Перейти до змісту

Так слухають чи не слухають?


Рекомендовані повідомлення

Ви тільки уявіть скільки потрібно місця, щоб писати всі розмови... Це не реально... А потім ще й відфільтрувати 99% брєду............. Канєшно пишуть і слухають, і навіть не сумнівайтесь...:-)

місця кажеш.... про дедуплікацію чув?.... головне вдало вибрати розмір "чанка", а далі чим більші масиви - тим менша "вартість" збереження одиниці інформації

і СМС не дарма коштує 1 грн... хоча собівартість в неї 0....

p.s. я вже давно (з самого початку) не передаю пару логін-пасворд одним "шляхом"

а ще якщо взяти до уваги, що хвилина пісні при якості 192кб/с важить приблизно 1 мегабайт, а для запису розмови така якість й приблизно не потрібна, то там взагалі 1 хвилина розмови кілобайти получится

якщо припустим що система вибирає що писати і чи писати взагалі

то як писали раніше всеодно потрібен непоганий серверний комплекс, втаких справах все йде з максимальним запасом і при прибутках я думаю тих комплексів пру штук є

так шо пофіг писати чи ні, якість то фігня всі привикли до кодеку мп3, для записів думаю авторський кодек є який важить мало зате чути норм

я от думаю де кваліфікацію беруть оті профі шо то всьо проектують, монтують і налаштовують, хоча "помазаним" везе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тільки уявіть скільки потрібно місця, щоб писати всі розмови... Це не реально... А потім ще й відфільтрувати 99% брєду............. Канєшно пишуть і слухають, і навіть не сумнівайтесь...:-)

Колись також так думав, однак за кілька років натрапив на все більше підтверджень того, що все-таки пишуть всі розмови.

При передачі голосу в GSM використовується AMR. При Full rate це 12.2 кб/с

Вас не дивує, що в на домашніх пк зберігаються тисячі пісень, десятки, а то й сотні фільмів, а от в можливості дата-центрів зберігати розмови не вірите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на минулому тижні (четвер чи пятниця) приходить СМС від абонента TLNET "Вам надійшло ММС повідомлення, подивитись яке можна goog.le/YKacFX". уже абонента і точну адресу не памятаю.

тел звичайна звонилка Флай, тому через комп захожу за адресою, скачується .apk (тобто для Андроїда).

Перекидаю на планшет, запускаю і ця фішня просить надати їй повний доступ до всіх даних і можливостей планшета. Звичайно, не надав і видалив.

Куди, кому і які дані передавав би телефон/планшет після встановлення такої програмки? Ну, добре, я не дозволяю встановлюватись будь-чому на свої пристрої, а скільки людей встановлють будь-яку програмку на комп з параметрами по замовчуванню, а там додатково ставляться в кращому разі мил.ру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще якщуо взяти до уваги, що хвилина пісні при якості 192кб/с важить приблизно 1 мегабайт, а для запису розмови така якість й приблизно не потрібна, то там взагалі 1 хвилина розмови кілобайти получится

Ага..... А скільки десятків, сотень тисяч, а можливо і мільйонів розмов відбувається щохвилини?!?!?!?!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тел звичайна звонилка Флай, тому через комп захожу за адресою, скачується .apk (тобто для Андроїда).

Перекидаю на планшет, запускаю .......

і хто ти після цього?

якщо тобі під вхідні двері підкинуть котлету замотану в газету ти зразу кинешся її їсти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще якщуо взяти до уваги, що хвилина пісні при якості 192кб/с важить приблизно 1 мегабайт, а для запису розмови така якість й приблизно не потрібна, то там взагалі 1 хвилина розмови кілобайти получится

Ага..... А скільки десятків, сотень тисяч, а можливо і мільйонів розмов відбувається щохвилини?!?!?!?!???

Беремо кодек AMR з бітрейтом 12,2 кбіт/сек. Це GSM-EFR (Enhanced Full Rate), насправді для резервування можна ці дані ще стиснути.

Так от, година розмов займає: 12,2 кбіт/сек * 3600 сек / 8 = 5490 кБайт

Скільки ви в середньому наговорюєте за день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, моя сусідка положилаби всі сервери, ніякі кодеки і архівування не поможуть:))))))))))))))))

То до жарту, а насправді якщо розразунки Сані правильні, то якщо всередньому КОЖЕН в Україні буде говорити по годині в день:

48000000*5мб=240000000 мб.

240000000 мегабайт = 228.8818359375 терабайт

Це при умові якщо всі будуть "сидіти" на одному операторі. Значить умовно ділимо на 3. Виходить 75 умовноприблизних терабайт на день, що не є багато для датацентру.

Це все звісно "сферический конь в вакууме" але зрозуміти що всі розмови писати можливо можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і хто ти після цього?

якщо тобі під вхідні двері підкинуть котлету замотану в газету ти зразу кинешся її їсти?

я є не написав, що встановлюю. я написав запускаю і читаю, що хоче ця програмка, відміняю установку і видаляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще слід врахувати, що далеко не всі говорять годинами. В мене в середньому хвилин з 20 на добу виходить (по даним лічильника в телефоні). І це... Я ж не сам з собою говорю. Розмовляють двоє. Тобто отримуємо в підсумку ще менше.

Таким чином, на сьогоднішній день теоретично є можливість писати всі розмови.

Кілька років назад розмовляв з одним хлопцем, причетним до цього. Тоді його слова ставив під сумнів, хоча він казав, що всіх операторів зобов'язують встановлювати обладнання, щоб писати всі розмови. І вже на той час Київстар та МТС ці вимоги фактично виконали. Life був в процесі впровадження. Проблеми виникли з CDMA операторами. Можливо саме через це даний стандарт так і не набув у нас поширення. Також з впровадженням мереж покоління 3G та вище... Тоді оператори жалілися, що це величезні кошти треба затратити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ідеї спецслужби не все пишуть і прослуховують. запис може вмикатись при (як сказали раніше) "кодових фразах".

згадався жарт з просторів інтернету, що якщо сказати "путін, бомба, взрив, чеченці", то якість зв’язку підвищується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинские военные гибнут под "Градами" из-за использования мобильных телефонов. Об этом в своем Facebook написал советник министра обороны Александр Данилюк. "Военно-техническая экспертиза установила, что обстрелы позиций украинских военных реактивной артиллерией противника наводятся по звонкам мобильных телефонов, которые военнослужащие в нарушение инструкций продолжают использовать даже на передовой", - написал Данилюк.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з нашим законодавством, оператор отримує ліцензію тільки після підписання договорів з спецслужбами про прослуховування. Але головне навіть не прослушка, а визначення координат увімкненого телефону. Інформація від бійців зі сходу: під час мінометного обстрілу, після того як здогадались вийняти акуми з телефонів, бомбити по ним перестали, обстріл був тільки по мертвим, у яких ці телефони лишились вімкненими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як справи в інших, але луцькі хлопці з прикордонного загону вже давно залишають телефони за кілька кілометрів від своєї дислокації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Няскільки мені відомо, при великому бажанні та наявності бабла можна звичайному смертному зробити відношення (чисто чимволічно) :) до кримінальної справи, що дасть можливість правоохоронцям офіційно прослуховувати та отримувати записи розмов абонента за вказаним номером, потім справу закривають, бабки забирають і ніхто ніпрощо не здогадується. Таке діло на замовлення роблять, в усякому разі по Луцьку точно, не вкурсі як де.

Тобто по темі, ТАК, слухають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ось, ще одне попередження:

В Украине МТС «сливает» информацию ФСБ, — активист

Активисты не рекомендуют мобильный оператор МТС Украина для связи с фронтом.

Об этом на своей ФБ-странице пишет Петр Вышиванец.

«Внимание волонтерам и не только. Серьезные мальчики настоятельно советует не использовать оператор МТС при связи с фронтом! Сегодня мессидж был особенно убедительным. Есть возможность или нет — причастным к военным действиям нужно переходить на другие операторы. Звонок на МТС на фронт = звонку в ФСБ с отчетом… Это реально и очень важно».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, ще одне попередження:

В Украине МТС «сливает» информацию ФСБ, — активист

Активисты не рекомендуют мобильный оператор МТС Украина для связи с фронтом.

Об этом на своей ФБ-странице пишет Петр Вышиванец.

«Внимание волонтерам и не только. Серьезные мальчики настоятельно советует не использовать оператор МТС при связи с фронтом! Сегодня мессидж был особенно убедительным. Есть возможность или нет — причастным к военным действиям нужно переходить на другие операторы. Звонок на МТС на фронт = звонку в ФСБ с отчетом… Это реально и очень важно».

Якби в цього ми ти си зв'ящок нормальний був, уроди, гроші регулярно пропадають з рахунку, а зв'язок фігня повна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в цього ми ти си зв'ящок нормальний був, уроди, гроші регулярно пропадають з рахунку, а зв'язок фігня повна.

то всетаки не я один такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухати можна всіх, так само як смски всі зберігати, зараз з копієчною вартістю вінтів це взагалі не проблема, тому й не накладно все записувати та складувати.

І якщо взяти до уваги що більшість дзвінків тривають хвилину, або й менше, то це взагалі не проблема відсікати якісь маловажливі дзвінки по типу, "маня ти чула що в Луцьку корова народилась з трьома рогами" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...