Перейти до змісту

Зняли 4-ту маршрутку


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Дуже багато разів їздила в жіночу консультацію. Так як прямої маршрутки до пологового з моєї вулиці немає, то виходила за мостом і пішки дворами йшла в жіночу консультацію. Навіть вагітним це по часу займає 5 хв., максимум 10.

Кілька разів пробувала дочекатися 2 і 4, коли їхала по справах з лікарні не додому. Дійсно швидше було дійти до Променя. Дуже часто додому на Воїнів Інтернаціоналістів з жіночої консультації теж ходила вагітною пішки - десь до 8 місяця :) Важко не було, навпаки відчувала себе здоровішою.

Так що особливої проблеми, якби скасували маршрут, я не бачу.

Хоча нащо сперечатися про наслідки скасування маршруту, якщо його не скасовують (за посиланням rrid)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже не зручно

А пройти три минуты и сесть на любую маршрутку (коих дофигища), что идёт по проспекту Победы очень в лом? Тем более, что график движения "двоек" оставляет желать лучшего - легко можно дойти от Вокзала до "Проминя" без риска быть обогнанным маршруткой ;)

Мені і до центру пройтись не в лом, якшо не поспішаю. Я впринципі завжди іду до 5 школи, бо крім 2 і луцьк-рожище, має крепко повезти щоб піймати шось інше.

Я кажу саме про зручність, зручність для тисяч людей які живуть на гулака/арцеулова/грушевського. Набагато зручніше вирушати з-під дому, і спокійно приїзджати в кінцеву знову ж таки практично під будинок.

Це практично ідентична сутуація як і з ж/д станцією Луцьк тільки різного масштабу, вона є апендиксом як і пр. Грушевського. Пасажирським поїздам дального сполучення не є вигідним/раціональним витрачати близько години на подолання 20 км + двічі міняту "голову" потяга, але це ж зручно для нас лучан і гостей міста? Чи не так? Так само мешканцям привокзального/жіночкам з пологового/хворим з обласної набагато зручніше сідати/виходити на Грушевського...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впринципі завжди іду до 5 школи, бо крім 2 і луцьк-рожище, має крепко повезти щоб піймати шось інше.

Я кажу саме про зручність, зручність для тисяч людей які живуть на гулака/арцеулова/грушевського. Набагато зручніше вирушати з-під дому, і спокійно приїзджати в кінцеву знову ж таки практично під будинок.

Ну народ, ну блин :)

Ну как может быть удобно полчаса ждать под домом, когда максимум через 10 минут можно уехать с соседней улицы, а через полчаса уже быть в нужном месте? :)

Нафига такое удобство в ущерб времени? :)

Интересно, с Вокзала до ЗАГСа вы как ездите - ждёте 2-ку и катаете через весь город или идёте на 15-ку, которая едет в сторону "Там-Тама"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Itzamna

А давай я сам буду решать, где мне жить и что мне делать, а этот твой совет проигнорирую? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как может быть удобно полчаса ждать под домом, когда максимум через 10 минут можно уехать с соседней улицы, а через полчаса уже быть в нужном месте? :)

Нафига такое удобство в ущерб времени? :)

Я ще ніколи більше 10 хв не очікував 2 (на якій мені треба максимум до автозавода, а не до Там-Тама як ти можливо думаєш), якшо треба якась інша: іду по привокзальній, бачу шо стоїть на посадці та шо треба - іду сідаю, якшо ні - то газую на перемоги.

І ясно-понятно шо це все стосується напрямку лівого берега, і центра (пр.Волі, старе місто і т.д.)

Интересно, с Вокзала до ЗАГСа вы как ездите - ждёте 2-ку и катаете через весь город или идёте на 15-ку, которая едет в сторону "Там-Тама"? ;)

Ага... А шоб до проміня добратись ми сідаєм на електрічку в ківерці, а там на 107 до проміня.

А давай я сам буду решать, где мне жить и что мне делать, а этот твой совет проигнорирую? ;)

аналогічно не треба рішать тут, шо всім привокзальним краще ходити на Перемоги чи брати таксі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуємо дружно міськраді за (що в нас на превеликий жаль, "добра" традиція) капітально виважене та дальновидне рішення - тепер 201 на Промінь забита буде ще більше (хоча куди вже....), а за компанію і 24, і 9а! Нема транспорту для інвалідів - хай ВСІ пішки ходять або на одній нозі стоять (або чекають годину)! Ну хіба надія на те, що нормальний підприємець знайдеться скоро... Хто пам'ятає минулорічну 4-ку на дачі і відсутніть автобуса в село Промінь (біля 3 км пішки)? Так люди то скаржилися, деякі 4-ки і возили, а більшості було пофіг (як і владі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч Діма любить часто загібати))), але в цій темі я його підтримаю. Давайте зараз відокремимо питання про те, що маршрути дійсно треба оптимізовувати і підлаштовувати під людей і реалії, звісно, не забуваючи про економічну доцільність.

Розповім вам дві історії.

1.Усе моє дитинство пройшло в Теремно, в районі обласного воєнкомату. Я виріс у реальності, де мені до БУДЬ-ЯКОГО транспорту треба йти близько 10 хв. (від "Старого полковника" до кінотеатру "Луцьк"). І я все життя вважав нормальним пройтись, і я звик, що сумки доведеться тягнути оці 10 хв. І коли там почала їздити під самим носом маршрутка, я, звісно, дозволяв собі і чекати зайвий час замість того, щоб пройтись, і їхати туди, куди раніше завжди ходив, але коли була ситуація, що доїхати до самого дому не було можливості, без проблем йшов пішки з 15-ки чи ще звідки і не нив навіть сам собі. Просто вважаю це нормальним.

2. А це для тих, хто вважає, що це все в минулому, ми живемо у світі, де є мережа комфортного транспорту, і хто такі аргументи наводить, хай повертається у кам'яний вік.

Так от, потім мені довелось жити в хорому районі біля газороздатки. Розташування було дуже зручним - добиратись легко і зі сторони Перемоги, і зі сторони Волі. Район спокійний, тихий, без потасовок і дебоширів. Але от шурувати від маршрутки було все ті ж 10 хвилин.)))

Так от, поясніть мені тепер, що страшного у тому, щоб пройтись і в чому неправий Урса?

Більше того, я свого часу ходив з Теремно на роботу в район 5 школи. Займало це біля 30 хвилин і було чудово: прокидаєшся, розминаєшся, музику можна послухати, ніхто тобі на ноги не наступає і не штурхає. Це, звісно, в адеватну погоду і без важкого багажу. І справа була не в тому, що я гроші економив чи поспорив з кимось. Я це робив собі в кайф і тому, що маршруткою добиратись по часу було так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спор про пройтись, я ж написав, що питання маршрутів і тому подібне - в сторону.

Але якщо вже на те пішло. Так само колись тут писали про паркування на тротуарі і хз де, ледь не на голові, бо відіш лі, його мамі важко зайвих 10 метрів пройти.

Так от, а ти подумав, як вони на той вокзал, на той поїзд з сумками-лямками попали? Чи він теж під хату їздить?

Людям западло делють, а ви раді.

За базар атвєтіш, шо ми раді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно що коментарів пенсіонерів чи інвалідів ми тут не побачим, не ясно чого молодь так вдруг за них почала думати.

Пройтися вагітній з Перемоги до роддома - корисно. Якщо геть важко - таксі. Якщо нема лаве на таксі - чого тоді вагітніти? (ах який я цинік)

Пенсіонери, наскільки я знаю, взагалі частіше катаються безкоштовним траліком.

В моїй ситуації з роботи додому їде купа маршруток, деякі пусті навіть, а я маючи змогу катать на таксі, ходжу пішки цих 3 км, іноді гружоний хавчіком по саме німагу.

З врахуванням аргументу що з Грушевського до Перемоги 5 хвилин неспішним кроком і це швидше ніж очікувати "4", 99% претензій має зникнути.

І так, я живу в 2х хвилинах від Грушевського, але "4" користувався вкрай рідко.

Шось мені це все смахує на тему про обговорення переходу біля мосту на Перемоги, де виявилось що частина "переживаючих" коментаторів взагалі цим шляхопроводом не користувались по життю. Так і тут, прям кожен другий - постійний пасажир даної маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спор с модераторм не імеет смисла )

А при чём тут модератор? Я не вижу смысла отправлять в РО за то, что чей-то взгляд на вещи отличается от моего.

Или ты по себе судишь, чуть что не так - банил бы всех направо и налево? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для мене то погано що не буде маршрутки 4. Мені на Цукровий потрібно по роботі. Завжди сідаю на 4 і їду на ГПЗ. А зараз повна дупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чесно, два рази, коли мене забанили, то було з особистих причин, як я вважаю, але аж ніяк не через те, що моя думка відрізнялась від думки модератора. Так що не бійтесь дискутувати з модерами.)))

А усі випадки, коли це взагалі виходить за рамки людської моралі, передбачені правилами форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви тут сперечаєтесь, 4-ка все ще їздить, сьогодні бачив її на власні очі на ЛПЗ. Так її будуть знімати чи вже передумали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви тут сперечаєтесь, 4-ка все ще їздить, сьогодні бачив її на власні очі на ЛПЗ. Так її будуть знімати чи вже передумали?

Точно, передумали. Почитали, що в цій темі майже всі незадоволені(навіть ті що і не їздили нею), злякалися і передумали знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

збитковий маршрут, ніхтона ньому їздити не хоче, депо примусово заганяє підприємців з інших своїх маршрутів хоч день в тиждень, та виїхати на 4ірку. якщо цей маршрут кому і передадуть то хібащо в нагрузку до якогось нормального

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, не пишіть всягу фігню. Почитайте нормальну інформацію на сайті міської ради. Маршрут ніхто не знімає, просто з жовтня там буде новий перевізни - ЛПЕ не буде возити. І навряд чи його збитковим назвеш, оскільки людей возять аж до с. Промінь. Можете спокійно закривати тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не про курорты разговор - то картошечку и морковочку с дачи машинкой возить надо, а не дизелями А после экскурсий в другие города налегке размять ноги после долгого сидения очень даже полезно А про детей - мне вообще смешно. Дети должны двигаться, а не в аквариуме на колёсиках сидеть. Сошлёмся на жару? И будем фантазировать, что в "отвокзальных" маршрутках кондиционеры стоят? Или расскажем, как изматывает дорога, и про то, как мы потакаем детскому нытью? Или коляски ввернём сюда? И уж если очень даже в лом - это, простите, пересмотреть своё отношение к жизни нужно В магазин за углом на машине ездишь, а если лифт не работает - то ну его нафиг тот магазин?

А давай я сам буду решать, где мне жить и что мне делать, а этот твой совет проигнорирую?

Чому ж сам поради роздаєш ледь не в наказовому порядку? Не дуже приємно було читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі чуйні, турбуються, щоб бодай я 400 метрів задарма не проїхав, пройшов пішки та зробив пересадку. Дякую вам люди добрі за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі такі чуйні, турбуються, щоб бодай я 400 метрів задарма не проїхав, пройшов пішки та зробив пересадку. Дякую вам люди добрі за підтримку.

Не всі а модератор з ... :)

А інші тупо бояться щось сказати нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...