Перейти до змісту

Продам б/в Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900) 32GB


SOLOVEY

Рекомендовані повідомлення

Продам Samsung Galaxy Note 3, б/в. Дефектів девайс немає, пошкодження теж відсутні - ідеальний стан, працюючи просто відмінно! Колір аппарата чорний.

Куплений в Єльдорадо восени, тому є , гарантія, фірмове зарядне і навіть всі змінні наконечники (з пінцетом) для пера!

Процесор 8-ми ядерний, оперативна пам'ять 3GB, а вбудована-32GB + підтримка Micro SD до 64GB, а також любих флешок, та жорстких дисків з інтерфейсом USB 3.0!

Причина продажу: маю два смартфони, а хочу придбати ще й планшет.

Обмін не цікавить!

Ціна - 6900 грн.

Контактні тел.: 063-807-12-67; 050-94-00-904

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Увага! Остання пропозиція і закриваємо тему, оскільки є потенційний клієнт, якому завтра відправляю смартфон.

Тому пропоную місцевим придбати потужний девайс, в ідеальному стані, ще й з гарантією від магазину, з коробкою, та документами, та рідною зарядкою з кабелем USB 3.0.

Девайс як новий, без жодних дефектів, сколів, та падінь.

Ціна 6100 грн.

Актуально лише сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один аналогічний аппарат.

Теж ще на гарантії, стан ідеальний, тобто як новий! Коробка, та зарядка рідні в комплекті.

Ціна 6150 грн.

Думайте швидше, бо на різних аукрах, та сландо за такі гроші тільки коцані, або хз які.. продають))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6140 грн.

Дивуює менталітет людей, які готові купити підкоцаний, "сірий" iPhone 5S без комплекту за 610$ (8540), або ще дорожче, а нормальний аппарат з шикарним екраном, начинням (процесор 8 ядер, оперативки 3 Гб!, камера 13 Мр , USB 3.0 (в 4 Note такого вже нема!)), багатофункціональний... Такий собі супер-комбайн! Ніхто не хоче. (^_-)

Як то кажуть: "панти в сєлє, дороже денег!" :-D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6140 грн.

Дивуює менталітет людей, які готові купити підкоцаний, "сірий" iPhone 5S без комплекту за 610$ (8540), або ще дорожче, а нормальний аппарат з шикарним екраном, начинням (процесор 8 ядер, оперативки 3 Гб!, камера 13 Мр , USB 3.0 (в 4 Note такого вже нема!)), багатофункціональний... Такий собі супер-комбайн! Ніхто не хоче. (^_-)

Як то кажуть: "панти в сєлє, дороже денег!" :-D

Може тому що "айфон для человека честь, а самсунг и у бомжа есть"

В мене знайомий цікавиться і якщо готові за 5000 віддати то звертайтесь в лс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nexy,

За 5 на Аукро, Сландо... хоч греблю гати... Але або підкоцані, або взагалі хз які... Є навіть без пера (про фірмовий дата-кабель з USB 3.0 взагалі мовчу)!

Якби я хотів купити Note 3, то сам зараз з радістю взяв би за 5000, оскільки брати Note 4, який буде близько 11000! дивний вчинок))

Перекажіть знайомому, що якщо хоче апарат в нормальному стані, то за 6 може придбати. Бо варіантів тут немає.

За 5 я його вже стоп'ятсот разів міг продати, такі розумні щодня пишуть...

Мені не горить, просто хотів зробити апгрейд, але якщо не буде бажаючих, то мені гірше від того не буде, смарт потужний, актуальний, а головне - нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L,

В мене SM-N900 (або (SM-N9000), в принципі як і написано в заголовку. Це модель з 8-ми ядерним процесором, яка офіційно продається в Україні. Це означає що апарат сертифікований, на відміну від SM-N9005,в якому 4-х ядерний процесор.

Вбудована пам'ять складає 32 Гігібайта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L,

Просто вже було таке, що купували б/у Galaxy S4 без коробки, документів, без оригінального зарядного... Модель яка була для американського ринку і через два тижні згорів дисплей! Все! Заміна дисплея коштувала половину вартості аппарату!

Тому подумайте, чи варто економити тисячу, якщо потім можна вилетіти на 2-3 тисячі.

ЯЯ пропоную нормальний, аппарат, ще й з гарантією від магазину! Коробку, чек, рідний кабель (USB 3.0) з зарядним, змінні наконечники до пера.

Вам цього не запропонують в цій темі!

До того ж, ободок не обдертий, не облізлий і не коцаний, задня кришка не потерта, глазок камери теж в ідеалі.

Тому подумайте чи варто давати 5000 невідомо за що, чи краще взяти мій аппарат за 5999 грн! Готовий віддати за таку ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy L,

В мене SM-N900 (або (SM-N9000), в принципі як і написано в заголовку. Це модель з 8-ми ядерним процесором, яка офіційно продається в Україні. Це означає що апарат сертифікований, на відміну від SM-N9005,в якому 4-х ядерний процесор.

Вбудована пам'ять складає 32 Гігібайта.

устроїм холівар, що кручє 9000 чи 9005, не дивлячись, що в того 8 ядер а в тому 4 ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11,

По-перше, я ТУТ не зрівнюю процесори, приводячи цифри з АнТуТу, а пояснюю що лише апарати з процесором Exynos (читай SM-N900) офіційно продаються в Україні, а апарати з процесором Snapdragon (читай SM-N9005) завезені через кордон без коробки, комплекту, та гарантії. Тобіж не офіційний (читай "сірий", або навіть крадений!)

А враховуючи це і кончений зовній стан останнього, я запропонував потенційному покупцю зважити всі фактори і зробити вибір. Наприклад я би вибрав офіційний, в нормальному стані, з РІДНИМ комплектом, ніж пошарпаний і лише з китайською зарядкою в "комплекті". Коли різниця в ціні ЛИШЕ 20%

Ось і все, ніякого піськомірництва в продуктивності процесорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це означає що апарат сертифікований, на відміну від

Модель яка була для американського ринку і через два тижні згорів дисплей! Все! Заміна дисплея коштувала половину вартості аппарату!

А зв'язок пояснити можете між цими двома фразами? Оскільки по-перше модуль дисплея для N9000 однаковий з N9005, а по-друге сертифікація не означає безкоштовної (гарантійної) заміни.

Окрім того, якщо вже мова зайшла за моделі для АМЕРИКАНСЬКОГО ринку, то мій перший Galaxy S4 був SGH-i337 для американського AT&T. І апаратно він абсолютно ідентичний (на 101%) з європейським i9505, відрізняється лише бутлоадер і прошивка, тобто лише програмна частина, але шляхом нескладних маніпуляцій на нього ставала і прошивка від i9505.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,

Звісно що сертифікація не означає безкоштовну заміну, проте заміну зроблять по гарантії, яка є в мене! А "сірі" телефони, завезені в Україну нелегально, без коробки і так далі, ніякої гарантії (окрім: поюзати тиждень) не мають. Чи Ви дасте більший термін на подібний апарат? Невже я маю пояснювати такі прості речі.

І хто знає, після яких нескладних маніпуляцій (особливо шаманства з бутом) потім накривається процесор, дисплей, відмовляє пам'ять... Думаю слово "кирпич" знайоме всім.

Потім в смітник викинеш 5 штук, тому що прошивка не підійшла, або якась зарядка глючна попалась... оригінальної то не було, до "американця". От тобі і єкономія)) Сам попав на такий зломок. Більше не хочу і іншим не раджу "привізне" купувати.

Далі прошу по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп..

З початків читаю історію продажу цього нормального сертифікованого 8ми ядерного самсунгу з оригінальним комплектом і взагалі ніразу не глючним смартфоном.

Шановний СОЛОВЕЙ, на кожен товар свій покупець. З першого разу не продався телефон? Нічого, ще продасиш!

І не треба тут розпинатись, розказувати який в тебе крутий телефон, а всі інші лайно. В тебе хорший варіант. Без сумнівів. Порівнюєш з моїм товаром? iPhone, Note 3.... Молодець.

АЛЕ не треба тут розкидатись гучними фразами!!.. Зрозумів!? Я тобі можу пояснити в приватній бесіді, де "кончений", а де не "кончений" телефон!! Велкам..

п.с.: чесно, не міг не написати.. читаю, і смішно.. ))) Людина так сильно хоче продати.. Конкурентів давить любими методами.. Не стидається. Без совісті. ))

п.п.с. Купіть хороший телефон в людини!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SashaOn,

По-перше, я написав як є, а ти зразу й опріділився))

Наприклад я би обідраний, потертий, без коробки, оригінальної зарядки + кабеля до неї з USB 3.0, взагалі без нічого... за 5 штук не купував би, якщо є пропозиція набагато краща і не набагато дорожче.

По-друге, не треба ТУТ, в МОЇЙ темі мені вказувати що робити! В своїх темах пиши!

П.С. Звичайно продам, не перший раз тут продаю.

П.П.С. Так, в мене хороший телефон, дякую за рекламу)) Піши ісчьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...