взагаліто я не за рашку. але те що наша влада продалася пендосам і тепер набирає кредитів на хер зна скільки поколінь мене не радує. ну будем колонією США. подивимось що з того буде.

Пора зрозуміти звідки йде та імперія зла.

https://www.youtube....h?v=pkxmW7k2x0Y

https://www.youtube....h?v=x5nQUKzxAJw

ці відео так.. для всебічного рохвитку. але без емоцій просто перегляньте повністю

Чому далі не цитуєш Нуланд? На московію скільки "потратили"?

І знаєш я буду радий, якщо ми будемо під протекторатом США. Я хочу жити так як в Японіїї, Німетчині, південній кореї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось трошки цікавої інформації

http://www.bbc.com/n...europe-29109398

Таких статей можна найти багато. прямим доказами там не пахне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питали кому був вигідний майдан? тому хто приностить свою демократію в країни.

Як сказала Нуланд: США уже потратили 5 млрд долларов на демократию в Украине

ну ось і маемо.

Взагаліто я не за рашку. але те що наша влада продалася пендосам і тепер набирає кредитів на хер зна скільки поколінь мене не радує. ну будем колонією США. подивимось що з того буде.

Пора зрозуміти звідки йде та імперія зла.

https://www.youtube....h?v=pkxmW7k2x0Y

https://www.youtube....h?v=x5nQUKzxAJw

ці відео так.. для всебічного рохвитку. але без емоцій просто перегляньте повністю

Чому далі не цитуєш Нуланд? На московію скільки "потратили"?

І знаєш я буду радий, якщо ми будемо під протекторатом США. Я хочу жити так як в Японіїї, Німетчині, південній кореї.

А що ше цікавого нуланд сказала?

Скільки потратили на московію скажуть після того як принесуть туди свою демократію. а так на перід ніхто не скаже :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось таке

По ее словам, на поддержку Украины в Вашингтоне выделили 5 миллиардов долларов. Нуланд пояснила, что со стороны Вашингтона была разная поддержка, - начиная от помощи для ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС и заканчивая экономикой. Помощника госсекретаря США отметила, что в США действует много «украинских программ».

«На такие же программы в России американская сторона потратила 18 миллиардов долларов, включая и средства на программы по нераспространению ядерного оружия», - подчеркнула Нуланд

ти хочеш сказати що в нас вже демократична держава?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може-то забанити того сєпаратіста?..

Ти ж тут типу як шериф , тобі й кольт в руки :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OGJcn.jpg

15:08:00 MH17 до DNP: Дніпро Радар, Малайзійські один сім, рівень польоту 330

DNP до MH17: Малайзійські один сім, Дніпро Радар, доброго дня, радарний контакт

MH17 до DNP: Малайзійські один сім

15:19:21 DNP до RST: Так

RST до DNP: Отже, Дніпро, Ростов один. Можете дати курс (напрямок) для Малайзійських до Ростова до точки RND, у нас тут три таких

DNP до RST: Для Малайзійських, які сімнадцять?

RST до DNP: Так, ми повернемо їх назад до TIKNA

DNP до RST: Чудово (ок)

RST до DNP: Так, дякую

15:19:49 DNP до MH17: Малайзійські один сім, направляйтеся прямо до точки ROMEO NOVEMBER DELTA

15:19:56 MH17 до DNP: ROMEO NOVEMBER DELTA, Малайзійські один сім

15:20:00 DNP до MH17: Малайзійські один сім, і після точки ROMEO NOVEMBER DELTA очікуваний напрямок TIKNA

15:21:10 DNP до MH17: Малайзійські один сім, як ви мене зрозуміли? Малайзійські один сім, Дніпро Радар

15:21:36 DNP до MH17: Малайзійські один сім, Дніпро Радар

15:22:02 DNP до MH17: Малайзійські один сім, Дніпро Радар

15:22:02 RST до DNP: Слухаю вас, Ростов на лінії

DNP до RST: Ростов, ви спостерігаєте Малайзійські щодо… щодо відповіді?

RST до DNP: Ні, схоже, ціль стала розпадатися

DNP до RST: Ну, на наші дзвінки також не відповідає

RST до DNP: І не відповідає на дзвінки, так?

DNP до RST: Так. І ми його зараз не бачимо. Тобто ви дали їм напрямок, вони підтвердили і…

RST до DNP: І це все, так?

DNP до RST: Так, він зник

RST до DNP: Почекайте, я запитаю

DNP до RST: Ви нічого не спостерігаєте на основному?

RST до DNP: Так, так, так, нічого. Ми нічого не бачимо

DNP до RST: Ок, тоді ми їх викликатимемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагаліто я не за рашку. але те що наша влада продалася пендосам і тепер набирає кредитів на хер зна скільки поколінь мене не радує. ну будем колонією США. подивимось що з того буде.

На мене колись також пропаганда кацапів впливала, коли була війна в Грузії. Що ж ти все рашку виправдовуєш? тебе почитати і можна подумати, що роССія - агнець Божий. А насправді то кровожерлевий ведмідь. Доисть вже бути колонією рашки. Шанхай - місто, колишня колонія Великобританії, одна з потужних економік в Китаї. Японія - після капітуляції перед США, пішов сильний економічний розвиток, одна з самих потужних економік світу. Ізраїль - держава відтворена за допомого США, одна з сильних економік. Всі країни на сьогодні незалежні. Абхазія, Південна Осетія, Придністров'я - сьогоднішні колоні роССії, бідноття, відсталі недотериторії повністю залежні від роССії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередній звіт, по розслідуванюю трагедії MH17, від Нідерланської служби безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оприлюднений попередній доклад ООН про трагічний рейс MH17

b3923acad0ceprem-rapport-mh-17-en-interactief.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже - 31. ну капец. я висловив свою точку зору і заклювали. і те що вона збігається з більшістю не повинно так впливати на ваші ємоції шановні)

ок не буду більш нічо доводити і спорити. марна справа. так - 1000 можна набрати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я висловив свою точку зору і заклювали

хочеш плюсів і плюшку? зареєструйся на кацп сайті, напиши, які і Україні всі фашисти живуть, що їдять москальских немовлят. Карма буде +1000, гарантую :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свирид Опанасович

23 год · Відредаговане ·

Относітєльно слєдствія по малазійському Боїнгу.

Дід не сумніваєцця, шо всі вже обратили вніманіє на те, як останні два дні в інфопростір порціями вкидаєцця інформація про ход слєдствія по малазійському Боїнгу.

Нєт, ето всьо такі висший уровень драматургії. Дід не може за всєм етім спокойно наблюдать - от дє екзістєнція!

Посудітє самі - Барак Хусейнович прийняв актьорську позу і то витягає з карманчика свого елєгантного піджака краєшек якого-то конвертіка, то ховає його назад. І підморгує Хуйлу, какбе намекая: "Сатрі, Хуйло, а что у меня для тєбя єсть". Послє чего ліцо чорношкірої бестії озаряє сатанінська улибка.

Дід напоминає - в карманє елегантного піджака Барака Хусейновича іменно то, шо лежало в дамській сумочці дєвушки Саманти Пауер, кагда она сиділа за столом Совбеза ООН, навпроти клоуна Чуркіна. Дід, якщо припоминаєте, тоді з громадним інтєресом наблюдав за інтригою, шо іменно достане із своєї сумочки дєвушка Саманта. Но та достала салатовий блокнотік і стало ясно - з Хуйлом будуть іграть у длінну.

Щас же, кагда в Хуйла козирів на руках не осталося, Барак Хусейнович нє спеша, меееееееедлєнно, двома пальчиками, взявся за краєшек малєнького конвертіка, о содєржимом которого Хуйлу наверняка доподлінно ізвесно, бо йому його не лише показали, но і оставили копію. Шоб полюбувався і поразмишляв.

Вніматєльно наблюдаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МИД Британии: Кровь пассажиров рейса MH17 - на руках российского руководства

http://nvua.net/world/MID-Britanii-Krov-passazhirov-reysa-MH17-na-rukah-rossiyskogo-rukovodstva-11340.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На месте падения Boeing нашли обломки ракеты

Следственная группа из королевства Нидерланды обнаружила на месте падения Boeing-777 авиакомпании Malaysian Airlines, сбитого русскими террористами в Донецкой области Украины, металлические фрагменты, которые могут оказаться обломками ракеты. Об этом рассказал генеральный прокурор Нидерландов Фред Вестербик, передает ТСН.

Еще 25 кусочков стали были обнаружены в телах погибших пассажиров и членов экипажа, а также в их багаже. Следователи предполагают, что экспертиза данных фрагментов сможет окончательно доказать факт поражения авиалайнера российской ракетой класса "земля-воздух", выпущенной из ЗРК "Бук-1М".

- Если мы выясним, что данные фрагменты являются обломками ракеты, это будет крайне важно для расследования, - заявил Фред Вестербик. - На данный момент мы еще не знаем этого наверняка, но уже предполагаем.

Согласно недавно опубликованному предварительному докладу комиссии по расследованию крушения малайзийского Boeing, следствием уже доказано, что самолет развалился на части в воздухе в результате поражения многочисленными металлическими предметами с высокой кинетической энергией, которые летели навстречу лайнеру. Это полностью соответствует признакам взрыва рядом с самолетом боеголовки ракеты "земля-воздух" из российского зенитно-ракетного комплекса "Бук-1М", которая срабатывает не при столкновении с целью, а в непосредственной близости от нее, создавая "облако" поражающих элементов, многочисленность которых гарантирует полное поражение любого летательного аппарата и не оставляет ему ни малейшего шанса продолжить полет.

Напомним, Кремль постоянно пытался вмешиваться в ход международного расследования, а контролируемые им русские террористы на украинском Донбассе длительное время не допускали на место трагедии иностранных экспертов и всячески пытались замести следы. Кроме того, на месте крушения Boeing активно орудовали мародеры из числа местного населения, которые разворовывали деньги, драгоценности, кредитные карты и даже косметику погибших пассажиров. Впрочем, независимые исследователи и западные журналисты уже аргументированно доказали, что ЗРК "Бук-1М", из которого был сбит гражданский авиалайнер с 298 людьми на борту, управляли штатные военнослужащие 53-й бригады ПВО армии России.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удавка повільно стискається вокруг горла пукіна. Немного і буде приказка "....на гіляку"

навряд чи хтось осмілиться кинути виклик пукіну. Він знищив президенський літак під Смоленськом. І все зійшло з рук. Безнаказанність спонукає до більших злочинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Бля, причинно-наслідковий зв'язок росТВ просто вганяє в ступор... Як і все інше. Тут першоджерело інформації. Т.я. там є сюжет росТВ з мордою Кісєльова, то людям зі слабкою психікою не раджу дивитись.

Російські ЗМІ припускають, що до збиття малазійського боїнга причетний волинянин

Телеканал «Росія 24» в одному з своїх «журналістських розслідувань» причин загибелі малазійського «Боїнга» над Донбасом зробив висновки, що до загибелі авіалайнера причетний ковельчанин Олександр Гавришук. Олександр - заступник командира батальйону Нацгвардії спеціального призначення «Донбас». Гавришук народився у Ковелі, закінчив у Луцьку військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою. Пізніше вчився у Харківському університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба. Саме на останньому фактор і фізична присутність на Донбасі, у момент коли сталася трагедія з «Боїнгом» російські «розслідувачі» і зліпили свою версію. Мовляв, Олександр Гавришук закінчив факультет зенітно-ракетних військ і тому вміє управляти комплексом «Бук».

Цю «новину» підхопили деякі електронні ЗМІ, використовуючи як чорний піар проти Гавришука, які нині, як і багато людей з добровольчих формувань, вирішив спробувати свої сили на виборах на одному з мажоритарних округів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба запитати у ватніків, який БУК? Якщо вірити російський пропаганді Боїнг збив СУ-25. А як же вумні графіки і картинки, яке показувало на бифінгу міністерство оборони (скоріше міністерство нападу і аннексії) російської федерації? Тоді сам міністр оборони рф ледь в груди себе не бив, докажуючи причетність штурмовика СУ-25, з якого зробили винишувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...