Перейти до змісту

ОБЕРЕЖНО! Зривають ланцюжки (цепочки)


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
Прикол (чи не зовсім прикол) в тому, шо ті мудаки не розуміють, шо якшо попадуться і потраплять хоча-би в СІЗО (не кажу про зону), то життя їм не буде. Бо в кожного є мати чи сестра і ЗЕКи дуже гостро реагують на подібні злочини. То не квартири оббирати, чи в маршрутці в лоха барсетку підрізати. За такі злочини на зоні наказують майже так само як за згвалтування.

На скільки я знаю, на заході немає "Понятій" і нормально люди живуть на зонах - всі рівні (ну америку не беру, там свої приколи).

А от ідеалізація "понятій" веде до романтизації злочинного світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от ідеалізація "понятій" веде до романтизації злочинного світу.

856093_original.jpg

І радіо "шансон". Це ж так круто і солідно - мєнти пазорние, волкі паганиє, пасаділі чєснава вора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол (чи не зовсім прикол) в тому, шо ті мудаки не розуміють, шо якшо попадуться і потраплять хоча-би в СІЗО (не кажу про зону), то життя їм не буде. Бо в кожного є мати чи сестра і ЗЕКи дуже гостро реагують на подібні злочини. То не квартири оббирати, чи в маршрутці в лоха барсетку підрізати. За такі злочини на зоні наказують майже так само як за згвалтування.

На скільки я знаю, на заході немає "Понятій" і нормально люди живуть на зонах - всі рівні (ну америку не беру, там свої приколи).

А от ідеалізація "понятій" веде до романтизації злочинного світу.

Ти ідіот? Які ше понятія? Та і до чого вони тут?

Блін декому тре всьо жувати і в ротик класти, бо сприйняття інформації нуль...

Я десь писав, шо по понятіям тре жити і т.п.? Я писав про ставлення до ідіотів, які грабують жінок і т.п. Це людське. От чисто по-людськи, як би ти ставився до того, хто нападає на жінок?

Отож бо... А ви сюди приплітаєте хз шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хамити не варто :) Приплітати не по темі це ти почав про "життя не буде" на сізо.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever,ти, може, за собою не замічаєш, але це помітна сюжетна лінія в твоїх постах, явні натяки на отриманий досвід, існуючу "там" справедливість і чітку систему цінностей, і вся ця псевдопацаняча лабуда. удівітєльно рідкісний випадок, коли я солідарний з курортінгом:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удівляюсь з топіка!

Людина попєрєділа :) про настання проблеми, за що йому респект, а тут вже переїхали на "сурову зоновську правду".

І, да, Толік ЛТ, тєряєш нюх: де твоє "іх же ...надо, а не прикраси ворувати" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever,ти, може, за собою не замічаєш, але це помітна сюжетна лінія в твоїх постах, явні натяки на отриманий досвід, існуючу "там" справедливість і чітку систему цінностей, і вся ця псевдопацаняча лабуда. удівітєльно рідкісний випадок, коли я солідарний з курортінгом:-)

Хм... А що поганого в чіткій системі цінностей? Я ж це не пропагую. просто "ділюсь" власним досвідом. Я в своїх постах ніде не кажу, що так ТРЕБА жити. Аж іняк. Винуватий - пожинай. Щодо справедливості - не бачу ніц поганого в тому, шо гівнюка, який гвалтував жінок, чи грабував і зривав з них прикраси, "опустять" і накажуть. Ти не згоден?

Щодо досвіду... Отриманий він за власну дурість, з якої давно зроблені висновки. Досвід неприємний, але особисто мені багато в чому повчальний. Зрештою будь-який досвід може бути повчальним, все залежить від точки зору.

Якось троха сомбурно вийшло, але я чесно намагався донести свою думку :) НЕ сєрчайте, пане Онотоле :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу ніц поганого в тому, шо гівнюка, який гвалтував жінок, чи грабував і зривав з них прикраси, "опустять" і накажуть. Ти не згоден?

його накажуть згідно рішення суду. а от опустять... на шо у чуваків, які "опускають", встає? на мужика чи на сам факт, що вони когось сильно принизять? що за люди "встановлюють справедливість"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окайно, пане Онотоле. Майа твайа ні панімайт :)

Я так не робив, тому стримаюсь від коментарів про то в кого на шо встає :)

Що ж до рішення суду... Чи мені тобі розповідати про них? :) І про то як працюють наші судді? Як є бабло, то ніхто його не накаже жодним судом... А вот поки те чудо сидітиме і чекатиме суда, який його випустить (брак доказів, мат. зацікавленість судді, модний адвокат і т.п.), то знайдуться люди, які йому покажуть і розкажуть, шо так таки робити зле... от і вся арихметика.

Щодо справедливості - як би ТИ особисто зреагував, якби в твоєї мами\сестри\дружини якась падла зірвала з шиї ланцюжок, чи сережки з вух вирвала ? Не треба тут з себе Христа корчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би ТИ особисто зреагував, якби в твоєї мами\сестри\дружини якась падла зірвала з шиї ланцюжок, чи сережки з вух вирвала ?

Христа корчити не буду, але навряд чи би це викликало у мене ерекцію:-))

і про суди: тобто, пацани, які займаються навіть не грабежом серйозним, а зриванням ланцюжків і сережок, на твою думку настільки круті, що у них модні адвокати і підкуплені судді???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толі я шось недогнав, толі ти невдало пожартував... хто говорив про ерекцію від факту здирання ланцюжка чи сережок?... Чи вдавання з себе христа мало би викликати ерекцію? Пане Анатолію, шось вас як-то не туда заносить...

З.І. Що ж до судів - мажори є всюди... Декому просто, "от нєфіг дєлать", хочеться екзотіки і екстріма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аррригінально: почали зі зривання ланцюжків, а закінчили гомосексуальними зв'язками за примусом. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому шо болить. Я в свому пості висловив надію на то, шо злочинців буде покарано (як, то вже інша справа), а з цього роздули якусь гомосятину... Фу-фу-фу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишається зі мною лиш вона, вєчная падруга - чєшская біжутерія)))

Бувало таке і раніше (я про зривання ланцюжків).Згадалася мені одна бувальщина з падружкою моєю.

Верталася вона поночі додому, її перепинив сумнівного виду юноша і, угрожая хєрзнатичим (в темноті не видно),

"попросив" знять золото. А падруга, тра замітити, золото крепко любила і носила на собі з кільо. Обсчєм,

трєпєтний процес знімання драгмєтала перервав автомобіль, засвітивши дійство фарами. Пацанчєг

золото викинув, а падруга ше з годину повзала і вироби ценні збирала)))

Моралі нема, ібо гандони є і будуть, а женщіни люблять блістящє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти ж тут ідіотами людей називаєш, а сам не можеш догнати. попробуй ножку з педальки зняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Га? Шо? Де сміятись? Анатолію, вам табличку з написом САРКАЗМ подарувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке враження що під аккаунтом solnishko зайшов Зіберс і намагається дуже гграмотно і чемно писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і про суди: тобто, пацани, які займаються навіть не грабежом серйозним, а зриванням ланцюжків і сережок...

Цепочка плетіння "Кардинал", довжина сантиметрів 50 мінімум, скільки заважить???

+

кулон - іконка, по пам"яті - масивна була, скільки заважить???

То це так, маленький грабіж??? ;) В гривні не переводжу - не вкурсі який курс золота, та ще й не офіційний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це так, маленький грабіж??? ;) В гривні не переводжу - не вкурсі який курс золота, та ще й не офіційний.

Ст.186 ККУ передбачає, що грабіж вчинений у великих розмірах - це від 250 НМГ (ч.4 - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), а ч.3 - грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років. А значна шкода визнається із врахуванням матеріального становища потерпілого та якщо йому спричинені збитки на суму від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як показує практика, то буде ч.3 (ніхто з потерпілих не визнає, що втрата золотих виробів не є для них "значною шкодою"), а якщо адвокат постарається, то можуть перекваліфікувати і на ч.1. Крім того, якщо такі випадки непоодинокі, то цей злочинець комусь точно вуха понадривав, коли зривав сережки. А це ч.2. Так що, немає чого гадати. Спіймають - тоді дасться знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте тему, достатньо першого посту з попередженням.

В сусіда туалет згорів о 2 годині ночі - гопніки напевно, через вулицю теля на ровері врізалося в бабусю з черешнями, двоюрорідний брат зламав ногу граючи в футбол - поговоримо про це в ново створених темах, гайда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, живу в тому районі, по мосту до там-там і до каравана через день хожу, щей з малою дитиною. Ніколи навіть не задумувалась, що можуть зірвати, в мене тоже цепка з іконкою. Дякую, що попередили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до слова. десь півроку назад у знайомого телефон з рук прям вирвали коли говорив. тел якийсь крутий на той час 3-4тис грн коштував. говорив на зупинці на Соборгості. телефон менти пробили, оказався на зоні. сказали попробуємо витягти, але вряд-лі. так він про нього і забув.

мораль: купуючи дорогі речі - тримай під матрасом і нікому не показуй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...