Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

І раніше приходили за 2-3 тижні. А деколи і за 10 днів.

Це ще залежить від завантаженості китайської пошти і магазинів. Може зараз менше продаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ніколи за 2 тижні не приходили... напевно таки літак напряму появився, оминаючи домодєдєво чи франкфурт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І раніше приходили за 2-3 тижні. А деколи і за 10 днів.

Це ще залежить від завантаженості китайської пошти і магазинів. Може зараз менше продаж...

у них скоро НР - тому я б не казав, що зниження темпів закупки - навпаки перед НР у них завжди аврали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще залежить від географії продавця. Разом з трьома посилками, що прийшли, замовляв ще дві. Так вони, тільки вчора залишили пошту Китаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, чи користується хтось для оплати товарів з даного сайту карткою привата? Раніше користувався валютним рахунком Приват24, просто конвертуючи гривню в валюту. Але зараз такої змоги немає. Не поділитеся досвідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без проблем платить карта гривнева привата. Дані з карти вводите і все приходить СМс про списасання і по якому курсу сьогодні по 21,008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вельми вдячний!)

Для таких як я, що мають подібні труднощі(можливо, комусь стане у пригоді) :_02: . Як сказав la20, можна оплатити гривневою карткою, але перед тим потрібно зайти в Мої рахунки->Управління карткою\рахунком->Ліміти->Оплата в інтернеті і встановити дозвіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 2 березня (ніби так) і майже місяць пошта Китаю не буде працювати - аля Новий Рік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 2 березня (ніби так) і майже місяць пошта Китаю не буде працювати - аля Новий Рік :)

Китайський Новий Рік розпочинається 19 лютого, орієнтовно 3 тижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у декого так виходить, що посилка з Китаю приходить звичайною поштою за 10 днів, я скільки разів не замовляв - раніше 15 днів не приходило. Крім того, 2 рази мав проблеми з митницею, одного разу сперечались по ціні хотіли щоб розмитнював, а іншого разу китайці з інвойсом намутили.

Вже більше року для доставки товарів з Китаю користуюсь послугами цієї фірми, так от тепер - менше тижня проходить з момента покупки і до того як я отримую замовлене на Новій Пошті, і ніяких там проблем типу посилка пошкоджена прийде, чи митниця щось наплутає :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в скільки обходяться їх послуги?

дивлячись що замовляти, наприклад якщо пару поплавків для вудок, чи якусь іншу копійчану річ - тоді не вигідно

я замовляю штучний товар (не для перепродажі), вартість товару деколи 500-1500 у.е. (вага не велика) тому ризикувати і відправляти простою поштою - не хочеться, щодо ціни, то в кожному випадку вона різна, на сайті є онлайн-форма, напишіть і вам порахують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у декого так виходить, що посилка з Китаю приходить звичайною поштою за 10 днів, я скільки разів не замовляв - раніше 15 днів не приходило.

Вчора забрав посилку, яка йшла до мене саме швидше із усіх, що я замовляв - за 12 днів! Приємно був вражений :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, держи плюс, щойно подзвонив до них, фірма напряму з'єднується із продавцями і закуповує без посередників (тобто будуть мені замовляти Meizu M1 Note напряму від заводу) комісія за їхні послуги 5%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, держи плюс, щойно подзвонив до них, фірма напряму з'єднується із продавцями і закуповує без посередників (тобто будуть мені замовляти Meizu M1 Note напряму від заводу) комісія за їхні послуги 5%

Яка загальна вартість разом з послугами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leonon, вони працюють лише через сайт тао-вао, але розцінки норм. мобільний вийде в 207у.е. вже з комісією + 10-12у.е. доставка авіа+ оплата за нову пошту, але гроші потрібно скінути їм щоб вони купили товар... усі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, держи плюс, щойно подзвонив до них, фірма напряму з'єднується із продавцями і закуповує без посередників (тобто будуть мені замовляти Meizu M1 Note напряму від заводу) комісія за їхні послуги 5%

Дякую, та я і не став би рекомендувати те - в чому не впевнений на 100% :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у декого так виходить, що посилка з Китаю приходить звичайною поштою за 10 днів, я скільки разів не замовляв - раніше 15 днів не приходило. Крім того, 2 рази мав проблеми з митницею, одного разу сперечались по ціні хотіли щоб розмитнював, а іншого разу китайці з інвойсом намутили.

Вже більше року для доставки товарів з Китаю користуюсь послугами цієї фірми, так от тепер - менше тижня проходить з момента покупки і до того як я отримую замовлене на Новій Пошті, і ніяких там проблем типу посилка пошкоджена прийде, чи митниця щось наплутає :_08:

не знаю чи в курсі, але Укрпошта та ChinaPost підписали договір про співпрацю. як результат - останні мої січневі 5 замовлень від різних продавців різної цінової категорії від 1$ і до 25$ приходили за 10-12 днів.

дві з них прийшли 03,02, хоча оплачував я 23,01.

Правда це у Київ, але враховуючи доставку у Луцьк - треба добавити ще день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписали, але напевно не на всі бандеролі :0155:. Всі посилки прийшли за 8 днів, а одна десь літає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписали, але напевно не на всі бандеролі :0155:. Всі посилки прийшли за 8 днів, а одна десь літає.

тут треба дивитись уважно чи продавець з Китаю чи може з Кореї і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...