Перейти до змісту

Драг гонки


starOFF

Рекомендовані повідомлення

Ну собственно все просто. Приехало 2 человека, встали и поехали, кто первый того и деньги :) Отрезок примерно 200 метров. Место ул. Глушець ну или что то подобное. Первую гонку можно катнуть в эту субботу. Если понравится можно проводить на регулярно.

Кто хочет погонять - пишем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну собственно все просто. Приехало 2 человека, встали и поехали, кто первый того и деньги :) Отрезок примерно 200 метров. Место ул. Глушець ну или что то подобное. Первую гонку можно катнуть в эту субботу. Если понравится можно проводить на регулярно.

Кто хочет погонять - пишем!

для розуміння що брати на гонку, який в тебе апарат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч вулиць не називайте і конкретних днів, чи ви хочете щоб глядачами стали наші доблесні захисники правопорядку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогу перекрывать не нужно, на одной полосе можно спокойно уместиться, это не драг такой как в "Форсаже" так что умерьте пыл :) Вы что никогда с другом не гнали наперегонки?

У меня МТБ хардтейл на сликах, максимально на нем выкручивал по прямой 50 км ч так что могу потягаться с шоссером :)

Я ожидал минусов :) почему так мало? Это же не алко-поктуха в лес :) давайте матрасники :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вліпив мінус бо не місце гонкам в місті. Цим ви наражаєте на небезпеку інших учасників руху.

з.і Уф я тормоз.

перепрацювався і не помітив що це не автопаті :)

соррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогу перекрывать не нужно, на одной полосе можно спокойно уместиться, это не драг такой как в "Форсаже" так что умерьте пыл :) Вы что никогда с другом не гнали наперегонки?

У меня МТБ хардтейл на сликах, максимально на нем выкручивал по прямой 50 км ч так что могу потягаться с шоссером :)

Я ожидал минусов :) почему так мало? Это же не алко-поктуха в лес :) давайте матрасники :)

50 км/г - це середня шв. для шосера, а не спринтерська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 км/г - це середня шв. для шосера, а не спринтерська.

Да ну? ;)

На каком расчёте и сколько секунд? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 км/г - це середня шв. для шосера, а не спринтерська.

Да ну? ;)

На каком расчёте и сколько секунд? ;)

Мав на увазі профі) За одну годину їзди спортсмен світового класу (із чудовими здібностями гонки на час) може подолати близько 50 км.

Але дивно, що автор теми прирівнює хардтейл (хай і на сліках) до шосера за потенційними швидкісними властивостями на асфальтовому покритті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогу перекрывать не нужно, на одной полосе можно спокойно уместиться, это не драг такой как в "Форсаже" так что умерьте пыл :) Вы что никогда с другом не гнали наперегонки?

У меня МТБ хардтейл на сликах, максимально на нем выкручивал по прямой 50 км ч так что могу потягаться с шоссером :)

Я ожидал минусов :) почему так мало? Это же не алко-поктуха в лес :) давайте матрасники :)

я може не такий їздун, як тут є присутні але на зубатих швальбах блек джек 26х2,10 на свому ашані 50 км/год вкручував по станіславського на ГПЗ (+ще в запасі 2 передачі).

з шосером на МТБ тягатись це теж саме, що жигуль 2101 поставити проти ауді А6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, чем мерил скорость? :) Что то я сомневаюсь в твоих 50 кмч. если хочешь можно на Станиславского катнуть :) Я катал с человеком у которого хороший трековый вел, с хорошим расчетом он вжаривает 54-55

ursa, та тема слишком официальная :)

Конечно это писькомерялка, как и весь спорт ну и наверно как и вся жизнь. Но это это дает стимул заниматься спортом, ведь проигрывать никто не любит.

Немного по поводу самой гонки, стартовать лучше где то 20-30 кмч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на зубатих швальбах блек джек 26х2,10 на свому ашані 50 км/год вкручував по станіславського на ГПЗ (+ще в запасі 2 передачі).

Я, як людина яка з тобою часто катається і має спідометр - не вірю. :)

ну ок будем рахувати що спи#дів. мені від цього ні важче ні легше.

sanbOK, чем мерил скорость? :) Что то я сомневаюсь в твоих 50 кмч. если хочешь можно на Станиславского катнуть :) Я катал с человеком у которого хороший трековый вел, с хорошим расчетом он вжаривает 54-55

ursa, та тема слишком официальная :)

Конечно это писькомерялка, как и весь спорт ну и наверно как и вся жизнь. Но это это дает стимул заниматься спортом, ведь проигрывать никто не любит.

Немного по поводу самой гонки, стартовать лучше где то 20-30 кмч

Але і для текового 54-55 це так собі ІМХО.

А де швидкість дивились у Вас чи в нього?

Не забувайте, що він може їхати зі своєю швидкісю, а Ви рахуєте свою.

Всмислє "стартовать от 20-30 км в час" це тіпа накрутити 20-30 км/г, а потім ще проїхати 200 м і вуаля ми знаєм переможця

Це якщо я захочу подивитись на це все дійство то мені треба де бути? Десь в середині траси чи може на фініші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И так :) сегодня возле драма на 20:00, с местом где будем катать определимся на месте. Если у кого есть джипиэс нормальный, возьмите с собой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, "ну ок будем рахувати що спи#дів. мені від цього ні важче ні легше" где один раз там и второй ))

Для обычного человека разогнаться по ровной 50 кмч это уже результат, скорость замерял свою максимальную и разницу вычислял на глаз по скорости с которой он меня обходил.

По поводу старта, 200 метров участок, примерно 50-70 на неспешный разгон и около 100 метров ускорение, можно условно обозначить "отсечками". 10 секунд максимального ускорения думаю будет достаточно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, "ну ок будем рахувати що спи#дів. мені від цього ні важче ні легше" где один раз там и второй ))

всьоо каюсь.продаю вел, починаю їздити маршруткою

Всім гарної покатушки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72,думаю лучше мазать лоб зеленкой

Кстати даже приз будет ) самый быстрый сегодня получит

138050631_1_644x461_setevaya-karta-canyon-cnr-d30txl-kiev.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на колесо почепити два магнітики, то велокомп буде швидкість рахувати вдвічі більшою?

а якщо 4 :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...