Перейти до змісту

Волинський бронежилет


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Ukrainec,

ти в корінь не правий, nickel, підмітив вірно - розкажи детальніше - хто і що? це хлопці робили у когось в гаражі, чи кваліфіковані бородаті діди стояли перед дошкою в у-ті та займалися вичисленням та кресленням ?

я звичайний робочий планктон, але такі теми є досить цікаві

вангую: не в гаражі, про бородатих не знаю, може й були, а а може й не діди (Українець точно на діда не тягне), не в у-ті, а на в-ві

:0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

розкажи детальніше - хто і що?

Як він це розкаже, то приїдуть і скажуть "покажи папери-дозвола-бла бла бла-поїхали з нами покази давати...". А так зроблять, хай і в гаражі, доставлять куди і кому треба - якщо воно спасе хочаб одне життя, то це вже добре та ще й дякую треба сказати. Імхо...

Вірно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо - "чудо дерево" на якому ростуть чудо купюри.

Бронежилети, думка про своїх хлопців так, це дуже дуже добре, якщо б цим займалися науковці аж ніяк не "гаражні" підприємці. Чекаю на Чудо набої та Чудо Зброю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо - "чудо дерево" на якому ростуть чудо купюри.

Бронежилети, думка про своїх хлопців так, це дуже дуже добре, якщо б цим займалися науковці аж ніяк не "гаражні" підприємці. Чекаю на Чудо набої та Чудо Зброю.

форд? джобс?

тролі такі тролі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як він це розкаже, то приїдуть і скажуть "покажи папери-дозвола-бла бла бла-поїхали з нами покази давати...". А так зроблять, хай і в гаражі, доставлять куди і кому треба - якщо воно спасе хочаб одне життя, то це вже добре та ще й дякую треба сказати. Імхо...

Вірно...

Можна ж було нормально написати, наприклад, команда кулібіних поставила собі завдання створити бюджетний бронежилет, для підтримки наших бійців на Сході, і успішно впоралась з завданням, створивши бронежилет на основі кевларового волокна і т.д. Чи науково-дослідний інститут створив прототип бронежилета 6 класу, на замовлення міністерства оборони і т.д. Не треба називати прізвищ, адрес інститутів чи секрет технології - це немає значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один бородатий був точно :))))

З хендмейда там тільки розробка протиосколкового підбою, все інше робилось на виробництві, професіоналами на професійному обладнанні(все безкоштовно).

Поїхало гнутися.

d94pj.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один бородатий був точно :))))

З хендмейда там тільки розробка протиосколкового підбою, все інше робилось на виробництві, професіоналами на професійному обладнанні(все безкоштовно).

Поїхало гнутися.

Та перестань!

Вася з Затурців за пляшку пива лобзиком і болгаркою пиляв - ти називаєш це професійним виробництвом? :D

Навіщо так перебільшувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, а ну не збивай ціну! Ше зара розкажеш де Петро з Крупи їх на коліні згинає!

ПС ти хоч сказати, шо в мене у підвалі не професійне виробництво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, мисліть більш широко використовючи методи аналізу. Далі читатиму з цікавістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рецепт може й не треба казати, а то ще сепаратюги начитаються і підуть робити) Нехай технологія виготовлення буде національним секретом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrWeird SPC, 6sigma, Benchmarking, ПІР які тобі? :0031:

Ukrainec, а ну не збивай ціну! Ше зара розкажеш де Петро з Крупи їх на коліні згинає!

ПС ти хоч сказати, шо в мене у підвалі не професійне виробництво?

Скоро буде пора акції випускати АТ "Луцьк-Волинь-Підвал-лімітер і Ко"

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів вашу позицію юначе. Є тільки Ваша думка, най буде так, час навчить поважати думки інших. Мінусуваннями цілком задоволений як доказ несприйняття чужої точки зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день є проект по виготовленню кевларових касок для наших хлопців на сході, для розробки і проведення досліджень необхідно 2000-3000грн (на сировину і допоміжні матеріали)

+ пізніше можливо знадобиться ще 2000-5000грн для організації технологічного процесу по їх виготовленню.

Очікувана собівартість каски від 600 до 1000 грн в максимальній комплектації

Усім бажаючим, кому цікаво долучитись до створення "Волинської каски" і мають бажання підтримати її розробку прошу звертатися: "Самооборона Майдану" Волині , з приміткою: "ARMOR"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПриватБанк 4405885017950624 Сандалов Дмитро - на цю картку немає проектів, крім шолому, закидайте на неї. Метр кевлару коштує 30 баксів на даному етапі( в майбутньому - біля 8 євро), а грошей в нас немає апріорі... безкоштовно працювати - так, а продавати задля того авто - ... пажалуй нєт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Можна й так. В такому випадку допомога одразу буде йти до розробників без втрати часу на координацію!

Ну за гроші від продажу мого ЗАЗіка ти ніякого проекту не розпочнеш апостріорі... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так ось невеличкий звіт по процесу виготовлення шолома і тим невелики коштам, які надійшли і були використані:

Ведеться розробка аналога шолому Pasgt M-88 що був і є на озброєні армії США починаючи з 1981р

На даний час витрачено коштів і закуплено 3м кевларового волокна щільністтю 228г/м2 по 350грн.

на "польові" тести 105грн

деякі матеріали, зокрема скловолокно і в"яжуча смола для виготовлення матриці майбутнього шолому були використані з "бронежилетного процесу".

Зараз ми в лабораторних умовах шляхом прямого обстрілу визначаємо оптимально-гарантовану кількість шарів.

УВАГА! поправка, на відео при тестах замість згаданого ТТ малося на увазі ПМ, автор перепутав :)

post-5408-0-32737100-1405808195_thumb.jp

post-5408-0-24064100-1405808238_thumb.jp

НАГАДУЮ:

Усім бажаючим, кому цікаво долучитись до створення "Волинської каски" і мають бажання підтримати її розробку прошу звертатися: "Самооборона Майдану" Волині, з приміткою: "ARMOR"

ПОТРІБЕН кевлар щільністтю >400г на м2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день є проект по виготовленню кевларових касок для наших хлопців на сході, для розробки і проведення досліджень необхідно 2000-3000грн (на сировину і допоміжні матеріали)

+ пізніше можливо знадобиться ще 2000-5000грн для організації технологічного процесу по їх виготовленню.

Очікувана собівартість каски від 600 до 1000 грн в максимальній комплектації

Усім бажаючим, кому цікаво долучитись до створення "Волинської каски" і мають бажання підтримати її розробку прошу звертатися: "Самооборона Майдану" Волині, з приміткою: "ARMOR"

Виходить наші хлопці воюють і ще платити мають за бронежилети ??? ,а ну да в наших народних обранців знову грошей немає...бідота нещасна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shpion07 не зрозумів твого питання?!?! Мо я ще не проснувся?

Головна моя ідея активізувати диванну сотню і тих небайдужих хто не може бути в армії, допомогти.

На рахунок бронежилетів від держави: держава виділяє кошти на закупку бронежилетів, але потужності виробників обмежені тому по найкращим прогнозам коли ТЕМП3000 зможе частково забезпечити нашу 51бригаду і 1й тер.бат це 3-4міс а хлопцям бронежилети потрібні на вчора. Тому безпосередньо командири, батьки просять мене (розривають) забезпечити хлопців хоч такими бронежилетами (хоча по характеристиках вони виявились навіть вдалими), при цьому про шлеми мови навіть і не йде.

Зараз на підході матеріали для виготовлення 120 бронежилетів, тому головна потрібна допомога нам буде це руки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на підході матеріали для виготовлення 120 бронежилетів, тому головна потрібна допомога нам буде це руки :)

Скажи краще скільки наших бійців воює без бронежилетів,і чому так туго йде процес виготовлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. Ніякої поваги до чужої думки. +1 Скорпіону від мене, ви мінусуєте - бо це Ваша позиція коли сказати нема що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина висловлює свою думку,але якщо погляд не співпадає з декільками іншими тоді треба відразу мінусувати і принижувати,я задавав запитання відповіді ніякої не почув + витерли пост це нормально? І не треба по свинські хамити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...