Перейти до змісту

Безглузді прилади


Рекомендовані повідомлення

Чи траплялося Вам купувати абсолютно безглузді прилади (випадково чи заради цікавості), які, здається, вигадані лише для того, аби збивати з людей гроші? (Приклад: енергозберігаючий прилад http://aukro.ua/saving-box-ekonomiya-elektroenergii-15-45-i4347232369.html Сюди ж - фільтри для води, "міні-пральні машини", міостимулятори, пояси, тощо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи траплялося Вам купувати абсолютно безглузді прилади (випадково чи заради цікавості), які, здається, вигадані лише для того, аби збивати з людей гроші?

Так.

А тема то про ЩО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rayvera_shevchuk, знайомі покупляли подібні економщики електроенергії по 250грн і тепер в три горла кричать що дійсно економить хоча квитанції як були так і залишились в середньому такими ж по сумі. закони фізики ще ніхто не відміняв та вічний двигун не винайшли і тому поки діють два способи економії - не використав значить зекономив або ж використав та обманув лічильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Про енергозберігаючі прилади читав...Різні відгуки пишуть і багато негативних. Як на мне мене краще почати з того що насправді зможе допомогти економити або точніше не переплачувати..Наприклад замінити електролічильник. Старі лічильники можуть неправильно заміряти і завишати показники. Ціни на нові лічильники різні від 150.

http://vergas.com.ua/ctcat/electricity.html

http://axiomplus.com.ua/elektroschetchiki/

якщо потрібен для квартири до вистачить і однофазного без наворотів, вони дешевше будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі лічильники можуть неправильно заміряти і завишати показники.

З точністю до навпаки. Старі механічні лічильники зі спрацьованим механізмом крутяться повільніше і тому споживач економить кошти. Тому лічильники кожні 10 років (якщо не помиляюсь) підлягають заміні. Мені теж пару років тому замінили старий механічний лічильник на новий електронний(нажаль), то різниця відчутна. Старий лічильник мотав значно менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і електрофумігатор

3042254.jpg

а від фумігатора чого ти всередині очікував ? діє ж не фумігатор, а речовина, яка випаровуєтся при нагріванні чи з пластини чи з бутилочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Наприклад замінити електролічильник. Старі лічильники можуть неправильно заміряти і завишати показники.

Старі лічильники намотують на 10-15% менше, тому якщо до вас в квартиру ломляться з енергонагляду з метою заміни - не відчиняйте, правдами і неправдами уникайте цього. За це ніхто не покарає, а ви зекономите.

А вам, pearcе, перед тим як давати подібні поради, варто спочатку ознайомитись з матчастиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Наприклад замінити електролічильник. Старі лічильники можуть неправильно заміряти і завишати показники.

Старі лічильники намотують на 10-15% менше, тому якщо до вас в квартиру ломляться з енергонагляду з метою заміни - не відчиняйте, правдами і неправдами уникайте цього. За це ніхто не покарає, а ви зекономите.

А вам, pearcе, перед тим як давати подібні поради, варто спочатку ознайомитись з матчастиною.

Ну я якраз стикався з тим, що добровільно міняли лічильники..можливо це поодинокі випадки...Прошу пробачення тоді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я якраз стикався з тим, що добровільно міняли лічильники..можливо це поодинокі випадки...Прошу пробачення тоді)

Якраз більшість міняє добровільно, вибачення просити немає за що.

Є унікуми, такі як описав Vadimm що недопускають працівників до установок ведення обліку, чим порушують умови договору з енергопостачальною організацією, з ними ніхто не грається і в двері до них не ломляться - відмикають від енергоспоживання на раз. Випадки знаю по знайомим.

Ви не путайте поняття економії, якщо в мене на лічильнику гарячої води стоїть магніт - я воду неекономлю, я обманюю організацію що подає мені воду, внаслідок чого екомлю свої кошти. А коли я замінюю всі лампи розжарювання в будинку на діодні я економлю електроенергію (і як наслідок менші рахунки за світло), чи економічно вигідно ставляти діодні лампи, враховуючи при цьому кошти які були витрачені на купівлю цих ламп питання інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В старі часи (початок 2000) майструвалося зберігаючий(обкрадаючий) пристрій для електромережі.

Суть в закопуванні контура з арматури та створенні додаткового нуля.... Я Вам скажу значно економить кошти, ще релешечку щоб включати виключати і тд :)

Ні в яке порівняння не йде ні з тим що в першому пості, ні з "покращенним" лічильником...

Ну але на сьогодні не раджу з таким гратися, якщо зловлять Ви заплатите за усіх хто крав і ще зверху накинуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є унікуми, такі як описав Vadimm що недопускають працівників до установок ведення обліку, чим порушують умови договору з енергопостачальною організацією, з ними ніхто не грається і в двері до них не ломляться - відмикають від енергоспоживання на раз. Випадки знаю по знайомим.

Я не мав на увазі не допускати працівників ЗОВСІМ, покази нехай перевіряють, пломби і тд, але якщо мова заходить про заміну лічильника - треба морозитись, енергетикам пофіг, поміняють вони лічильник сьогодні вам чи вашому сусіду, сваритись вони не будуть, їм це нідочого. Аби замінити N лічильників за день, згідно рознарядки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...