Перейти до змісту

KO3AKCIPKO

Рекомендовані повідомлення

Є ідея проведеня драг рейсінгу десь у Луцьку.

Положення і тому подібні нюанси на стадії розробки.

постало питання в трасі де саме проводити.

Тобто необхідна ділянка довжиною 150-200 метрів з хорошим асфальтом мінімальним або взагалі відсутнім рухом автотранспорту.

Вчора на велобані були запропоновані два участка.

Перший це в парку від центральної алеї, до ротонди, а друга це в струмівці, з рівенської направо (там старт) і до стартового місця де проводилась естафета яку проводив Лекс(Там тягунець трошки і асфальт підходящий).

Отже прошу висловитись тих хто підтримує такий захід і чи потрібен він взагалі...

а також можливі ділянки траси для проведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой формат, думаю, подошел бы на Велодень. Ведь пока других планов нет на Велодень, я так понимаю. Только я никак не участвую. Драг мне не интересен. Ни с какой стороны:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До аеродрома вiдносно далеко. У велодні участь приймають не лише досвідчені велосипедисти, а й початківці. Тому, я вважаю, що на аеродром учасників поїде мало, глядачів також... Да і там здається бетонні плити, а не асфальт? Мабуть цей варіант відпадає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо драг - то тільки в межах міста, і тільки на велодень, щоб було зрєліщє для людей "не в теме".

Якщо за межами міста, то нормальна шосейна розділка, принаймні така, яку минулого року Лекс проводив.

Їхати драг за межами містами...мені не цікаво, як велосипедисту. Драг - ні разу не велосипедна гонка. Рвати ноги в ривку на 200-300 метрів - ну нафіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля нашого краю вул.Шевченка вздовж р.Стир є ділянка, там ще тренуються часто картенгісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Воли, возле главного корпуса. Там все шоу в Луцке проводятся. И перекрыть там на Велодень, мне кажется, реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж схиляюсь до думки що треба на території міста проводити..так як сам драг ж по часу займе не дуже багато часу...та і ймовірність більшої кількості учасників виросте.

але, проводити на велодень на головній вулиці з масою народу...де на дорогу може вибігти мале дитя щоб подивитися..а тут буде проноситись велосипедист на швидкості +50км\год...небезпечно..не тіки для дитини але й учасника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, проводити на велодень на головній вулиці з масою народу...де на дорогу може вибігти мале дитя щоб подивитися..а тут буде проноситись велосипедист на швидкості +50км\год...небезпечно..не тіки для дитини але й учасника...

А это уже твои заботы, как организатора.

Договорись с ГАИ, чтоб перекрыли, оповести население заранее, натяни заграждение, поставь волонтеров по периметру. Ничего тут нет экстраординарного. И не в первый раз гонки в городе проводятся.

Если, конечно же, ты за это возмешься:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, проводити на велодень на головній вулиці з масою народу...

імхо, саме так і там і в той час треба проводити таку гонку. ЗРЄЛІЩЕ, не більше.

Ти подумай, як велосипедист буде на цій гонці ломити... от подумай. Старт, на найвищій передачі ти не стартанеш ніяк. Однозначно треба переключатись. Стартанув, ломиш щодуху, відчуваєш, що можна накинути передачку, але ж треба ломити, ні на секунду не послаблювати навантаження на педалі...клацаєш манетку...іііііііііііііііііііііііі... "непереводімая ігра слов".

Пару вломаних і намотаних собі на вуха перекидок думаю буде полюбе)))

Гробити своє обладнання, та щей без пользы для дела пропагування велосипеда - особисто я манав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Если, конечно же, ты за это возмешься :)

в тому то і діло що я не візьмузь за таку організацію(принаймі в цьому році)...

для того щоб перекрити вулицю потрібно звернення громадської організації і т.п...

а наскількі мені відомо у АВЛ навіть печатки немає щоб підтвердити таке звернення.

ну то нюанси...просто ви вже хочете щоб і на велодень і шоб всі бачили і супер-пупер організація))

для початку хотілось просто для своїх хочаби провести такий захід...щоб спробувати як воно буде..чи сподобається і т.д...а далі буде видно...

Атаракс.

Ну у кожного своя стратегія як їхати.

Я можу стартанути і на 3.8(48 спереду) і на 2.5...

Тому я пробував і переконався що можна стартувати на підвищеній передачі з запасом 2-3 передачі на верх і при цьому нормально проїхати...

бо в такого роду змаганнях рішає аж ніяк не плавність перклюків.

Спринтери що ганяють на треках їздять взагалі на одній передачі наскіки мені відомо ;)

Ну не знаю як ти але я старт на такі короткі відстані даю на високій передачі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем, я так понимаю: драг - это не гонка - писькомерялка, как раз для шоу на Велодень самое оно. Есть те кому это интересно, значит и стоит организовать. Тебе интересно, тебе и флаг в руки:). Не хочешь на Велодень, тогда ограничимся велопробегом и шариками с флажками:).

И что у тебя там в названии? Удачный драг? Если имел ввиду Луцк, то надо бы подправить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что у тебя там в названии? Удачный драг? Если имел ввиду Луцк, то надо бы подправить :)

я ніколи не відзначався гарними знанями в орфографії що в українській що англійській мовах)).

Це були єдині два предмети в школі з яких у мене були 4 по 5 бальній системі)).. :blush:

Але хай цей драг так і буде вже називатися Lucky-Drag)

а якщо по суті то я підтримую думку що це було би видовище...

просто нажаль немаю ні грама досвіду в такого роду організаторській роботі.

Тому просто боюсь що нічого не вийде і якто кажуть щоб не вийшло як завжди чи ще гірше...

Одним словом думку народу я почув..інформація прийнята...до велодня ще часу достатньо..так що постараюсь щось придумати..або знайти людей які допоможуть в організації..

телефон і аська є тут в моїх даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...