Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

Ось , на приклад:

http://ru.aliexpress...337520.html?s=p

Тут ціна вища, але якщо врахувати час, замороку, ризик, та ще втрати при обміні.

http://itmag.ua/cata...e-red-cdma-gsm/

Ну не знаю, може при колишньому курсі, було вигідніше. А так, думаю що вигідніше переплатити 200 грн. і отримати за 3-4 дні.

http://www.aliexpress.com/item/2014-Original-Hot-Lenovo-S820e-Telecom-Edition-Free-shipping/1686992376.html 110$ - гарна ціна і не погана різниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Вигідно купувати тел. чохли, специфічну електроніку, яку важко знайти в нас, карти памяті, інструменти та матеріали для власного хобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких повідомлень не має, я переговорив з поштарем і попросив телефонувати при надходженні бандеролі, адже на кожні бандеролі є телефон. І все, практично в 90% телефонує, не залежно є трекінг чи не має.

такс ану но по конкретніше, в мене на посилках ще з першої покупки пише мій номер,

якого маракуя вони не дзвонять чи смс не відправляють?

пошта біля магазину ВІТО що на конякіна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене найшвидше прийшла посила - 7 днів після оплати. Телефон вказую, тому отримую смс про надходження на пошту товару.

Повернуті Гроші за вже отриманий я б повернув, халява халявою, а совість - це те ж чим жити далі

да яка совість ? Люди з совістю, як мінімум, таким не хвалятся на борді й не мріють про таке, бо принаймні розуміють, що йдуть на угоду з совістю й за це їм соромно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чекав одну посилку недавно 70-80 днів. уже переживав за свої понад 100 доларів при теперішньому курсі то. в результаті посилка прийшла і в той же день адміністрація алі закрила мій спір в мою користь та повернула мені гроші за покупу в повному обсязі, що мене порадувало, хоча я не поняв що це сталось таке, оскільки товар я отримав. не знаю навіть що це за пирикол. і на довго чи ні гроші прийли, може назад візьмуть якось. покищо політ нормальний. ніхто не вимагає грошей.

В мене колись була інша ситуація. Оплатив гроші за якийсь китайський дріб'язок. А діло було перед їхнім Новим Роком. Продавець вибачився написав, що товар закінчився і повернув мені гроші. А десь через кілька місяців прислав мені те що я замовляв. Я б і радий заплатити, але не знав як, та і сума була якась невелика. Тепер з цим і живу... :_06:

було діло що прислали три адаптери юсб-> lpt заплатив за один, віддав всі три форумчанам за шоколад здається так як не пригодились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких повідомлень не має, я переговорив з поштарем і попросив телефонувати при надходженні бандеролі, адже на кожні бандеролі є телефон. І все, практично в 90% телефонує, не залежно є трекінг чи не має.

такс ану но по конкретніше, в мене на посилках ще з першої покупки пише мій номер,

якого маракуя вони не дзвонять чи смс не відправляють?

пошта біля магазину ВІТО що на конякіна

На всіх моїх посилках є номер мобільного, він вказаний в реквізитах для відправки на алі. Вам потрібно вияснити у відділенні як повідомляють про бандероль. А процедура, як повідомив поштар така: йому залишають бандеролі, він телефонує клієнтам і йде на доставку пошти. Клієнти приїзжають і отримують бандеролі. Телефонує десь в 90%, припускаю, часом забиває, хоча це не проблема, свій товар я бачу по трекінгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких повідомлень не має, я переговорив з поштарем і попросив телефонувати при надходженні бандеролі, адже на кожні бандеролі є телефон. І все, практично в 90% телефонує, не залежно є трекінг чи не має.

такс ану но по конкретніше, в мене на посилках ще з першої покупки пише мій номер,

якого маракуя вони не дзвонять чи смс не відправляють?

пошта біля магазину ВІТО що на конякіна

це залежить від працівників пошти, мені звонять коли бандеролька лежить на пошті бвльше 3-ох днів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це залежить від того, наскільки їх заї...ти, щоб памятали такого клієнта. За 3 дні я б свої бандеролі шукав би ще три дні.

"Куй залізо поки гаряче"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це залежить від того, наскільки їх заї...ти, щоб памятали такого клієнта. За 3 дні я б свої бандеролі шукав би ще три дні.

"Куй залізо поки гаряче"

намьок поняв, виясню спочатку до кого звернутись потім і чому не повідомляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для швагра, взагалі, носять повідомлення, як в 90 ті, а малі листи кидають в поштовий ящик. Одним словом, кожне відділення живе своїм життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди дзвонять, коли приходить. Вітаємось з поштарями, коли зустрічаємось.

Все від людей залежить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені повідомоеня приходить через тиждень як я забрав

а можна домовитись щоб листи не приносили а я їх забирав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, взагалі, нічого не носять. Сходіть на відділення і все буде виясніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, при отриманні посилки, вам добровільно-примусово впарять шкарпетки\кільку в томаті\лавровий лист\мило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, при отриманні посилки, вам добровільно-примусово впарять шкарпетки\кільку в томаті\лавровий лист\мило :)

це класно, то чому б не зробити їм інтернет магазин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це прикол, але сьогодні отримував посилочки і перший раз працівники пошти користувалися електроною базою та сканером. Але в журнал таки записуюють, може рухаються у вірному напрямку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, взагалі, нічого не носять. Сходіть на відділення і все буде виясніть.

прийде посилка - піду, бо ж як прийду без діла то скажуть іди ... не затримуйте чергу, там завжди так(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це прикол, але сьогодні отримував посилочки і перший раз працівники пошти користувалися електроною базою та сканером.

Уже больше года они так сканируют, а базой пользуются ещё дольше. Просто раньше китайских посылок было мало, а теперь каждый день вручную их проводить по базе напряжно - вот до сканеров и добрались ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За весь час це перший раз сканували, всі інші рази - запис в журнал, підпис, дата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, що #1, що #16 зараз, однаково.

О, ви теж були на 1-му а тепер на 16-му.

Якось після цих переїздів проблемно стали доходити посилки без трека, одна більше 2-х місяців, 2 вже мають строк доставки на тиждень прострочений.

Повідомлення, приносять якось на наступний день після надходження посилки до відділення, але частіше просто телефонують.

Сканування ще не бачив отримавши більше 10-и посилок після переїздів відділень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про без трекові, я не парюся, дочекався останього дня доставки, не отримав - відкрив діспут. А там хай розбираються, благо, таких одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...